Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

^ koliko znam kod nas vec postoji fan club pod nazivom Frayed Ends of Serbia koji je i "zvanicno priznat", u smislu da su imali svoj odjeljak na zvanicnom Metclub sajtu.

 

Ovo nije zvanican registrovani fan club. Zbog lose nereprezetativne stranice tog fan cluba pokrenuo sam ja svoju stranicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://loudwire.com/lars-ulrich-responds-bruce-dickinsons-iron-maiden-better-than-metallica/

 

uostalom, obrađivali su toliko bendova, iako su od svih veći

šmekeri

 

http://loudwire.com/lars-ulrich-responds-bruce-dickinsons-iron-maiden-better-than-metallica/

 

uostalom, obrađivali su toliko bendova, iako su od svih veći

šmekeri

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo nije zvanican registrovani fan club. Zbog lose nereprezetativne stranice tog fan cluba pokrenuo sam ja svoju stranicu.

 

Marjane,

Frayed Ends of Serbia je jedini zvanicni Chapter za Srbiju. Ako udjes na metallica.com i pogledas listu chaptera, naci ces nas. Klub postoji 5 godina i zasluzan je za inicijativu dolaska benda u Srbiju, tj. za ideju o koncert 2012-te. O tome sam licno razgovarao sa Larsom u Sofiji 2010-te, a kasnije direktno sa menadzmentom benda, kako ih zovu "Metallicamp". Posle su operativni deo, normalno, preuzele promoterske kuce i Arena. Dve zastave FEoS vise u HQ studiju, ovu noviju je cak James sam slikao i okacio na svoj Instagram dok ga je imao, i da ne nabrajam dalje sto "poprecne" sto direktne veze sa bendom.

Pogledao sam tvoju stranicu, postujem tvoj rad ali isto tako postuj i ti tudj. Moze nekome da se svidja ili ne svidja template koji je koriscen za sajt, bilo za nas bilo za tvoj, ali gore navedene cinjenice su cinjenice. Trud koji si ulozio nije mali, ocigledan je i ja ga cenim.

 

Isto vazi i za "runner"-a, Klub nije "zvanicno priznat" samo zato sto ima odeljak na Metallica.com sajtu, nego zato sto to realno jeste.

Kogod bi hteo da doprinese Chapteru sa svojim idejama i radom, uvek je dobrodosao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...