Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

problem kdo tih sklopivih kreveta je sto uvek treba da budu namesteni. i nema neke spontanosti

- aj se jebemo

- e aj cekaj da sklonim fotelju i sto i usisivac i da razvucem krevet iz prve

 

ako ti je ok da posadiš ljude da spavaju na patosu, šta fali patosu za seks... ili trepezarijskom stolu, fotelji, kuhinjskim elementima, veš mašini, stepeništu, haubi ili zadnjem/prednjem sedištu auta, klupici u parku... krevet ne ograničava spontanost...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre će da se ostane invalid od nevežbanja, neistezanja, i ostalih vidova nevođenja računa o svom telu, nego od spavanja na mojcama. Nije to minderluk bokte čoveče :D

 

ako ti je ok da posadiš ljude da spavaju na patosu, šta fali patosu za seks... ili trepezarijskom stolu, fotelji, kuhinjskim elementima, veš mašini, stepeništu, haubi ili zadnjem/prednjem sedištu auta, klupici u parku... krevet ne ograničava spontanost...

 

Svaka ti je ka Njegoševa.

 

Samo malo neki tepisi deru kolena, ali bože moj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji matori spavaju na toj kako je zovete mojci evo vec 25 godina i nista im ne fali. Ni ja ne vidim da je to toliko lose da ne moze da se koristi. Ja do skoro spavao na sofi iz 1960. godine(znaci cirka od 1988. godine do 2014.). To mi bio poklon od pokojne babe pa nisam hteo nikada da je menjam. Mada bila udobna federi i kanap. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Federi i kanap zvuči skroz OK.

Ali sranje je kad imaš daščuru i preko neki ne tako debeo sunđer koji se relativno brzo slepi. A takve su ove "mojce" koje se prodaju zadnjih 10-15 godina. Ne znam je l' su pre bile bolje.

Mislim, na svako zlo se čovek navikne, ali nije fora. Ako trećinu dana provodiš u snu (koji regeneriše, odmara itd.), majku mu nemoj na dasci da spavaš. Simpov dušek žičani 7500 din kom 190 x 90 u maju (kad im je obično akcija). Krevet naklepaš bilo kakav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ova mojca od mojih matorih je veoma dobar trosed. NIkada dasku pod guzom nisam osetio. Taj trosed je u sklopljenom stanju koriscen za svakodnevno sedenje u dnevnoj sobi. Za 25 godina se nije pomerio sem sto je morao da se presvlaci i sto mu s vremena na vreme ode onaj mehanizam za rasklapanje pa mora da se nesto budzi.

 

Sada izgleda sve prave da bude sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velika je razlika u namestaju stare generacije i ovim sad sranjima.

 

Moze i pod i tepih, al krevet je ipak najudobniji :mhihi:

 

Licno, mrzim sklopive lezajeve, i radije cu imati (i imam) krevet pola sobe, nego da sam sama sebi gost na gajbi.

moji matorci su se godinama cimali sa raznim kaucima, trosedima na razvlacenje, ugaonim garniturama, dok cjaletu nije puko film jer su mu se vremenom sjebala ledja, pa je pobacao taj namestaj, kupio veliki bracni krevet i namestio ga da bude preko puta tva, a kad "neko dodje" sedelo se za trpezarijskim stolom.

 

 

Nego, ljudi, sto bi rek'o Dzoi iz Prijatelha, u sta "gleda" vas namestaj u (dnevnoj) sobi?

 

ec50f273c9b3bb9b6f558928e2414d8e.jpg

 

Moj na prozor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista bolje od kauca starog 30 i kusur godina, znate ono dva kauca, dve fotelje, sto i regal preko celog zida. :haha: Mi smo nase presvukli i promenili sundjere, nista ne moze da mi zameni taj kauca (jos uvek).

Za spavanje je najgori trosed na razvlacenje,onaj sa bednim letvicama i bednim sundjerom. Neki ovde znaju na sta mislim. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licno, mrzim sklopive lezajeve, i radije cu imati (i imam) krevet pola sobe, nego da sam sama sebi gost na gajbi.

Amin.

 

Ume muka da natera na svašta, ali bih uvek pre "žrtvovao" još dva kvadrata nego da se bavim rastvaranjem kauča kada samo želim da se sručim i spavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja skontah da misli na kauc :haha:

 

Bas sam sinoc bila sa nekim drustvom i diskutovali smo o feng shui-ju... fazon je sto je drug poceo da uredjuje stan po tim principima, i uporedjivali smo polozaje soba u odnosu na strane sveta pa da moras da zabodes neke zivotinje na juznu stranu, zatim polozaj ogledala i tome sl. Kako je meni ogledalo u spavacoj sobi njegov komentar je bio da je to losa energija, i da treba da ga izbacim, a ogledalo nalepljeno na ormar, pa je kao alternativa da ga prekrijem jer tokom sna svi odlazimo u neki paralelni svet (sta god) i onda je ogledalo kao neki portal za tako neke lose energije. Dosla ja sinoc kuci, i naravno imala nocne more tipa izlaze mi mali kasperi kroz ogledalo... :haha:

Ali svacega sam se naslusala :haha: ovo je samo deo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...