Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Nije toliko los dyers eve, ne znam sta ocekujete, James je dao max iz glasa iako to nije bog zna sta, muci se sa nekim pesmama i vise, dobro je odsvirao. Riffovi dobro zvuce, jedino je solo dosta zeznut, a bubnjevi kao i u svakoj drugoj pesmi, ne zvuce ubedljivo. to mi nije jasno, ne svira on toliko lose koliko bubnjevi daju los zvuk, plitak i slab, bez bassa... Da ste uzivo slusali, sigurno se ne bi puno bunili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci mi da se šališ. Pogledaj HQ snimak te pesme pa reci ponovo da li je odlično odsvirano. Bolje da ne sviraju i ne skrnave takve pesme sa Justice-a(osim ako ne planiraju da se uvežbaju i odsviraju kako dolikuje). To su trebali svirati dok su još mogli to da odsviraju. Ovako samo skrnave i skenjavaju ljude lošim performansom.

 

 

Ja zaista ne znam sta ti ocekujes i kakve dlake u jajetu trazis,ali ovo je super odsvirano.Kirk je slabo solo odsvirao,i to je to.Ostalo,super.Ovo nema veze sa skrnavljenje koje ti pominjes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li ovde negde biografija benda, onako sa nekim trivijama?

Procitao sam 110 strana teme pa da skratim muku...

Uzgred nikada ih nisam slusao,poceo sam sa ovim shit pesmama NEM i Enter ... i dalje ne volim da ih slusam ali volim da ih gledam.

Sta sam jos naucio - prva 4 albuma rulaju, Black je granica, prodali se, picke koje jure pare, osisali se pa izgubili inspiraciju, LOAD rules, je li tako lemmy?

A, da i ovo RIP Klif Barton se prevrce u grobu do St. Angera a od tada se okrece kao ventilator, Mastejn je pokraden na pocetku karijere benda- ukrali mu solaze...

I da - Fade to black je briljantna pesma pa neka su se sto puta prodali...

Zaboravih danskog patuljka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fade to Black,AKA Still I'm Sad

 

Ako volis da ih gledas onda ti preporucujem njihove dokumentarce A Year And A Half In The Life OF Metallica i Some Kind of Monster.

 

Imas i VH1 dokumentarce o njima "Behind The Scenes",MTV-jev "Rockumentary" i razne druge.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na preporukama, drago mi je da se nisu ozbiljniji fanovi upecali pa da pocne pljuvacina po meni... Samo sam se zezao. Takav bend, koji ima toliko staza na sceni, koji pravi takav show uzivo, sa tolikom armijom pravih fanova a i ovih kao ja, koji vole pojedine pesme,zasluzuje postovanje i divljenje. Bez zezanja,procitao sam prvih 110 strana i tolika kolicina suprotstavljenih misljenja je fascinantna. Jebi ga, meni je bilo impresivno videti kako su menjali stil, imidz,izazivajuci odijum onih troo first 4 albums fanova i privlaceci nove. Godine i pare cine svoje i ne vidim zasto bi im ko zamerio na tome, treba i uzivati u plodovima rada. Citam sada odusevljenje set listama, cini mi se da sada sviraju malo vise za dusu fanova a manje promovisu nove materijale, haha kakva pinkovska kovanica. Eto, malo da otvorim dusu. Uzgred, postoje li ti dokumentarci sa prevodom,moj engleski nije bas sjajan :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na preporukama, drago mi je da se nisu ozbiljniji fanovi upecali pa da pocne pljuvacina po meni... Samo sam se zezao. Takav bend, koji ima toliko staza na sceni, koji pravi takav show uzivo, sa tolikom armijom pravih fanova a i ovih kao ja, koji vole pojedine pesme,zasluzuje postovanje i divljenje. Bez zezanja,procitao sam prvih 110 strana i tolika kolicina suprotstavljenih misljenja je fascinantna. Jebi ga, meni je bilo impresivno videti kako su menjali stil, imidz,izazivajuci odijum onih troo first 4 albums fanova i privlaceci nove. Godine i pare cine svoje i ne vidim zasto bi im ko zamerio na tome, treba i uzivati u plodovima rada. Citam sada odusevljenje set listama, cini mi se da sada sviraju malo vise za dusu fanova a manje promovisu nove materijale, haha kakva pinkovska kovanica. Eto, malo da otvorim dusu. Uzgred, postoje li ti dokumentarci sa prevodom,moj engleski nije bas sjajan :rolleyes:

Siguran sam da imas Some Kind of MOnster i srpski subtitle, a ja sam gledao i ovaj VH1 dokumentarce na jednoj nasoj televiziji sa sve prevodom. 

 

 

Pokusao sam sad da ti nadjem prevod za Some Kind of M. ali nesto ne ide...  :confused:

 

Uvijek ce Metallica biti predmet osporavanja od tih "tr00" metalaca,ali jednostavno...ko ih jebe. Najveci metal bend svih vremena i to je to.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da se javim sa "novim" utiscima u vezi DM-a, posle oko godinu dana...

 

Death Magnetic KIDA!

Predobar album!

Strah me da kažem nešto jače...

 

Čisto da pozdravim one koji su pričali kako će DM dosaditi svima posle par slušanja...

 

Pozdrav za MetallicA prijatelje! ;)

 

\m/

Edited by nesrulz

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slucaju,Hetfieldov imidz na tom snimku je desetostruko bolji od ovoga trenutno.Jedini pravi Hetfild je Hetfild sa brkovima!!! :rockdevil:

Sto se tice obrada,ok zvuci,ali nista specijalno.Sem "Are You Gonna Go My Way",koja jebe keve,ostale pesme ne volim tako da nemam ni neki stav oko toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOLIM?!?!?! SUPER OBRADE!?!?!?!? WTF?!?!?

 

Alo, sviraju jebenu Nirvanu!!! Znate, Nirvana ~ to je onaj bend koji je uništio hevi metal. <_<

 

I, sviraju ove odvratne alternativne rok stvari, a svako ko me poznaje zna šta ja mislim o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најјачи је онај риф из Мајкл Џексонове ''Beat it''. :D

Ko није, нека преслуша целокупну обраду...али у извођењу Lemur Voice-a. :da::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...