Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

najteze je imati optimalni minimum stvari, vecina nas je u gomili bespotrebnog krsha, ali smo navikli pa to ne kontamo tako

 

ali mogla bih da se istripujem ako bih imala ovakve prozore, da zivim u svemirskom brodu :wub:

 

japans-experimental-micro-apartments-look-pretty-dilapidated-after-41-years.jpg

 

o-MICRO-APARTMENT-570.jpg?6

 

aside-from-the-round-window-this-apartment-might-look-like-one-of-new-york-citys-new-small-living-apartments.jpg

 

3017659-inline-minami05.jpg

 

mada, greota, dobnra je ideja http://www.businessi...er-2013-10?op=1

 

Tosu po mom msiljenju bas single stanovi, mislim da bih ubila nekoga da zivimo zajedno u tako malom stanu :haha:

mozda se stvari doimaju drugacije ako ti i dragi imate zajedno sto kila, a ne sto pedeset i ako mozete da se spakujete u singl krevet bez da se gurate... asians :haha:

 

al zamisli ovo, gledas sam sebni u sudoperu, ne bio mogla da spavam ako imam prljave sudove LOL

121116_miniapartment_113-660x440.jpg

 

i Hong Kong minimal dominacija

 

Hong-Kong-Apartments-1-edit.jpg

 

a ovo mi ej prelepo.. sta cu, lozim se na velike prozore :)

 

microflat_01.jpg

http://www.contempor.../the-microflat/

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene bune one stepenice, klaustrofobija ubija, plus bih se guzicom ocesala o zidove svaki put kad silazim :haha:

ali da, visko plafoni i galerije su zakon za prostor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tosu po mom msiljenju bas single stanovi, mislim da bih ubila nekoga da zivimo zajedno u tako malom stanu :haha:

mozda se stvari doimaju drugacije ako ti i dragi imate zajedno sto kila, a ne sto pedeset i ako mozete da se spakujete u singl krevet bez da se gurate... asians :haha:

A zamisli tek da je 185 kila u pitanju :haha:

Kakav mikrostan, i ovi regularni su tesni

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

al imaju veliku prednost, visok plafon, pa mozes da zbudzis sprat, barem za spavanje samo. :mhihi:

 

Kod njih nije problem dobiti dozvolu za visinu, već naći normalan veliki plac po evropskim standardima, te iz tog razloga grade te stanove sa većom spratnom visinom nego kod nas. Naravno, samo u velikim gradovima.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest HEFEST

Da li neko zna da li u ovoj nasoj jadnoj galaksiji ima negde da se kupi wc solja sa odmoristem za govna? Gledam evo oci mi ispadose i nista. Mnogo mi je bitno. Wc solja je presto kuce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

To mi je nesto najgore na svetu. Prokunem konstruktora i njegovu familiju svaki put kada sam prinudjen na ove moderne idiotske solje. Kao i sve ostalo danas su i wc solje idiotske. Na zalost nju ne mogu zaobici kao npr. gledanje Tv programa, Moram da kupim wc solju za kucu, a necu da me pljuska svaki put po dupetu. Ajde bide je ok, ali kada te pljusne drekovita voda nista gadnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna da li u ovoj nasoj jadnoj galaksiji ima negde da se kupi wc solja sa odmoristem za govna? Gledam evo oci mi ispadose i nista. Mnogo mi je bitno. Wc solja je presto kuce.

 

haha sjajna stvar, takve su šolje u dedinoj kući

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

kako to kenjaš kad se svaki put isprskaš :haha:

 

to što tražiš bi trebalo da je nemačka vrsta šolje, sa rupom ispred, dok kod Francuza govance odmah pada u vodu

 

http://www.bgakeramika.rs/sanitarije/keramika-mladenovac/ostalo-464/wc-olja-kiwa-simplon.html

 

to je valjda ovo

 

inače, poznato kao filozofska šolja, jer možeš intelektualno da osmotriš govno nakon nužde, ne može da pobegne u rupu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ma bolje i to nego da me bakterije iz solje zapljusnu po rektalnom otvoru. Sa vremenom naucis kako da pisas. Takva mi je u stanu i nemam nikakvih problema. A jeste i filozofska. Vidis kakvocu govneta i znas da li si bolestan odmak. Po stolici se zdravlje poznaje. Po meni mnogo bolja varijanta i jedina koju priznajem.

 

kako to kenjaš kad se svaki put isprskaš :haha:

 

to što tražiš bi trebalo da je nemačka vrsta šolje, sa rupom ispred, dok kod Francuza govance odmah pada u vodu

 

http://www.bgakerami...wa-simplon.html

 

to je valjda ovo

 

inače, poznato kao filozofska šolja, jer možeš intelektualno da osmotriš govno nakon nužde, ne može da pobegne u rupu

 

To je ta Bato legendo. Tvoj sam duznik. Ni sam ne znas kakvu si mi uslugu ucinio. :bigblue::haha::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zen bas javi dal nicu. Ja nisam imala srece s donetim lukovicama :)

Nikle su i bile su roze :/ nista posebno i prilicno niske.... imam negde fotku.

odustajem od lukovica, vracam se fikusima, zamijama i sanseverijama, to mi uvek uspeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Nisam još!

Htela da odem do Blažeksa, međutim zatvorili maloprodaje u Beogradu + novoj Blažeksici koju imamo u kući se slomio jedan točkić, a ni ostali neće mnogo trajati (iako je stara Blažeksica, koju trenutno koristim, neuništiva) pa sam malo odustala od njih.

Opet sam na nuli.

 

Ovde ima svašta kancelarijski.blogspot.com/, ali nemaju prodajni salon nego prodaja pouzećem. U nekim radnjama u Beogradu mogu da se pogledaju neki njihovi modeli, e sad treba naći vremena za obilazak

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...