Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

ebesh ga, valjda je i Micku dokurchilo da samo drlja...

svaki iole normalan muzichar tezi tome da pokaze shta zna... Corey oce da peva, mada je ruzno shto to shvercuje uz KnoT, mesto daje sve bacio u SS

Share this post


Link to post
Share on other sites

ebesh ga, valjda je i Micku dokurchilo da samo drlja...

svaki iole normalan muzichar tezi tome da pokaze shta zna... Corey oce da peva, mada je ruzno shto to shvercuje uz KnoT, mesto daje sve bacio u SS

Pa i Corey zeli da pokaze sta zna... icon_da.gif

Sve u svemu pokazali su nam svi!!! ...bre mhihi.gif

 

pivopije.gif zivi bili

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='24. 6. 2004, 21:14'] Pa i Corey zeli da pokaze sta zna... icon_da.gif

Sve u svemu pokazali su nam svi!!! ...bre mhihi.gif

 

pivopije.gif zivi bili

Ma, Corey se i nije pokazao. Kao da je zaboravio kako se vristi, kao da pokusava, ali ne moze. Fali to, kvari smek. Muzicki su svakako jebali keve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ovako posto sam poslusao vise puta ovaj nov album...jeste ,priznajem ovo je jedno dobro muzicko delo...nema sta..ali ipak od slipknota sam ocekivao nesto drugo a ne ovo...i dalje mi je ovo najgori album od njih...da je neko drugi snimio ovako nesto gledao bih drugacije...iskreno album je dobar...piece of art...moje favs su

 

Opium of the people

The blister exist

The Nameless

 

nadam se da ce slipknot oziveti opet.....ah kad se setim (sic)-ness icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ovako posto sam poslusao vise puta ovaj nov album...jeste ,priznajem ovo je jedno dobro muzicko delo...nema sta..ali ipak od slipknota sam ocekivao nesto drugo a ne ovo...i dalje mi je ovo najgori album od njih...da je neko drugi snimio ovako nesto gledao bih drugacije...iskreno album je dobar...piece of art...moje favs su

 

Opium of the people

The blister exist

The Nameless

 

nadam se da ce slipknot oziveti opet.....ah kad se setim (sic)-ness icon_wink.gif

Shvati da napreduju ovako....... rekao je Corey da 'ako ste mislili da znate Slipknot, NE ZNATE JOS NISTA!' (prepricano-prevedeno)! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Ti si sigurno ocekivao neku tvrdu rokacinu... Razumem ja tebe, ali ono... videcemo sta ce jos biti, ja se iskreno nadam da nam pripremaju jos iznenadjenja... icon_wink.gifph34r.gif

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam novi album. icon_rockdevil.gif U odnosu na Iowa ogroman napredak u svim segmentima ali najvise u aranzmanima.Pjesme su genijalno smisljene a kad sam cuo akustaru na knoT albumu orangelistening.gif Za razliku od Iowa albuma ovde sve ima smisla pa i balade.

Najbolje pjesme Pulse ot Maggots,vermillion 1 i 2,The Blister Exists i The Virus Of Life.

Top 5 2004.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A shta fali tome shto su napravili mekshi album? I zashto je toliko teshko vezati Slipknot i balade? Ja volim Slipknot i volela sam ih otkad sam ih prvi put chula, a zamislite, ovaj album mi se vishe dopada od ostalih. OK, neke pesme jesu nezamenjive, ali ovo je sasvim pristojno... Jeste da je to Knot, blablabla, ali mogli su oni i mnogo gore, verujte.

 

Ja Circle obozhavam. Corey je jednostavno stvoren za takve pesme ( znam da smaram, ali... BOTHER, majku mu icon_da.gif ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

lakse bi mi bilo da povezem slipknot sa fusionom, jazzicem isl (ima malo na MFKR), ali to je ipak imalo i brutalnih delova...

kao shto vec rekoh (moje mishljenje, necu da se svadjam icon_biggrin.gif ), neka Corey balade peva u SS-u

Edited by dRunken_munKy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...