Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Mislis odustajem zato sto nemam pojma ni sta sam do sad pisala...OK...Posteno...Bolje ikad nego nikad a za te pisce pametno sto si uvidela da postoji svet i izvan kompjutera i foruma...Pohvalno :)

 

 

Uh, nisko. :redface:

---------------------------------------

 

Inače, moj stepen tolerancije je daleko veći nego što misliš. Bezosnovna vrijeđanja ti nisu na mjestu, ali ok, tvoja stvar i tvoja nepristojnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primer 1:

 

desno dugme na sliku > copy image location

 

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sn..._1112417969443_1196714634_30290983_1549518_n.jpg

 

ubacite u

 

http://www.facebook.com/home.php#/profile.php?id=1196714634

 

Primer 2:

 

http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc...31/1617949401/n1617949401_66591_8229.jpg

 

ubacite u

 

http://www.facebook.com/home.php#/profile.php?id=1617949401

 

 

edit: malo su se pojebali linkovi al shvatili ste, devetocifreni ili desetocifreni broj je profajl aj di.

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, nisko. :redface:

---------------------------------------

 

Inače, moj stepen tolerancije je daleko veći nego što misliš. Bezosnovna vrijeđanja ti nisu na mjestu, ali ok, tvoja stvar i tvoja nepristojnost.

 

 

Preporucujem da pocnes sa pesnicima jer su najbolji uvod za kompleksnost ruske knjizevnosti... Ako hoces mogu i knjige da ti pozajmim...

------------------------------------------------------

Smatram da nemas toleranciju uopste i da ne razmisljas glavom pre nego sto pocinjes raspravu sa nekim jer pored ljudi za koje izvan foruma nema sveta postoje i drugi za koje je ovo cista zajebancija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebo vas, šta napraviste od teme. :)

 

Ja se totalno slažem sa Branislavom!!

Totalno je kapiram da joj je turn off kad neki muškarci nemaju muda da priđu curi, ko što je meni turn off kad mi cura priđe. Nazovite me staromodnim (što verovatno i jesam), ali kad vidim ribu kako sa pivskom flašom u ruci krene da mi prilazi i da me muva, zgadim se. Jednostavno... turn off... nije mi to to.

Ne sumnjam da ima tipova koji se lože na to, ali svako ima prava da se loži na šta hoće, te ne znam šta je napadoste toliko.

Doduše, ne znam ni šta se ona toliko upinje da se brani... ja bi vas odjebao sve... hah. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebo vas, šta napraviste od teme. :)

 

Ja se totalno slažem sa Branislavom!!

Totalno je kapiram da joj je turn off kad neki muškarci nemaju muda da priđu curi, ko što je meni turn off kad mi cura priđe. Nazovite me staromodnim (što verovatno i jesam), ali kad vidim ribu kako sa pivskom flašom u ruci krene da mi prilazi i da me muva, zgadim se. Jednostavno... turn off... nije mi to to.

Ne sumnjam da ima tipova koji se lože na to, ali svako ima prava da se loži na šta hoće, te ne znam šta je napadoste toliko.

Doduše, ne znam ni šta se ona toliko upinje da se brani... ja bi vas odjebao sve... hah. :)

 

 

I find it fairly amusing :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je devojka feministkinja i u tom slucaju rasprava nema smisla (mada nije imala ni ovako)...Zato sto...Riba kaze 'Kako mozes da kazes da ti se gade muskarci koji ne smeju da pridju devojci kada sama kazes da ti ne prilazis muskarcima i da to ne volis'...sad to mi malo bode oci jer ja kao prvo nisam muskarac...Ali ona to ocigledno ne shvata i posto kao i svaka feministkinja zeli da se poistoveti sa muskarcima i da ima ista prava, ja to ne zelim, uzivam u tome sto sam zensko, i dopadaju mi se muskarci koji prilaze devojkama... I sad ne vidim u cemu je tu bio problem...osim mozda u tome da me neko ubedi da pogazim svoje misljenje a prihvatim tudje...A to je...Hm...nemoguce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmišljala sam o tome da beležim značajne yum datume, na primer 7. april ili kad ono beše Teša, pa onda Prinčevski Random, pa današnji, i tako da otkrijem kada je sledeći, pa samo tada da dođem :) :)

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...