Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

nemam album ali skidam ga (56k) icon_razz.gif

 

Vol 3 je leaked i dostupan je da se skine sa neta...ne znam kako na p2p networks ali znam da postoji na ircu preko xdcc-a da se uzme...

 

zato uzmite irc client preporucujem xchat koji ima resume support [ www.xchat.org ] i idite na neki od ovih servera

 

irc.absoluteirc.com #scorpio i tamo /msg scorpio-sundril xdcc send #8

 

irc.bararcade.com #extreme-moviez /msg [ex]xdcc-pd-c-11 xdcc send #9

 

 

evo spisak servera , kanala i kod koga bota mozete naci taj album

 

http://www.packetnews.com/search.php?kw=slipknot&type=0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto bi se sad raspravljalo o tome zbog koga ici na koncert. To je koncert Metallice, e sad to sto neki idu na taj koncert zbog predgrupe Slipknot njihov je izbor. Iskreno , i ja bi radije isao na Slipknot nego na Metallicu ako Metallica izvodi samo pesme sa St. Anger albuma koji im je najgori. eXplorer, hvala na ovom uputstvu a ja mislim da se ne isplati skidati sa 56k.. Album ima 102mb.. Bolje naruciti kod nekog mp3 kompilaciju za 100+ din ali sa vise mp3 albuma icon_da.gif

 

Offtopic, eXplorer sta ima kod tebe? Jel ides na MLF? musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Duality" (neparni ritmovi + Slipknot = loodnica) rulz icon_rockdevil.gificon_mrgreen.gif

Nadam se da je ovaj album barem upola biti bolji od "Iowa" koji je meni smorina nikad gora... Sudeci po ovom prvom singlu verovatno jeste! musik20.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Quality" (neparni ritmovi + Slipknot = loodnica) rulz icon_rockdevil.gificon_mrgreen.gif

Nadam se da je ovaj album barem upola biti bolji od "Iowa" koji je meni smorina nikad gora... Sudeci po ovom prvom singlu verovatno jeste! musik20.gif

Pa TO TI KAZEM icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifmusik19.gifmusik19.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo video Duality uzivo icon_wink.gif

 

user posted image

 

http://burial.deafening-urge.net/slipknot-...EViLSouL-mb.mpg

 

 

 

 

off topic \ > Dragon icon_wink.gif

 

nisam vise tamo icon_wink.gif uopste nisam nigde vise, pojele me droge lol i hard drive sa linuxom mi se pokvario tako da sam prso...sad samo win+mp3 icon_wink.gif dok ne zavrsim ovu skolsku godinu i kupim nov komp i instaliram linux naravno..

gde ti boravis sada? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo video Duality uzivo icon_wink.gif

 

user posted image

 

http://burial.deafening-urge.net/slipknot-...EViLSouL-mb.mpg

 

 

 

 

off topic \ > Dragon icon_wink.gif

 

nisam vise tamo icon_wink.gif uopste nisam nigde vise, pojele me droge lol i hard drive sa linuxom mi se pokvario tako da sam prso...sad samo win+mp3 icon_wink.gif dok ne zavrsim ovu skolsku godinu i kupim nov komp i instaliram linux naravno..

gde ti boravis sada? icon_smile.gif

Jebem im mater ukinuli su link a stigao sam do 84% sta sad da radim icon_mad.gificon_mad.gifno.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citao sam po stranim forumima da im je novi album,najbolji nu album svih vremena...u svakom slucaju nabavicu ga.Ali cisto sumnjam da ce nadmasiti Korn selft. Mada po meni Korn i Slipknot nikako ne sviraju isti zanr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citao sam po stranim forumima da im je novi album,najbolji nu album svih vremena...u svakom slucaju nabavicu ga.Ali cisto sumnjam da ce nadmasiti Korn selft. Mada po meni Korn i Slipknot nikako ne sviraju isti zanr

Naravno da ne sviraju, ali opet, svi su svrsatni pod 'NU'... trebalo bi otvoriti novu temu, i definisati taj izraz... jer KoRn NIJE metal, dok Slipknot jeste... tako da.... majku mu, ne mozes da kazes koji je bas najbolji Nu album... musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZVANICNA, POTVRDJENA I DEFINITIVNA INFORMACIJA GLASI:

 

Slipknot SIGURNO NE dolaze u Beograd

Steta za vas tamo...... ne znate sta propustate! icon_wink.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Docice drugi put, rekao je Corey na HBB da zele da idu ovog leta na mesta gde pre nisu bili... Ima nade! Ako ne naleto, mozda posle, nagovoricu ga... icon_wink.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...