Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Evo jednog snimka sa tog koncerta

 

https://www.facebook...56023781205222/

 

Fenomenalan smisao za humor, fenomenalan, evo pao sam sa stolice upravo od smijeha.

Drugim rijecima: Ne moras ti bas svakom loncu biti poklpac jebote, o'ladi malo.

 

Jbt, nesto kontam, Razbijac, ili ko god da je bio iza njegovog lika, je banovan, a lik je bio autenticna pojava na forumu, kladim se da je za minimum 70% forumske populacije njegov humor bas bio duhovit, ali eto, banovan je iz razloga sto se znalo da je fejk nalog, pa kao 'ajd da se obrise, jer je ocigledno da je fejk, a unosio je istinsku dozu sarenila ovde. Ali zato, sa druge strane, ovde se trpe ovakvi likovi poput ovog kojeg sam citirao, koji na sve moraju dati neki svoj polu-domisljat komentar, tipa ono cinicno je, ali nedovoljno jako, ali tako i treba da bude, jer je tako sada kul na drustvenim mrezama, kao ono, minimalizam u duhovitosti, to se trazi, to je valjda hipsterski ili trendy sada, nemam pojma. Ne kazem sada da treba banovati ovog i takve poput njega, nego govorim o toj nekoj bezveznoj selekciji na forumu, banuju se neki autenticni likovi, koji su zaista unosili neki svoj smek ovde.

Izvinjavam se na offtopicu, ako hocete brisite ovo, kako hocete.

  • Upvote 6
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao sam da ti je tacan komentar; moguce da ce zvuk biti los,ali svejedno Egypt su vrhunski stoner band i ne treba ih propustiti sve i da sviraju u parkiću.

I da verovatno ce biti 40 ljudi... iz tog razloga ce Zg gledati i Melvins i Neurosis i Clutch a mi nista. I upravo zbog toga sto ce biti tih 40 ljudi bice u jebenom Kombinatu a ne u nekom boljem prostoru.

Ali bas zbog svega toga ti je komentar koji ti se zavrsava sa :haha: krajnje bezveze.

Meni super, super sto je ovo na neku ludost uletelo da se desi u Bgd. Band ima "rupu" u datumima, na ruti smo, na sreću, ne verujem ni da ce biti neki veliki trosak dovuci ih ovde. Mali rizik, potencijalno jako dobar koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće, biće ne brini se za taj deo.

 

Ne treba kukati nad nekoncertnom ponudom. već gledati kako je obnoviti u gradu...

 

Iskren da budem, zaista ne želim da Nino ide u minus više, ako uspe da bude u plusu zbog koncerta super, ako si zadovoljan i kršinom od zvuka (nebitan žanr) i to je isto sjajno. Samo moja dva centa na celu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulete Lou, pa mali Vo.

 

Volim ja u suštini Kombinat, retki prostor gde nešto krene na vreme i posle se na knap završi da trčim na poslednji dnevni. Realnost nalaže da je prostor nezdrav za većinu bendova. Lou može da potvrdi, tamo bez čepova za uši ne vredi ići na koncert, osim ako hoćeš da dobiješ tinitus.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...