Jump to content

Prica o silovanju...


imaginos

Recommended Posts

Koja tema jebote. :) :)

 

 

 

Evo sad jedne price:

 

Moja bivsa devojka se uvek oblacila pristojno. Dakle, farmerke, trenerke, majca, ponekad sorc 3/4. Ja je ostavim na NBG i vracam se kuci za pacevo (lupam u 0h), i NIKAD nije bilo problema.

 

E sad ono glavno. Isli smo na proslavu nove godine i ona je obukla minic, bundicu i kozne stikle, cekala je mene na stanici na NBG i neki lik je izvadio kurac i poceo da drka na nju...

 

 

 

Bilo je par prica (cak i na yumu) o mladim devojcicama koje su bile silovane.

 

U 90% slucajeva to su bile devojke koje su imale suknju/minic i npr majcu na bretele.

 

Jbg manijaka je svuda, tako da je logicno da ce devojka koja se provokativno odeva biti podloznija silovanju od devojke u npr farmerkama i kaputicu.

 

Daleko od toga je da su one krive ili snose deo krivice za silovanje, ali jbg.

 

Bolje spreciti nego leciti.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:da:

 

Semenkarim na zapadu.Titula ce se slaviti na severu. :da:

Vozom?Zavisi kojim ides jebiga.Otprilike 4-5 sati.

Изгледа да нема ништа од доласка, дечко који окупља целу екипу је заљубљен и ићи ће код девојке уместо на утакмицу. :(

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

oce neko da banuje ovih par likova sto kenjaju po temi o fudbalu, igrama i slicno?

Nemoj tako, pa tek su odbanovani. :D

 

Изгледа да нема ништа од доласка, дечко који окупља целу екипу је заљубљен и ићи ће код девојке уместо на утакмицу. :(

Papučar. Eto vidiš Lemi, to je ono o čemu sam ti pričao na prethodnoj temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oce neko da banuje ovih par likova sto kenjaju po temi o fudbalu, igrama i slicno?

Извини, о Имагиносе. Ево, питај ме шта те занима о смртној казни, силовању итд. а ја ћу се потрудити да ти одговорим прецизно и концизно, онолико колико ми моје скромно знање о праву дозвољава (али тек сутра, пошто ноћас морам да учим Криминологију :( ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фасцинантно је да је тај лик дркао у сред зиме, на минусу...

Meni je jedan lik drkao u jesen, bile su mu hladne ruke i nije mogao da mi se digne. Bila je opklada u pitanju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...