Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Ваљда 18, осим ако ниси мислЕо на 14 рИЈечи? :)

Јебат` га, али једино што сам успео да убуџим у 14 слова је Адолф Дадо Топић. :);)

 

Их, видели...

Били у њему. :)

Је л` ти то покушаваш да кажеш да те Бранислава родила? :) :) :)

 

Smatram da nemas toleranciju uopste i da ne razmisljas glavom pre nego sto pocinjes raspravu sa nekim jer pored ljudi za koje izvan foruma nema sveta postoje i drugi za koje je ovo cista zajebancija...

Нажалост, ти не припадаш ни првима ни другима. ;)

 

Pa da bi lakse ukapirala (nisam precizirala, moja greska) na piterima sam bila tamno plava, nisam imala siske i kosa mi je bila do dupeta a u KST sam vec bila ofarbana u platinasto plavo, imala sam siske i skratila sam kosu do pola ledja...

Ако сам добро разумео, поента је да си у међувремену уградила силиконе, је л`? :)

 

јебига, док се други овде расправљају, неки раде продуктивне ствари

 

 

Pa recimo dok on mudruje na forumu neko verovatno van foruma i jebe nesto :)

Није неко, него Селектор. ;)

Зато сад једва ухватих прикључак са темом ... :)

 

...nikada dobra riba geografiju nije predavala...

Обрати се Хефесту, можда ти она његова универзалка (што га одвела кући да га учи историју) може да бити од помоћи. :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Sta? Moja profesorka geografije matorka od 40, ali zdrava i jedra kao puce. Na posao je dolazila samo zato jer joj je kuci dosadno. Njen muz je pokrao neke silne pare od Fonda za preporod Srbije tamo 90-ih tako da su sinu za uzinu 93. godine davali 50 maraka. Ne jedan put da ne bi cekao u redu placao je celoj skoli uzinu (pljeskavice, sendvice). Matorka opicena i koja se nije ustrucavala ni da nekog udari rukom ili dnevnikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Моја енглескиња је била, тј. и даље је, али негде другде :) , толико јебачки настројена, штета што је само кратко била код нас, па се вратила у Кг. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Nemogu da veruem da je Princ mogao da otvori ovaku temu.Aj sto cima devojke po profilima,ali da ti otvoriš ovaku temu i nadaš se da će ti neko nabaciti neku foru kako prići ribi,idi u kurac.

 

Danas bre pola frajera,dođe u klub,i sad,uzimo na primer dva kulova koja stoje negde u masi,piju pivo,i snime dve trebe.Šta se dalje dešava,

prvi pajser pita drugog: ''koja ti se svidja?'' (jedna je crvenkosa,druga brineta-da oslikam), drugi kaže: ''ona crvenkosa.''

prvi: ''pa ta se meni svidja''

drugi: ''pa eto ti je''

prvi: ''dobro,ajde priđi''

drugi: ''pa priđi ti''

prvi: ''ne znam šta da kažem''

drugi: ''pa reci da oćeš da se upoznate''

prvi: ''ali to je providno.ajd ti joj priđi tako''

drugi:''neka.aj sacekaj da popijem pivo,pa cu smisliti nešto''

prvi:''ajde''

 

malo kasnije....

 

prvi: ''aj kreni sad,popijo si.''

drugi: ''aj cekaj samo da se završi ova pesma što ide,pa krećemo''

i šta se dešava,ribe u međuvremenu odlaze ko posrane,niko im nije prišo,ona dva pajsera se smore,onda naruće još po turu-pet piva,ubiju se ko majke, i kraj većeri.

 

Eto dragi moji,to vam je zavođenje u Srbiji danas.Ako ništa drugo,momci se zavode po ulici,pjani ko treske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Pa normalno.Primarijus Trapara aka srpski Kind Diamond je otvorio temu i vodi glavnu rec.Pa sta drugo ocekujes?

 

Ja sam oćekivao neke iskustvene priće od njega,tipa kolika je temperatura u minđarama mandovki,zašto se sve kao foliraju da ne daju,a daju se ko štuke u stvari i tako te stvari.

Prića Trapara da voli da liže,prkno više no leba,a ovde ništa o tome..nego opet po starom,samo prića ko me vireo u profil.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

i šta se dešava,ribe u međuvremenu odlaze ko posrane,niko im nije prišo,ona dva pajsera se smore,onda naruće još po turu-pet piva,ubiju se ko majke, i kraj većeri.

 

Egzektamundo.

 

 

Nisam nikad repartirao Разбијаћу, ali covek kapira osnovnu premisu musko-zenskog, ergo spolnog postojanja. Ne POSTOJI muvanje riba. Svidi ti se neka cura i u momentu istine, kao pri sletanju na Mesec, odes bez ikakvog fola, prenemaganja, igre, kalkulacije, obucen u svoje karakterne osobine i fizicki izgled (ocito, morace cura da zivi sa tim doveka ili bar dok se zabavljate) i pokusas da je sarmiras SOPSTVENOM personom. Ne tudjom, jer ako vam uopste podje za rukom, onda cete morati da izigravate tu personu doveka. Nema tu laganja, pa zaboga, nije u pitanju domaci ili gostujuci mec. U pitanju je idila, strast ili mozda nesto vise. Mozda se izrodi i ljubav.

 

 

Ne treba pokusavati svideti se svima. Sizifov posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Egzektamundo.

 

 

Nisam nikad repartirao Разбијаћу, ali covek kapira osnovnu premisu musko-zenskog, ergo spolnog postojanja. Ne POSTOJI muvanje riba. Svidi ti se neka cura i u momentu istine, kao pri sletanju na Mesec, odes bez ikakvog fola, prenemaganja, igre, kalkulacije, obucen u svoje karakterne osobine i fizicki izgled (ocito, morace cura da zivi sa tim doveka ili bar dok se zabavljate) i pokusas da je sarmiras SOPSTVENOM personom. Ne tudjom, jer ako vam uopste podje za rukom, onda cete morati da izigravate tu personu doveka. Nema tu laganja, pa zaboga, nije u pitanju domaci ili gostujuci mec. U pitanju je idila, strast ili mozda nesto vise. Mozda se izrodi i ljubav.

 

 

Ne treba pokusavati svideti se svima. Sizifov posao.

 

Sine,postoji muvanje,tu grešis.Gledaj,imaš kurvi,koje neće svakom dati.

E,take moraš da brlatiš,a posle ti radi šta hoćeš,pušenje,krećenje,trtenje...

to je onaj tip riba koje ćeš srediti na foru amadeus bend pesme ''kupi me''.

Kad mislim na muvanje,to je meni call za sexanje i ništa više...smuvati,obrlatiti,savatati za povaliti,za jebati.

naravno,ja svoju suprugu nisam ''smuvao'',druzili smo se tri meseca,pa je sve išlo spontano nakon toga.eto,i ja da se otvorim malo.A to što sam ja jebavo sa strane,jebi ga...profesionalna deformacija.ali ja moju zenu nikad nisam prevario,to što sam karo sve te ribe,nikad ih skoro posle toga nisam vido u zivotu.što će reći,to je bilo samo fizićko izivljavanje.nema emocija.samo rupa i vadićep rad.usputno jebanje,ne raćunam kao prevaru.A i razumimo se,da nije shvatila kaki sam,moja zena do danas ne bi ni ostala samnom.e,to je ljubav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sine,postoji muvanje,tu grešis....

 

Vi's omladinac, tu ti gresis, zivis u Nedodjiji. U stvari, kad bollje razmislim (like I can reason) nemas krivo. Ja zivim u nekom 'Begstvu iz El-Ej-a'. Mi kurve placamo. Lots of fun though.

 

Ostalo se slazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Моја енглескиња је била, тј. и даље је, али негде другде :) , толико јебачки настројена, штета што је само кратко била код нас, па се вратила у Кг. :(

 

E što mrzim ove priće,kao profesorke vas šmekale,ostavljale vas za posle ćasova za sex,a vi svi bili spremni,samo ćekali da je opalite...e moji lažovi.Pa zamislite tu situaciju,ostavi vas profanka posle ćasa,i kao ajde mali skidaj gaće...toliko bi bio zbunjen da ti se ne da ne bi digo,nego bi se sav smušio.Da je to istina,da su profanke lake pićke,pa ja bih bio glavni jebać na elektrotehnićkom.U kst-u bi bila moja slika uramljena.Pisalo bi ispod slike: ''Petar Vranješić - živa legenda, sve profesorke su pale na njegov ud''

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam koja je to fora sa profesorkama engleskog...uvek neke mlade,neretko i dobre ribe...dok se dobro drzi predaje engleski,a posle ih prebacuju na geografiju...nikada dobra riba geografiju nije predavala...

 

Ja bih to sa engleskinjama ovako objasnio. Opšte je poznata stvar da se dosta mladih i lepih cura loži na strane jezike (i na engleski kao najpopularniji). Dovoljno je pogledati odnos muško-žensko na Filološkom fakultetu. Ja znam samo dvojicu muškaraca koji idu na Filološki, a da nisu gejevi - jedan je moj burazer, a drugi je Gojko. :) Drugo, kad cura diplomira iz engleskog, onda njoj nije nimalo ogavno da ode u školu da predaje - naprotiv, to je još i vrlo lak posao, a ako hoće dodate prihode, može da radi neke prevode. Sa drugim profesijama nije tako, u njima nije baš uspeh za bilo koga, a naročito za mlade i zgodne cure, da radi u školi.

 

Ja sam oćekivao neke iskustvene priće od njega,tipa kolika je temperatura u minđarama mandovki,zašto se sve kao foliraju da ne daju,a daju se ko štuke u stvari i tako te stvari.

Prića Trapara da voli da liže,prkno više no leba,a ovde ništa o tome..nego opet po starom,samo prića ko me vireo u profil.

 

To je zato što više ne smatram da sam cool ako prepričavam kako sam jebao curu za vreme menstruacije, i to dok joj je gazdarica bila u stanu. Neću više u takve detalje, ovo je ipak tema o zavođenju, a ne o tome kakav je sex kad jednom uđeš u vezu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Vi's omladinac, tu ti gresis, zivis u Nedodjiji. U stvari, kad bollje razmislim (like I can reason) nemas krivo. Ja zivim u nekom 'Begstvu iz El-Ej-a'. Mi kurve placamo. Lots of fun though.

 

Ostalo se slazem.

 

Pa i ribama plaćaš piće,kupuješ poklone,po toj logici,i obićne devojke ispadaju kurve.

Sine,ja ne govorim o klepetušama kod plavog mosta,ne mislim na kurve koje bukvalno plaćaš za sex.ima razlike.imaš kurvi,koje ''kupiš'' na priću,izjebeš,i idemo dalje...imaš kurvi iz ulice,koje će za paklu filtera 57 da se jebu do sutra,to je već drugo,ali ima i onih koje vole đaba.tako je moj brat sa tri ortaka,na redaljku kod jedne jovanke,koja ja je imala 32 u to vreme,dala im za đabe,jer joj bili slatki.tako moj burazer skino đanu.:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ribama plaćaš piće,kupuješ poklone,po toj logici,i obićne devojke ispadaju kurve.

Sine,ja ne govorim o klepetušama kod plavog mosta,ne mislim na kurve koje bukvalno plaćaš za sex.ima razlike.imaš kurvi,koje ''kupiš'' na priću,izjebeš,i idemo dalje...imaš kurvi iz ulice,koje će za paklu filtera 57 da se jebu do sutra,to je već drugo,ali ima i onih koje vole đaba.tako je moj brat sa tri ortaka,na redaljku kod jedne jovanke,koja ja je imala 32 u to vreme,dala im za đabe,jer joj bili slatki.tako moj burazer skino đanu.:)

 

Omladinac, nema to ovde kod mene, situacija je kristalno jasna. Kapiras? Nije Balkan, no to ne znaci da nije izazovna situacija. Ne zive ovde u bedi, tako da se curama jebe za te zgode tipa ....pa bilo kog tog tipa.

 

Sta hocu da ti kazem Omladinac? Pa jednostavno, spavas i sa curama koje su mnogo bogatije od tebe. Kapiras?

 

Fora je da uvek budes dzentlmen (pre i posle kreveta) i da ih tretiras kako dolikuje. One se otvore kao cvetak.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Ja bih to sa engleskinjama ovako objasnio. Opšte je poznata stvar da se dosta mladih i lepih cura loži na strane jezike (i na engleski kao najpopularniji). Dovoljno je pogledati odnos muško-žensko na Filološkom fakultetu. Ja znam samo dvojicu muškaraca koji idu na Filološki, a da nisu gejevi - jedan je moj burazer, a drugi je Gojko. :) Drugo, kad cura diplomira iz engleskog, onda njoj nije nimalo ogavno da ode u školu da predaje - naprotiv, to je još i vrlo lak posao, a ako hoće dodate prihode, može da radi neke prevode. Sa drugim profesijama nije tako, u njima nije baš uspeh za bilo koga, a naročito za mlade i zgodne cure, da radi u školi.

 

 

 

To je zato što više ne smatram da sam cool ako prepričavam kako sam jebao curu za vreme menstruacije, i to dok joj je gazdarica bila u stanu. Neću više u takve detalje, ovo je ipak tema o zavođenju, a ne o tome kakav je sex kad jednom uđeš u vezu. :)

 

Prinće,rezimirajući tvoje postove,ćini mi se da si ćito neko djubre pa sad drviš mudrolije.Aj priznaj,ćito si ono internet govno ''Metod Misterije''?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E što mrzim ove priće,kao profesorke vas šmekale,ostavljale vas za posle ćasova za sex,a vi svi bili spremni,samo ćekali da je opalite...e moji lažovi.Pa zamislite tu situaciju,ostavi vas profanka posle ćasa,i kao ajde mali skidaj gaće...toliko bi bio zbunjen da ti se ne da ne bi digo,nego bi se sav smušio.Da je to istina,da su profanke lake pićke,pa ja bih bio glavni jebać na elektrotehnićkom.U kst-u bi bila moja slika uramljena.Pisalo bi ispod slike: ''Petar Vranješić - živa legenda, sve profesorke su pale na njegov ud''

 

 

Ти си највећи јебач државе Србије! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prinče, molim te, prestani da sereš, ušuti već jednom. Prestani da postaš ovdje, samo prestani.

 

 

Realno, čitaš li ti svoje postove ?

 

Realno, na koji post misliš?

 

Prinće,rezimirajući tvoje postove,ćini mi se da si ćito neko djubre pa sad drviš mudrolije.Aj priznaj,ćito si ono internet govno ''Metod Misterije''?

 

Kakve to veze sa profesorkama engleskog ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...