Jump to content

Recommended Posts

Ne mogu da izbijem rif iz glave, nema sanse. Ne sjecam se da sam se tako upecao na prva 4 takta kao na ovoj pjesmi. Umjetnost je napraviti nesto sto je toliko catchy i upakovati u prog stil. Bubnjar samo sto ne pojede onaj set. fenomenalno odradjena pjesma, nema mane.

Sto se mene tice, ova stvar>>>> kompletan Coal.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ste rekli :da:

 

Pesma mi se svidja, catchy je skroz, taman za najavu albuma. Ovi momci me uvek iznenade smuckali su sve ono sto ih definise kao bend opet je autenticno i dobro. Mada mi se cini kao i sa the Cloak pesmom, koju su prvu izbacili za prosli album... ova pesma je zapravo srednja kategorija u odnosu na ostatak albuma koji nas ceka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

izbacili si dzidzera. rece mi einar na crowbaru da je lik gejmer i da ga cesto nije bilo da se javi mesec dana kad udje u svoj svet warcrafta ili sta kod norveski gejmeri igraju ovih dana

 

i rece da ce malo da cekaju i testiraju ovog novog pre nego sto ga proglase kao stalnog clana

 

Hahahaha, razumem muke gejmerske xD

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno

 

ova stvar mu dođe direktnija i zaraznija od ostatka albuma, zato ga i otvara verovatno. naravno ima i duž albuma catchy deonica ali je generalno malo mračniji i zatvoreniji i mahom je u mirnom stilu, nema puno sad neke težine, gruvanja, što bi rekao azal više je prog nego metal, ali je pritom mračan baš. Einar kida sa pevanjem standardno, lud dečko

 

Slave mi ponajbolja zasad zbog gitara u drugom delu pesme, ali ima baš masa toga da se čuje, 65 minuta ukupno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Coal na prvih par slusanja bio ok, ali slabo ga u poslednje vreme palim. Bilateral je ipak dosta zanimljiviji album.

 

Bilateral mozes bilo kad da pustis a za Coal ti treba posebno raspolozenje, tako ja to gledam. Ali su sto se tice kvaliteta jednaki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Talvi nam pravi zazubice :haha:

 

valley, echo, foe i contaminate me ne skidam sa liste od kada je izasao Coal.

Bilateral mi je album koji uvek odvrnem kada hocu da se iskacem ko covek, energican do jaja za razliku od Coal-a, tako da samo raspolozenje definise nijansiranje albuma. Kvalitet je podjednako prisutan :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tall Poppy Syndrome je meni i dalje najbolji Leprous album, sve pesme su mi catchy, bas onako kako volim, sve ovo posle mi je nit smrdi nit mirise. Taman je heavy koliko treba, kasnije su krenuli sve da se vise gube i sve manje su mi privlacili paznju u kasnijim pesmama na narednim albumima. Ova nova stvar mi je kul, ima pamtljiv refren, jedino sto je intro previse otegnut, samo to je mana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...