Jump to content

Prica o silovanju...


imaginos

Recommended Posts

(има МНОГО младих девојака које намерно изазивају нечију мушкост...

 

 

Gde je tu ljudskost?

 

Kakva bre "muškost" šta pravdaš nedostatak samokontrole nekakvom "muškošću". Šta hoćeš da kažeš, da muškarcima treba da bude oprošteno kad nekoga u afektu isprebijaju??? I samo da te obavestim, muškarci nemaju tapiju na afekat. Koliko puta je meni došlo da drknem šamarčinu bivšem kad me iznervira, jer znam da to namerno radi, pa se obuzdam! Nemam prava to da radim. Ne njega, NIKOGA nemam prava da udarim. Ni psa ni mačku ni čoveka ni ženu. Nema tu "muškosti" i "ženskosti" jer svi smo ljudi. Vršiš ponovo zamenu teza.

 

ико није говорио да је силовање оправдано, а потенцијално силованој девојци је довољна казна то што је неко силује – ваљда ће тако да научи да не може да провоцира како жели и да јој се ништа не може догодити.

 

 

"Dovoljna" kazna?!? A šta je "puna" kazna?!?

 

 

Ne verujem šta čitam.

 

 

edit: Najbolje bi bilo da ubijemo sve te što nose miniće i izazivaju "muškost" i stvar rešena. Tada bi se broj silovanja drastično smanjio, a ove što nose skafandere ne bi bile krive jer su se skafanderom "oprale krivice".

 

NOT.

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хахаха xD

 

А ако је мутава? А ако је неко мало дрогира пре него што обави? Мислим, ти посматраш с тачке правосудног система, који има своје пропусте у многим случајевима, да би показао како је једино важно то да је силовање забрањено.

Џаба правда ако те неко упропасти и физички и ментално :uhoh: не може да се исправи чињеница да те је неко силовао, односно да је силовао девојку.

 

----------------

 

Ево, да образложим свој(е) став(ове).

 

- Могуће је смањити проценат силовања.

Уколико девојка не носи провокативну одећу и пази шта ради и коме верује.

 

- Могуће је спречити силовање и пре него што се догоди.

Помоћу неких одређених видова сузавца или слично (нокти, ударац у јаја, тољага - небитно)

 

- Да је већина силованих девојака имал одговарајућу едукацију и смисао за процењивање ситуације, не би се понашле апсолутно слободно и бахато.

 

боље спречити него правосуђем лечити

--------------------------------------------------------------

 

@Ajlin: Извини, ја нисам генерализовао нити реко да би мушкарцима требало да буде опроштено уколико неког ударе. Не видим одакле ти та идеја из мојих постова.

Упркос томе чињеница је да мушкарац има свој мушки понос, назови како желиш, и неће трпети олако менталну тортуру неке девојке. Поготово у патријархалном друштву какво је наше.

 

Ја не видим одакле теби идеја да ја било шта правдам од насиља, тако да ме следећи пут мораш извинити својих сувишних и непотребних коментара.

Edited by КЈО
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ponašam se bahato na ulici a plašim se bahatih i preslobodnih taksista koji vređaju i preslobodnih navijača koji iz čista mira ubiju nekoga.

 

Ali dobro to je oličenje "muškosti" a devojka treba da nosi skafander da bude u 9 u kući i da gleda u pikslu u kafiću.

 

 

Aj ti lepo nazad u Afganistan odakle si došao blago nama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хахаха xD

 

А ако је мутава? А ако је неко мало дрогира пре него што обави? Мислим, ти посматраш с тачке правосудног система, који има своје пропусте у многим случајевима, да би показао како је једино важно то да је силовање забрањено.

Џаба правда ако те неко упропасти и физички и ментално :uhoh: не може да се исправи чињеница да те је неко силовао, односно да је силовао девојку.

 

----------------

 

Ево, да образложим свој(е) став(ове).

 

- Могуће је смањити проценат силовања.

Уколико девојка не носи провокативну одећу и пази шта ради и коме верује.

 

- Могуће је спречити силовање и пре него што се догоди.

Помоћу неких одређених видова сузавца или слично (нокти, ударац у јаја, тољага - небитно)

 

- Да је већина силованих девојака имал одговарајућу едукацију и смисао за процењивање ситуације, не би се понашле апсолутно слободно и бахато.

 

боље спречити него правосуђем лечити

"Господине судија, јеби га, она је мене провоцирала, знате, имала је тај допичњак који сам јој поцепао зубима и те витке ноге, дигао ми се, знате, и морао сам да је звекнем. Шта да радим, ја сам ипак само двоножна животиња и не могу да се контролошем."

"У реду, младићу, слободни сте".

 

Да ли неко од вас може да замисли овакву ситуацију?

 

Друго, могуће је и спречити крађу, једноставно се не возиш градским превозом, блиндираш врата и прозоре и не идеш нигде. Ни пожари нису проблем, побацаћемо пећи и шпорете, свашта може да се деси кад их имамо, боље је спречити него лечити.

 

Није чак ни забавно причати са тобом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема потребе ићи с једне крајности на другу. Крађа и силовање нису исти, а ни логички принцип крађе и силовања није ни сличан.

То важи и за тебе, Ајлин. Очекивао сам зрелији став обзиром на године и далеко више разумевања.

 

Ја сам рекао своје, ко жели да разуме - разумеће, а ко жели да изводи неке сувишне закључке и аналогије и да ми трпа речи у пост - само напред, правите будале од себе. :]

Edited by КЈО
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеси ли чуо за клептоманију и сиротињу која мрзи богате?

 

Хаха, ако неко овде прави будалу од себе, онда си то ти.

Edited by Sgt. Major

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je u tome što ti ne vidiš da ti je percepcija "logike silovanja" pogrešna.

 

 

ps

Mani se ti mojih godina. Ja sam očekivala da si pametniji pa nažalost nisi. A tvoji stavovi su upravo i dokaz da godine apsolutno nemaju veze ni sa čim. Osim sa "muškošću".

 

Cela ova diskusija je toliko BLJAK da ne mogu da verujem da sam upravo potrošila 20 minuta ŽIVOTA na ovo sranje. Aj zdravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема потребе ићи с једне крајности на другу. Крађа и силовање нису исти, а ни логички принцип крађе и силовања није ни сличан.

То важи и за тебе, Ајлин. Очекивао сам зрелији став обзиром на године и далеко више разумевања.

 

<B>Ја сам рекао своје, ко жели да разуме - разумеће, а ко жели да изводи неке сувишне закључке и аналогије и да ми трпа речи у пост - само напред, правите будале од себе. :]

 

ma da, ti si pravu stvar rekao...steta sto je prevelika konkurencija,pa ne dolazis do izrazaja...

 

svakim postom uspes da zajebes radikale penzionere...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја нисам ни причао о силовању, Ајлин. Силовање је погрешно. И коментар за Авганистан и томе слично је ненормално превише и ја то сматрам увредом.

 

Заиста не видим где грешим нити где правим "будалу" од себе, али добро.

 

Има вас више па зато морате бити у праву :mhihi::mhihi::mhihi: очито.

Edited by КЈО

Share this post


Link to post
Share on other sites

И коментар за Авганистан и томе слично је ненормално превише и ја то сматрам увредом.

 

 

Aha, znači uvredila sam te.

Hoće sad da se probudi tvoj "muški ponos" :wub:

 

 

 

To što nas je više valjda nešto znači majku mu, kvantitet u kvalitet, Hegel, si čuo za tako neke teorije, zar ti nije čudno što samo TI zastupaš te stavove od kojih svi ovde zaziru?

 

 

Au majko mila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, znači uvredila sam te.

Hoće sad da se probudi tvoj "muški ponos"

 

Поново то радиш. Ја тебе не вређам, ти мене вређаш. Ниси океј.

 

Као што рекох, не видим где грешим. Ко жели нека изволи и нека докаже где грешим и због чега грешим као и због чега је то што сам писао грешка...

Дакле, докази, а не аналогије и компарације које иду из једне крајности у другу крајност. Захтевам концизност.

Edited by КЈО

Share this post


Link to post
Share on other sites

Извини, али предрасуде ми сметају. Поново си то учинила. Одакле теби идеја да би "најебала" у мом присуству?

 

Исто као и теби ако бих поменуо твоје године. Одмах се браниш и скачеш.

 

Дакле, не видим одакле толика мржња према мени. Као да сам некога некоме убио.

 

Хајде да разумем да некога вређам па још и да је оправдано, али овако као да причате сами с собом.

Edited by КЈО

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cela ova diskusija je toliko BLJAK da ne mogu da verujem da sam upravo potrošila 20 minuta ŽIVOTA na ovo sranje. Aj zdravo.

 

Кад год видим ову тему, пожелим да се врате ,,Како се зове оно што се ставља коњу на очи па да само гледа право?'', ,,продајем cijalis'', ,,најболеснији деатх метал бенд'' и ,,продајем киоск''. Ова дискусија је вероватно нешто најглупље што сам до сада видео.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najebala bih k'o žuti :haha:

Ili u žuto. :mhihi:

 

Кад год видим ову тему, пожелим да се врате ,,Како се зове оно што се ставља коњу на очи па да само гледа право?'', ,,продајем cijalis'', ,,најболеснији деатх метал бенд'' и ,,продајем киоск''. Ова дискусија је вероватно нешто најглупље што сам до сада видео.

A Kreator na death metal podforumu? :haha:

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

У минићу се лакше стиже до пичке!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Морао сам, опростите ми. :bigblue::bigblue:

 

 

 

За оне који нису упућени у настанак теме :

Дакле апсолутно је НЕБИТНО каква је казна и сл, и поред законске одредбе неко ће да силује, битно је да се то СПРЕЧИ, а да би нешто спречавали морамо да знамо како до тога и долази. Као један од разлога због чега ДОЛАЗИ ДО СИЛОВАЊА се узела МИНИ СУКЊА као ЈЕДАН ОД видова ПРОВОКАТИВНОГ ОБЛАЧЕЊА

 

 

 

 

Чекај, друже, стани мало....Мини сукње носи свака друга девојка у овој земљи, на свету, како год. Облачи се провокативно пола женске популације, није свака од њих силована. Заустави се мало. Зашто би се мини сукње забрањивале? Забога, друг, па то је смешно. То ти је као да забраниш деколтиране мајице или не знам, кратке шортсеве.

Није свакоме провокативна мини сукња. Имаш болесника који се ложе на не знам, црвену косу, па нападају девојке са том бојом косе. Не размишљају сви исто као ти. Полако, стани на лопту. :)

Edited by o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se zatvori ova tema?

 

Siluje mozak too much...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i najjaci komentar:

 

Sandman:"posle preslusavanja ovog demo snimka,osecam privlacnost prema kozama":rockdevil:

Hahahahahahahahahahahahaha :haha::rockdevil: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Нема потребе ићи с једне крајности на другу. Крађа и силовање нису исти, а ни логички принцип крађе и силовања није ни сличан.

То важи и за тебе, Ајлин. Очекивао сам зрелији став обзиром на године и далеко више разумевања.

 

Ја сам рекао своје, ко жели да разуме - разумеће, а ко жели да изводи неке сувишне закључке и аналогије и да ми трпа речи у пост - само напред, правите будале од себе. :]

 

Ko kaze,ukradeš plišanu igraćku,uštekaš se u mrak,i siluješ je.

 

Nego,kad se ženiš junoša?

Me zoveš na svadbu,da ti šmekam ženski deo rodbine?

 

Mini suknje,dopićnjaci,pa kad još riba ne nosi gaće...joooj,obožavao sam te akcije po klubovima.smuvam ribu,pravac wc,oona brzinski zadigne ono malo što ima,pićkica zaseva,meni skoći,pride ne nosim gaće,samo šlic munem na dole,on iskoči ko daska za peglanje,i udri sine,udri.

 

nema veće lepote no videti ženske obline,pa se ćovek još više napali,kad ima nešto malo na sebi,da pokrije centralne delove...ja prsnem ljudi moji.prsnem u gaćama i u glavi,i moram da priđem,moram da startujem,kuvam iznutra,pet rećenica,pićence i idemo karanje.Ćika Peca posle miran,do nove cice rasne guzice.

 

Meni je bilo najgadnije kad sam prve godine faksa jebo neku gotićarku iz kst-a...spao mi dok se skinula,suknje,prsluci,privesci...a telo,belje nego sneg,bradavice crvene ko paprika,pićka rutava,bulja,ne znam koliko se prala ali prkno je imalo neku tamnu boju oko ćmara,plus dlakavo...možete zamisliti koliko mi ga drkala pred završnicu...i na kraju,štrcnulo je...da sam ga solo drko ispalo bi više.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...