Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

Meni ova lepsa od Andje. Iskreno.

 

tehnicki, u redu je, lepe, pravilne crte lica, nemam nista protiv nje, ali bi verovatno bila lepsa kad bi eventualno pokusala da ne bude kopija angeline jolie... no, mlada je, ima vremena da ukapira da je nepotrebno da imitira bilo koga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na spontanim fotkama lepotu vidi samo onaj koji se s erekcijom budi pored doticne. :haha:

realno, pogledaj po autobusu kad se vozis njime, u npr 8 ujutro ili ranije. to je ta spontana lepota. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anđelina je mnogo precenjena.

 

А све би се бунио?

Не.Него је сад пошто се толико говорило о њој тотално некул рећи да је лепа жена, него мораш рећи да је прецењена.

 

Да не кажем : јебите се клабери

 

 

angelina-jolie.jpg

 

Angelina-Jolie-Goodwill-Ambassador2.jpg

 

Angelina_Jolie_as_Olympias.jpg

 

cuar02_jolie0807.jpg

 

angelina_jolie_sexy_091.jpg

 

17427__12angie_l.jpg

 

000ORS_Angelina_Jolie_053.jpg

 

чао

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

А све би се бунио?

Не.Него је сад пошто се толико говорило о њој тотално некул рећи да је лепа жена, него мораш рећи да је прецењена.

 

Да не кажем : јебите се клабери

 

Ej, ja nemam 15 godina, zaboli me kita šta je kul, a šta nekul, šta ko govori, a šta ne. Nikad mi se nije sviđala i tačka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Kakva je podgoricka tračara... :haha:

Majstor za prenos dodijele oskara, ili kako su je prozvali 'strucnjak za crveni tepih' :haha: Moze i otirach.

Ja ne znam gledas li na TV atlas onu emisije dje ona zajedno sa jos 2 kokoske pokusava da bude glamurozna. Dovode seksi biznismene i neke kvazi selebritije, i onda sa njima pricaju gluposti dok Apolon toci vino. Doduse, pojedine od njih ne umiju ni da pricaju kako treba. Uh jebem ti zivot, al kako mene ta emisija ispuni nekom srecom.

 

9323_1239940517153_1188482247_763795_4399630_n.jpg

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...