Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

znaci kako serete protiv metalike to nema veze sa veze...metalika je jedno 1000000000000000000000000x bolji bend od slipknota...bio je li... icon_wink.gif do izlaska angera... slipknot je slipknot... i svaki dan ga slusam...za dorucak rucak veceru uzinu budjenje uspavanku i staf... cak cu jebeno da se i tetoviram na ledjima (SIIIC) ali recimo samo je npr. "One" pesma bolja od celog slipknota bez uvrede... oni koji se nadju uvredjeni izgleda da nisu shvatili sta sam napisao te su debili i ne treba obracati paznju na njih icon_cool.gif Procitah negde da je neko nesto napisao lose o hammet ?!?! o majko mila ... hamet jeste najgori.....ali najgori SATRIANIJEV ucenik...a uostalom znamo da su najbolje solaze na celom svetu metalikine... tako da Psssssssssst ! gleda se i kreativnost decice... znaci za slipknot ima vremena da se vidi... ici cu u jebenu ameriku samo da bih ga gledao...ali ovo je jedan od retkih a mozda i poslednjih prilika da se vidi metalika...tako da ljudi ne serite ...vadite pare iz kasice... i ne propustite ovu jedinstvenu priliku !

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno...

meni je bilo dovoljno da cujem ocajnu obradu klasike i da mi se metalika zauvek ogadi (pored toga sto su me u osnovnoja maltretirali da je slusam, a ti isti likovi sad slusaju narodnjake) - zbog represije iz detinjstva i licne averzije prema njima nema sanse da idem da ih gledam. Zasluzuju postovanje, ali samo zato sto postoje toliko dugo na sceni...

 

SlipKnoT me niko nije terao da slusam icon_biggrin.gif , dopade mi se na prvo slusanje, mada i mnogim drugim stanovnicima ove planete...

 

Inace, cuo sam da SlipKnoT ne dolazi sa Metallicom??????????!!!!

Da li je to istina ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično je ako ne dođe Shitknot! A najviše me nerviraju osobe koje kažu da će 15. Juna doći samo zbog Slipknota! Koga lažete, nas iili sami sebe?

Ej klinac, ja da sam u Bgd-u dosao bih samo zbog Slipknota na taj kocert..... icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

Ako ti se ne svidja Slipknot, ne znaci da je to los bend..

Metallica je Metallica, ali mene trenutno jako smara... icon_rolleyes.gif

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično je ako ne dođe Shitknot! A najviše me nerviraju osobe koje kažu da će 15. Juna doći samo zbog Slipknota! Koga lažete, nas iili sami sebe?

ni jedno ni drugo.... metallica je eventualno zasluzila da bude ispostovana na staru slavu za tih dosli-smo-da-i-vas-odradimo 2500din, or whatever....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej klinac, ja da sam u Bgd-u dosao bih samo zbog Slipknota na taj kocert.....   

Ako ti se ne svidja Slipknot, ne znaci da je to los bend..

Metallica je Metallica, ali mene trenutno jako smara...

 

U potpunosti se slazem sa tobom, a to sto ne bih slusao Metallica - u je iz prostog razloga jer su oni dosad jedini bend za koji sam ja javno cuo da gaze sve ono sto su radili pre i govore o tome kao nekom prolaznom sranju koje im je donelo mnogo fanova i mnogo para....

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci imam duality vec jedno 2 nedelje... gledam ga svaki dan 100x jedan od najbolijh spotova snimljenih u poslednje vreme... utroseno je btw 300.000$ za snimanje... inace imam 5-6 pesama sa novog albuma.. .i jebu keve...

da brate....ali jako sam razocaran....ma kakvo je ovo sranje,...skinuo sam taj spot..uh ovo neki zesci shit..na trenutak sam pomislio da slusam Avril Lavigne...sad.gif ovo je gore od linkin parka 100x sad.gif i kakav je ovo neki nov stil..sta je ovo neke maske do mojega...gde je SiD btw. ??? ma jebes stil...kakva je ovo muzika..????????? sad.gif sta je ovo>.??? crap? yeah crap... sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U potpunosti se slazem sa tobom, a to sto ne bih slusao Metallica - u je iz prostog razloga jer su oni dosad jedini bend za koji sam ja javno cuo da gaze sve ono sto su radili pre i govore o tome kao nekom prolaznom sranju koje im je donelo mnogo fanova i mnogo para....

E, ako je tako, brate, onda su stvarno majkani... Hell with them!...

 

 

Btw. novi spot slipknota je nimalo revolucionaran.... A i Corey se smorio od znojenja glave i pakovanja svoje bujne kose pod masku, pa ju je opushteno zamastio i izbacio napolje,... ... ok, not a true thing... .. a i vokalno vishe vuche na Stone Sour... Now, that's bad!!... Ali videcemo,.. tek treba da cujem ceo materijal.... I hope for the best!!!... A i verujem da ce ipak sve biti na svom mestu,.. jbga,.. zaduzili su me icon_cool.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebes maske...bole me kurac za maske...a boli me kurac i za spotove.... i ne interesuje me koliko su ulozili para na isti...

Bitno mi je kako zvuce, i iz ove tri pesme koje imam zvuce mi sasvim OK... Mekse je nego na IOWA-i...pogotovo vokal...

Muzika je isto bas dobra.... jedino sto sam primetio, a da mi se ne svidja je to sto im je vokal prejako snimljen u odnosu na muziku, bar po mom misljenju i ukusu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i napokon sam nabavio novi slipknot... koji moram reci je :

 

NAJJACI DO SADA ! ZNACI KO NEMA OVAJ ALBUM NEKA SE ODMA' UBIJE NE MORA CAK NI DA PROCITA POST DO KRAJA ODMA NEKA SKACE KROZ PROZOR icon_smile.gif JEBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE KEVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Edited by deftonerrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...