Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Znam sta si mislio, samo kazem da moras da definises sta znaci rec "prosta" ako hoces da budes precizan... Gera je tu negde pogodio poentu, mada moze to i strucnije da se objasni, al da vas ne smaram posto niste teoreticari icon_smile.gif

Uglavnom, jedinstvo emocionalne, estetske, eticke poruke i sistema muzickih karaktera... koga zanima, objasnocu mu jednom prilikom... icon_smile.gif

Pratim te.. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U bratance,al si ga pocijepio sas slikom! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

To je pravi Kirk,to je prava metalika!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Samo ti one trzalice ruzne,zbog onih ogavnih novih logoa,dete gi ruzno jebem icon_smile.gif ! E kad bi u nji' turio logo npr. Ride,e,toj bi bila prava stvar! Ili Alkoholika...

 

"Metalika je najbolji bend na svetu zajedno sa Bitlsima,je li da,Gero?" pukeface.gif

Vidis li ti ovo Srnde? Kako nam je MLADJA emotivan.ccc... icon_smile.gif

 

Nego kad smo kod Kirka,vidjeste li u kakvoj pecini zivi? Da l je moguce da je ono njegova kuca? Kao neki vampirski zamak,sve neke lobanje i crkotine! A koj je malo bolje pogledao SKOM mogo je da primeti Jamesovu facu kad su bas bili kod Kirka. Valjda je zvao Larsa i ono kao"Evo smo mi kod Kirka" a onako, razvrce se i kao da je prvi put tu,ono kao sa gadjenjem i cudjenjem gleda one lobanje i onu pomrcinu. Bas je onako slozio zajebanu facu. Meni je bas licilo kao da je u sebi govorio:"Bog te jebo,da l' je ovaj Kirk normalan? Tolke pare,a gle na sta mu lici kuca! Gle ove lesine...CCC... Dal' on uopste misli da poraste? I da bude pazljiv i brizan otac i muz kao sto sam ja(odnedavno) postao? Jebem ti s kim ja sviram! Koji je ovo cudak,bog te! Ja sam te koze i siljke i mrtvacnice odavno preraso,a ovi i dalje ko deca! Ma nema veze,kakvi su-takvi su,vazno da jos mozemo da iscedimo po koji dolar"

icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U bratance,al si ga pocijepio sas slikom! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

To je pravi Kirk,to je prava metalika!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Samo ti one trzalice ruzne,zbog onih ogavnih novih logoa,dete gi ruzno jebem icon_smile.gif ! E kad bi u nji' turio logo npr. Ride,e,toj bi bila prava stvar! Ili Alkoholika...

Od tome ti oratim. Toj je jedini Kirk kuga priznavam. Ovaj novi je malo napederichav, ali ga i dalje postujem kao domacina, kao choveka i kao muzikanta. Inache tatko je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...