Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

Иако је линк, у суштини, лажно оглашавање, тисућу плусева за тебе због фразе која је спојила двије најбоље ствари на свијету.

 

Успут, ја сам прије неколико дана пронашао жену свог живота:

Kat-Dennings-1146662.jpg

(Намјерно сам одабрао фотографију на којој показује зубе.)

 

Елем, сад ми само остаје да проведем остатак живота несретно заљубљен у њу.

 

Занимација: http://fuckyeahkatde...ily.tumblr.com/

  • Upvote 3
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

tumblr_mk2ir1ZIez1s90ewoo1_500.jpg

Летонска Убавица Сабине Јемељанова

 

Раскошната Сабине живее и работи во Лондон

 

Ова је фотографија савршена па сам морао потражити о коме се ради, али кад сам пронашао више "детаља" не могу рећи да ми се доима толико. На скали од 1 до Кет Денингс, она је на "скупља хрватска старлета са носом Драгане Мирковић прије операције".

 

***

 

Ал' кад смо већ код кучки које се (углавном) сликају у топлесу за британске часописе, ево једна која ми се чини да ће остати непревазиђена - Sophie Howard. Иако нисам неки обожавалац, прије свега због "брутално сам глупа" фаце која ме хлади (удрите по минусима слободно), тијело је пожуда 10.000 бечких дјечака:

 

0vzuyy2em2unqcbqvgv.jpg

 

http://www.foxhq.com...howard-ketchup/

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Летонска Убавица Сабине Јемељанова

 

Раскошната Сабине живее и работи во Лондон

 

Ова је фотографија савршена па сам морао потражити о коме се ради, али кад сам пронашао више "детаља" не могу рећи да ми се доима толико. На скали од 1 до Кет Денингс, она је на "скупља хрватска старлета са носом Драгане Мирковић прије операције".

 

 

Okačila sam više njenih slika na predhodnoj strani.

Cica mi je zanimljiva zbog ludačkih transformacija koje ima. Svaka joj je fotka drugačija. Naletela sam na par gde uopšte nisam mogla da je prepoznam. Posle sam je učukala na tjubu, našla neki intervju sa njom i opet mi je bila drugačija.

 

Edited by Bourbon Princess

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okačila sam više njenih slika na predhodnoj strani.

Cica mi je zanimljiva zbog ludačkih transformacija koje ima. Svaka joj je fotka drugačija. Naletela sam na par gde uopšte nisam mogla da je prepoznam. Posle sam je učukala na tjubu, našla neki intervju sa njom i opet mi je bila drugačija.

Заправо, на страници која претходи претходној - ЛИНК - лете странице ове теме.

Загледао се у претходну страницу па се мислим јесам ли луд, или се она тако брутално трансформише.

:haha:

А не пратим редовно, понекад улетим да видим има ли шта квалитетно поред хрпе слика мршавих хипстерки и модерних гузатих дјевојака.

 

Елем, чињеница, поприличан спектар има, само што се тај спектар креће од одличног до ња, умјесто од одличног до Кет Денингс. Овдје на видео снимку је безвезе тотално, али то није утисак који желимо да задржимо, стога:

 

37523.jpg

 

Иста сличица у резолуцији 5616 х 3744 пиксела - ЛИНК - па нека јави ко јој први преброји све длачице на доњем дијелу леђа.

 

Ко хоће себи да одштампа неки камионџијски календар, или пак цераду за камион, има читава хрпа високо-резолутивних мачака на http://www.artleo.com/girls/.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иста сличица у резолуцији 5616 х 3744 пиксела - ЛИНК - па нека јави ко јој први преброји све длачице на доњем дијелу леђа.

 

prvo sam pomislio da je ovo bilo ironichno, kad ja tamo, a ono medjutim. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...