Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Izazova, o Mojsije. Pogledaj recenu zgodu u filmu pomalo nestasnog naziva "Cocktail".

mislis na scenu u onom kaficu na plazi kad startuje matorku-burzujku, ona ga odjebe najstrasnije, on iskulira (ignorise odjebavanje) nastavi da je muva bez namere da je kresne (samo je startuje za opkladu) - sve to vidi njegova devojka koja popizdi i pobegne sa ostrva? :) :)

 

(a mogu i da prepricam film, ono kao lektiru u skoli.. :)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram doduse da je tesko ukapirati trulu dekandenciju ako je to to. Navikne covek na svasta.

 

mislis na scenu u onom kaficu na plazi kad startuje matorku-burzujku, ona ga odjebe najstrasnije, on iskulira (ignorise odjebavanje) nastavi da je muva bez namere da je kresne (samo je startuje za opkladu) - sve to vidi njegova devojka koja popizdi i pobegne sa ostrva? :) :)

 

(a mogu i da prepricam film, ono kao lektiru u skoli.. :)))))

 

Eee. E. To.

 

 

Kad vec spomenu ovu malu, u tome je cela poenta. Zivi na Park Aveniji. "'Scuse me while I kiss the sky"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bolje mi je.

 

 

 

 

 

 

 

Sta sam hteo da ti kazem...kad dilujes sa (pogotovo kao bartender sa stotinama, na Antigi verovatno hiljadama) musterija, you can pretty much tell. I sad kao, matori Flanegan bese (car uzgred, da nije mrtav bio bi mi jedan od jacih prijatelja) kapirao, a Tomislav ne kapira. Pa morao je po manirima odma' da skapira da i ovo mladjano celjade ima manire do bola, prema tome kintu do neba (uzgred, cure, tako se manipuliraju nepoznati muskarci, manirima).

 

 

 

 

 

 

E sad vac treba da pocnem da naplacujem, uredno kao Blondie. Blondie!!!!!!!!!???????????

 

 

 

Where are you anyway?

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

u latino sapunicama,burzuji se samo i trse.di ćeš veće radosti.a u stvarnosti,procenat bede u meksiku i brazilu nikad grdji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u stvarnosti,procenat bede u meksiku i brazilu nikad grdji.

 

 

Vis' tu gresis. Sad, da si rekao u Boliviji i Tasmaniji, ne bih znao. Ali obzirom da znam masu tih likova iz Brazila i Meksika, u redu je. Moze to naravno i bolje, ima tu stosta sto bi mogao da vidis na vestima ako vatas moje vesti. Medjutim, to je deo i tvog i mog sveta. Svi bi mi voleli da se tamo samo...znas vec. No kokta li je pa je seksualno roblje pa je sad heroin bas tu di ga cackas ko See Ya da se ovi ne dosete nam posecuju forum. Ima ...pa cek...kod tebe nema pizdarija, lipe cvatu sve je isto ko i lani?

 

Да ли би неко платио да гледа Разбијачеве згоде по Америги?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta sam hteo da ti kazem...kad dilujes sa (pogotovo kao bartender sa stotinama, na Antigi verovatno hiljadama) musterija, you can pretty much tell. I sad kao, matori Flanegan bese (car uzgred, da nije mrtav bio bi mi jedan od jacih prijatelja) kapirao, a Tomislav ne kapira. Pa morao je po manirima odma' da skapira da i ovo mladjano celjade ima manire do bola, prema tome kintu do neba (uzgred, cure, tako se manipuliraju nepoznati muskarci, manirima).

 

nije toma ukapirao, nesto mu je tu bilo "rastimovano" kod nje - maniri do bola, a radi u fast foodu (i ne ponasa se nonsalantno kao da ima "exit strategy" iz toga). misli da je smotao kliknu-konobaricu, a ne burzujku. da je znao da je burzujka, nastup bi mu verovatno bio pogresan pa nista i ne bi uradio. e sad, tu mozda i mogu neka naravoucenija da se izvuku.. ;-)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебат` га, али једино што сам успео да убуџим у 14 слова је Адолф Дадо Топић. :);)

 

:) :)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Fourteen_Words

 

 

Је л` ти то покушаваш да кажеш да те Бранислава родила? :) :) :)

 

Заправо, препородио сам се чувши и усвојивши одређене ставове.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije toma ukapirao, nesto mu je tu bilo "rastimovano" kod nje - maniri do bola, a radi u fast foodu (i ne ponasa se nonsalantno kao da ima "exit strategy" iz toga). misli da je smotao kliknu-konobaricu, a ne burzujku. da je znao da je burzujka, nastup bi mu verovatno bio pogresan pa nista i ne bi uradio. e sad, tu mozda i mogu neka naravoucenija da se izvuku.. ;-)

 

Da fast food je bio...throw away clue. Ali mislim ,javi se. Hello. :lol: Hiljade musterija bar nedeljno. A pricaju se price i tako par godina. Pa jebote, ko nije nista dve godine radio, dabogda nikad ne radio....

 

 

 

 

 

 

 

Nije kletva, sala za'ebancija...A i neka je 'alal, ako se da merak.

 

 

Vi ostali, mazel' tov.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prinče, molim te, prestani da sereš, ušuti već jednom. Prestani da postaš ovdje, samo prestani.

Još gori od Prince-a su mi takvi ko ti što ga jure po temama i nešto mu stalno kenjaju.

Valjda je to popularno sad, napušavati Princa... zato što svi to rade.

Ko si ti da kažeš nekome da prestane da postuje?

Nemoj čitati temu ako ti se ne čita i mirna Bačka.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sustini, u pravu si ali sad patesises posto je vec, koji, treci put? Iznapadase neki Princa, i sta sad, on je sam prijavljivao informacije i trudio se iz petnih zila, koliko to ovakav medijum dopusta, da isprica neku svoju pricu, poduci mozda a i nasali se i bude posprdan mozda i na svoj racun. Kada bi svako drugi isto tako, identicno, pristupio materiji, prvenstveno od sebe i kroz sebe manje analizirajuci druge (javno barem), tema bi bila idilicna.

 

 

Sta sam hteo da kazem, nema potrebe da ga branis, niti on treba sam da se brani icega. Sramota je ubiti, ukrasti...errr zaboravio sam ostalo, ali nije sramota skinuti se ko od majke prirode i brcnuti se malo u vodi. To naravno vazi i za sve ostale sem za vas ozenjene/udate, u tom slucaje 'steer clear'. E sad, ako ste svingeri, Boze moj.

 

Nego, evo.......oaza.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ja ništa protiv simpatičnog prepucavanja između Prince-a i nekih... i tog stalnog nadmudrivanja... cool je to skroz.

Ali meni je upravo patetično kad neko (zato što nema ništa pametnije da kaže) nešto se prosere tipa: "Oooo Prinče, prestani da pišeš".

 

No, da ne trujemo temu dalje...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo je problem što princ u jednom postu priča kao da sve ovo već dobro poznaje jer je opštio sa mnogim devojkama, a u sledećem govori kao da nikad nije video ženu bez majice. Da zona sumraka bude veća, koliko se sećam on valjda ima neki fakultet društvenih nauka. Tiruriru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo me nazad!

 

Samo da kazem ne razumem zasto toliko ljudi na ovoj temi balavi na branislavu nazi sponzorusu,ja sam je video vise puta na nekim pank svirkama i iskreno nije uopste dobra riba.a i to skinhedovanje nije pravi nacionalizam

 

ovo je pravi nacionalizam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ja ništa protiv simpatičnog prepucavanja između Prince-a i nekih... i tog stalnog nadmudrivanja... cool je to skroz.

Ali meni je upravo patetično kad neko (zato što nema ništa pametnije da kaže) nešto se prosere tipa: "Oooo Prinče, prestani da pišeš".

 

No, da ne trujemo temu dalje...

 

 

То је у суштини веома забавно. :):):):)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Oooo ......, prestani da pišeš".

 

Da, to je nesto najgore sto nekome moze covek da saspe u lice.. Desava se. Ne bi trebalo. Kad prestane coveku da se desava, onda se oseca bolje. I reciprocno. Onaj ili ona koja izlaze ne bi trebao/la da dovodi sebe/svoju partnerku u degutantnu situaciju. Luk it ap, ic a ril u-rrd.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...