Jump to content

Recommended Posts

Coal mi je bio u top3 sigurno 2013, ova pesma i spot mi imju tu ex metal patetiku, ne znam što Laza kaže da je veliko P za prog, ja čujem samo da je to ritmički izlomljeno ili kako već mada Coal je pun tih repeticija, da sam čuo The Cloak van albuma sličan bi mi bio utisak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja napustio porodicu, vec ima pola godine kako pisem na forumu iz norveske

 

Coal mi je bio u top3 sigurno 2013, ova pesma i spot mi imju tu ex metal patetiku, ne znam što Laza kaže da je veliko P za prog, ja čujem samo da je to ritmički izlomljeno ili kako već mada Coal je pun tih repeticija, da sam čuo The Cloak van albuma sličan bi mi bio utisak.

 

pa svaki momenat sem refrena je izlomljen i zakomplikovan na finjaka ne znam sta ti vise treba da bude prog. da soliraju gitara i klavijatura po minut ipo?

 

bubnjar mali ubi boga kako je odsvirao

Share this post


Link to post
Share on other sites

E uvek se vadiš na te priče, nije kao da slušam Six Degrees Of Inner Turbulence i skidam DT butlege svaki dan. Gotivim savremeno i uvek se obradujem kad je do jaja nešto novo i sveže ali može i to da bude smor i dosadno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sa obzirom da je single, verujem da ce biti mnogo ludjih i cudnijih stvari na albumu. svakako je bolja pesma od The Cloak meni, i progerskija na prvu loptu.

 

svakako je nastavak price na neki nov nacin iako cujes u prvih 10 sekundi da je leprous u pitanju.

 

ne znam sta bi moglo fanu benda da se ne svidi ovde, to mi je poenta :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se nadam da ne odu u neki eurometal sa progi tendencijama jer mi je to neki mnogo bledunjav trip.

 

mislim da je The Cloak najblize sto stici do eurometala.

 

meni ovaj refren nije nista sladunjaviji od Echo, The Valley, itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se svidja. ja sam uvek pre za catchy prog nego za prog masturbacije tako da moze. (geek alert: bubanj super, dobos sjajan)

Htedoh da napomenem. Odlican je ovaj Baard, gledao sam njegove one klipove po ulicama kad lupa odavno jos i bas me je obradovalo kad sam cuo da je postao clan Leprousa. Nisam znao kako ce da se uklopi jer je prosli bas imao upecatljiv setup i produkciju i stil koji je savrseno odgovarao bendu pa nisam znao hoce li ga navrbovati da radi kao prosli ili ce da ga puste da radi posao sam, ako ne i da mu se prilagode ponekad cak. Cini mi se da ima pomalo od oba i to mi je izuzetno drago. I da, jel on sad lupa i sa Ihsahnom? Bar ce tu, verujem, raditi drugaciji posao. Poslednjih par Ihsahna zbog bubnja kao Leprous da slusam.

A dobos... cini mi se da su ga digli malo i to je super, nisam fan dubokih, mada opet, ne mogu ni da imam zamerku sto su ih do sad koristili. Ovaj je perfektan.

Edited by obsessed by cruelty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo mi se dopada pesma, kao sto kaze iznad, mesavina Coal i Bilateral.

 

Sto se tice basiste, ne znam koja je fora sa njim mislim da je onaj ridji samo njihov tour member

 

izbacili si dzidzera. rece mi einar na crowbaru da je lik gejmer i da ga cesto nije bilo da se javi mesec dana kad udje u svoj svet warcrafta ili sta kod norveski gejmeri igraju ovih dana

 

i rece da ce malo da cekaju i testiraju ovog novog pre nego sto ga proglase kao stalnog clana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...