Jump to content

Prica o silovanju...


imaginos

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Ova tema:

yum_stupidest.png

 

Ajlin,dušo,bolje da sugestiramo da Laza preimenuje temu u ''Šta vas sve privlaći kod devojaka'', znaš kako bi bila dobra tema.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud ti to?

Daj, pojasni malo...

 

 

... :haha: :haha: :haha:

 

 

Па, кад девојка има минић онда лакше ставиш руку, капираш? А, ако има скафандер онда мораш прво да кидаш или цепаш. Ако ти није јасно, онда морам да зовем Сисуса да реведе. Стварно си немогућ.

 

 

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako ima minić preko skafandera?

Onda si ga ugasio, a? :haha:

 

Lepo je to što pričaš, ali zašto misliš da devojka treba biti silovana samo zato što nosi minić?? Pa njeno je pravo da nosi! Zar da devojke zbog toga idu u skafanderima?! Nemoj da si prost Narsile, ne treba silovati nijednu devojku, ni one u minićima, ni one u skafanderima!

 

Got it?

 

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Нарсил

 

Хаха

 

Зашто би се мини сукње забрањивале?

 

Где си ти то нашао да сам написао, живо ме занима :mhihi::mhihi::mhihi:

 

А и где би нам био крај да свака друга носи минић :mhihi::mhihi::mhihi:

 

@ Други Близанац у хороскопу а.к.а Пеећо ( а.к.а Нааћи :mhihi: )

 

Немој да ми тамо по статусима вређаш полни орган хаха :D помислиће, бре, свашта људи хахаха

 

Видећу кад' да се женим, има времена још охахај! :D:D а женски део родбине није нешто бог зна какав, осим ако те не интересују тете од по 30. година? xD :D

 

И ово да се урами као исказ тога шта све време причамо о минићима

nema veće lepote no videti ženske obline,pa se ćovek još više napali,kad ima nešto malo na sebi,da pokrije centralne delove...ja prsnem ljudi moji.prsnem u gaćama i u glavi,i moram da priđem,moram da startujem,kuvam iznutra,pet rećenica,pićence i idemo karanje.Ćika Peca posle miran,do nove cice rasne guzice.

 

и да се затвори коначно. И то што пре да не би дошле ове доколне гузице које само висе на форуму и чекају када ћу да дођем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebali vas više sudija, zakon, prekršaj, zatvor i sve ostalo, da l' je moguće da ne možete da odvojite priču od toga? Niko ovde NE SPORI te stvari ili govori da neko treba da dobije manju kaznu zbog toga što je devojka nosila minić, već se priča o tome da je mini-suknja napravljena da pojača žensku erotičnost, da bude seksi, pa i provokativna. Mini-suknja se ne nosi zato što pokriva, nego zato što OTKRIVA. Ne nosi se zato što ona super izgleda, nego da bi butine sevale. Kome to nije jasno, nek ide da čita Princezu na zrnu graška, jebi ga, s njim nema ozbiljne diskusije.

Edited by Gojko
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebali vas više sudija, zakon, prekršaj, zatvor i sve ostalo, da l' je moguće da ne možete da odvojite priču od toga? Niko ovde NE SPORI te stvari ili govori da neko treba da dobije manju kaznu zbog toga što je devojka nosila minić, već se priča o tome da je mini-suknja napravljena da pojača žensku erotičnost, da bude seksi, pa i provokativna. Mini-suknja se ne nosi zato što pokriva, nego zato što OTKRIVA. Ne nosi se zato što ona super izgleda, nego da bi butine sevale. Kome to nije jasno, nek ide da čita Princezu na zrnu graška, jebi ga, s njim nema ozbiljne diskusije.

 

Da li je moguce da ti toliko mašiš poentu? Ne prica se o svrsi minica,nego o (ne)postojanju odgovornosti silovane djevojke zato sto je isti nosila. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:udri::udri::udri:

 

Гојко, брате, зајеби ово више. :ph34r:

 

Едит

 

А, Лука, морао бих да размислим. Чекај ти живиш у БГ? Је л'? Из Икине приче знам да она живи близу твоје девојке, односно исти град, ако не грешим?

Edited by КЈО

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponoviću primer sličan onom koji sam dao imaginosu - ako ti ja kažem da se po gradu ljudi gađaju kamenjem, ti izađeš napolje da vidiš i budeš pogođen kamenom u glavu, imaš li bilo kakav deo odgovornosti za to? Ako smatraš da nemaš nikakav, onda ne možeš razumeti ni ono što Kjo i ja pokušavamo da kažemo. I ne pričam o bilo kakvoj krivičnoj odgovornosti, već o odnosu uzroka i posledice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:udri::udri::udri:

 

Гојко, брате, зајеби ово више. :ph34r:

 

Едит

 

А, Лука, морао бих да размислим. Чекај ти живиш у БГ? Је л'? Из Икине приче знам да она живи близу твоје девојке, односно исти град, ако не грешим?

 

 

Ја сам у Ковину, моја девојка у Ужицу, а Ика у Бг-у(кад има обавезе на факсу),а иначе је у Лазаревцу. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponoviću primer sličan onom koji sam dao imaginosu - ako ti ja kažem da se po gradu ljudi gađaju kamenjem, ti izađeš napolje da vidiš i budeš pogođen kamenom u glavu, imaš li bilo kakav deo odgovornosti za to? Ako smatraš da nemaš nikakav, onda ne možeš razumeti ni ono što Kjo i ja pokušavamo da kažemo. I ne pričam o bilo kakvoj krivičnoj odgovornosti, već o odnosu uzroka i posledice.

 

Naravno da snosim dio odgovornosti. Ali jedinu paralelu koju bih mogao da povucem izmedju tvog primjera i ove teme je da se cura koja obuce minic,uprkos upozorenju da ne ide tamo dje moze biti silovana,uputi tamo. Onda,jbg...drz se za sta si se uhvatila. Izazivala si sudbinu ili sta vec...bla bla. Samo oblacenje minica po meni ne povlaci sa sobom nikakvu odgovornost. 

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponoviću primer sličan onom koji sam dao imaginosu - ako ti ja kažem da se po gradu ljudi gađaju kamenjem, ti izađeš napolje da vidiš i budeš pogođen kamenom u glavu, imaš li bilo kakav deo odgovornosti za to? Ako smatraš da nemaš nikakav, onda ne možeš razumeti ni ono što Kjo i ja pokušavamo da kažemo. I ne pričam o bilo kakvoj krivičnoj odgovornosti, već o odnosu uzroka i posledice.

filozofski gledano: snosis deo krivice zato sto si se uvalio u rizicne okolnosti. isto tako snosis deo odgovornosti ako ti opljackaju kucu a ti pare nisi drzao u banci. ova filozofska "vezba za mozak" moze da se otera u krajnost, pa da kazemo: sam si kriv za sve sto ti se desava, jer si mogao da izbegnes svaku nevolju.

 

no, to je filozofija, onako da se o tome razmislja u trenucima dokolice. mislim da smo vec utvrdili da, pravno gledano, nosenje minica nije nikakav faktor tu, kao sto nije ni parkiranje kola u siromasnom kraju. isto je kaznjivo, zar ne?

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako silovatelj izdrka kitu pre silovanja, ima li tu neke olaksavajuce okolnosti?

zavisi: ako mu posle toga bude samo 85% tvrd, onda se kazna smanjuje.

najvise olaksavajucih okolnosti ima ako je pre silovanja namazao kitu lojem (ovcijim), jer u tom slucaju nije tolika trauma.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...