Jump to content

sex bez obaveza


johnnyzzz

sex bez obaveza  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Btw necu ga banovati, posle da kuka kako eto nismo mu mogli nista pa smo ga banovali. Ovako mu svi mogu svasta :D

 

Interesantno je to sto si to spomenula. Tachnije sto si naglasila. Jos mi je zanimljivije ovo na kraju "ovako mu svi mogu svasta"

Dakle implicira da ti zelis da meni neko radi nesto, ovako psihicki? Kako ti volis da kazes spusta na svoje mesto.

 

Uz ostale uvrede na "finjaka" kako volite da zborite, apsolutno prikazuju tvoju lichnost u lepom svetlu. A da zaboravio sam, ovo je forum, nisi ti takva u stvarnosti ljudi se ovde transformisu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prince, ti si?

 

Ne, ja sam malo lepsi i jebem redje.

 

Kako mi je u roku od 10 minuta opala reputacija sa 16 na 8.

Sad me interesuje da li mi 3 osobe daju minuse na svaki post, ili se tu ukljuci josh par njih koji ne smeju da zbore al smeju da daju minus.

PRojektujte to na stvarni zivot - i apsolutno ce te shvatiti moju poentu. :)

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ja sam malo lepsi i jebem redje.

 

Kako mi je u roku od 10 minuta opala reputacija sa 16 na 8.

Sad me interesuje da li mi 3 osobe daju minuse na svaki post, ili se tu ukljuci josh par njih koji ne smeju da zbore al smeju da daju minus.

PRojektujte to na stvarni zivot - i apsolutno ce te shvatiti moju poentu. :)

ko je šta imao ozbiljno da kaže na temu rekao je, pa se prešlo na zezanje a ti smaraš prozivajući ljude kako su ovakvi i onakvi zato što se zezaju, i sve pretvaraš u mučnu filozofiju (iako si spomenuo da si tu da bi se zezao)... čak i kada delim tvoje mišljenje na neku temu umore me tvoji postovi... tako ti je i opala reputacija, nikom se više ne drvi a ti drviš i dalje...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kontam sta Elitista hoce da kaze, jer ovde cesto tema koja ima potencijal da se ozbiljno razgovara ode u kurac tim sprdatorskim komentarima.Naravno da je i to u redu, ipak je ovo forum, ne treba svi da budemo deadly serious, ali opet, ako vec ima neke diskusije, nepotrebno je da dodje neko i kaze recimo, 'Emo je gej' ili tako nesto.

Ali prosto, moras shvatiti da su ljudi drugaciji i to je to. ;)

Pa i pričalo se ozbiljno na prvih 5 strana. Svako je rekao šta je imao. Ima li poente dalje pričati jedno te isto?

 

Uz ostale uvrede na "finjaka" kako volite da zborite, apsolutno prikazuju tvoju lichnost u lepom svetlu. A da zaboravio sam, ovo je forum, nisi ti takva u stvarnosti ljudi se ovde transformisu.

Nisi mi odgovorio na jedno pitanje, a vezano za to što si rekao. Koliko ljudi sa ovog foruma si upoznao uživo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...