Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

I zao mi je ove devojke, jer su njenu sliku iskoristili u pogresne svrhe. Ona sigurno ni ne zna da diskutujemo o njemnim sisama na jbnom yumetalu. Sto nije ok jer ce samo sebi nakaciti gomilu idiota na vrat.

Da, a ona se tako obukla, jer ne zeli da nakaci gomilu idiota na vrat...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Inace nikada mi nije bilo jasno kako frajeri mogu da se loze na ribe u korsetima, pogtovu na goticarke u korsetima, u nekom proseku kada sam se kretala pre par godina u tim krugovima, korsete su uglavnom nosile "buce" da izbace sise i reorganizuju salce ka sisama da izgledaju vece. Kako vece odmice gravitacija radi salce se spusta i javlja se pojas za spasavanje...

 

 

 

Kako gde. Ja ne volim korsete na devojkama, ali u pojedinim prilikama sam uživao gledajući neke u istim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je sto je stvarno cool primerak ali ono zbog cega je toliku javnost privuklo jeste sto u pitanju casuel amaterska fotka...

 

Da, jbt, what's up with that? Kako nije bolje slikao neko? :mrgreen:

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Inace nikada mi nije bilo jasno kako frajeri mogu da se loze na ribe u korsetima, pogtovu na goticarke u korsetima

What were you saying? :mhihi:

 

l_98b4451812eb4307996b9d14fe5be8f4.jpg

 

l_94a4f2e509a8421cb0d43066e4732dd1.jpg

 

 

Pazi kada dodju letnji meseci pa kada uhvati znoj i loj ispod sisa... sigurno ti je kosa stalno bila masna... :haha:

 

 

 

 

Ali je sigurno bilo vredno. :bigblue:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ma super je ovo fazon, a jel bi ti voleo da se Najc ovako pojavi na svirci? :haha:

 

Da citiram Cercila samo shvatite metaforu na valjan nacin.

Razgovor je kao zenska suknja, dovoljno dugacak da prekrije temu, a dovoljno kratak da je cini zanimljivom... that is what I am saying ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зове се Сања. Или тако некако. Увек ми се гадила. Јбг, кад сам увек ишао путем искреног блек/трешера. :haha:

 

 

Hoćeš da kažeš da nisi napadao gotičarke dok si bio iskreni blek/trešer? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korseti devojkama mogu odlicno da stoje i definitivno ako se dobro ukombinuju moze nesto dobro da ispadne. Ali ovo je čisto dokazivanje. Ono što sam ja dao kao primedbu je to što nije ona uzela taj korset da bi se lepo obukla ili da to uklopi sa odecom ili cak mozda sto misli da joj lepo stoji, vec samo da bi pokazala sise. I onda kad se komentarise o njenim sisama, ispadne da smo mi vulgarni ili šta već i ne poštujemo njenu ličnost(WTF?). Sve puca od njene ličnosti sa te slike, i tu ličnost sam ja i prokomentarisao. Bolje da je ćutala i samo se smejala, bilo bi sve kul, onda ne bi ni komentarisao sliku.

 

Inače ja obožavam korsete na devojkama.

 

PS. nije Sanja nego Aleksandra.

Edited by Lunar
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Александра, браво Лнуаре!

 

Hoćeš da kažeš da nisi napadao gotičarke dok si bio iskreni blek/trešer? :haha:

 

Наравно да не. Мада, прозивао сам их као клинац, па не знам да ли се то рачуна у нападање. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korseti devojkama mogu odlicno da stoje i definitivno ako se dobro ukombinuju moze nesto dobro da ispadne. Ali ovo je čisto dokazivanje. Ono što sam ja dao kao primedbu je to što nije ona uzela taj korset da bi se lepo obukla ili da to uklopi sa odecom ili cak mozda sto misli da joj lepo stoji, vec samo da bi pokazala sise.

 

Čekaj malo, tebi stvarno smeta što se nije lepo ukomponovala? I smeta ti što neka random devojka hoće da pokaže sise?

Razumeo bih da se neka devojka napalila i krenula po kritici ali muškarac.. koga briga ko se kako obukao, ko šta pokazuje i koliko ima karaktera. :haha: To su rasprave na nivou srednje škole, možda. Što se mene tiče, mogu da idu gole ili da se oblače kao najgore drolje, što bih se ja palio ili bunio oko toga?

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...