Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

Ne volim bele zidove, pre bih okrecila u neku tamniju boju pa imala bele detalje. Inace, bele prostorije su za one koji imaju vile i kucne pomocnice, skroz je neprakticno. Kao i ceni namestaj i stakleni stolovi koje ja imam. Moj cale je bas bio pametan, sve je to lepo, a onda je mene preselio tu i sazidao kaljevu pa prasine na sve strane. Bukvalno moram svaki dana da brisem.

Da nisam bila na faxu u to vreme kad se kupovao namestaj, sve bi mnogo drugacije izgledalo. Pristalica sam toga da kuca treba da bude prakticna, a uz to svakako moze biti i lepa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaze covek sa svetlecim patikama :haha:

 

da, beli zidovi su mi previse, ali ni nemam bele, imam neke skoro bele, sto vuku na zuto i sivo :)

moj stan je na severoistoku, tako da je zimi mracno do bola, ovako je bas bolje

mda mi ponekad nedostaju narndzasti zidovi kakvi su nekd bili, al farbanje simsa u narandzasto to zamenjuje.

nekada mi je vise odgovralo tako, sad mi vise odgovaraju sto svetlije boje, smiruju me

I'm getting old :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

za bilo koju osim dečije sobe, nekako su mi neozbiljne

 

Jbg, na belom zidu ubijes jednog komarca i vec praljavo. :haha: I tamo gde se lozi jako brzo potamne.

 

 

Ja cu za dnevni boravak morati da izaberem neku svetlu boju, namestaj mi je taman. Nikako ne mogu da se odlucim koju a da se slaze i sa kaljevom.

Ovako nesto bi odgovaralo. Mada ova druga nije bas svetla, ali bila bi dobra.

 

zidovi_blagovaona.jpg

 

zelena-enterijer-06-e1364166088367.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde on earth da nađem kvalitetno ulje za zamirisavanje prostora? Ono pasivno, što se u njega samo stave štapići.

Imala sam Botegga Verde i bilo mi je super ali sad cvrc, zatvorili.

Viđala sam u Kiki i Coin Casa-i, ali ne bih da idem na trial and error jer su oko 1000 kinti.

Evo npr. danas sam uzela u Jysk-u neko za 900 = bacila pare -.-'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snajke, uzela i ja bili mi slatki cvetići al ništa ne deluje :haha: ali sam nakapala malo esencijalnog ulja i to bar miriši :)

 

Inače, krečim na proleće i sredićemo drvenariju - vreme je. Parket će da čeka, ali zato skidam tapete menjam taj "accent" zid - biće stencil:

http://www.cuttingedgestencils.com/wall-stencil-branch-butterfly.html

 

http://www.pinterest.com/cestencils/

 

u principu ako nekog još interesuju stencili, možemo se deliti za shipping.

 

I mislim da bih mogla uraditi jedan stencil na pločicama na terasi - da probam... neki orijentalni motiv ili cvet il neko čudo.

Mislim da je stencil na parketu odlična alternativa tepihu i bajcovanju... kad dodje parket na red...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...