Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Nabavio sam u mp3 formatu reizdanje St. Angera ... mislim na ono sto su odsvirali na DVDju koji ide uz album, gde su ponovo odradili uzivo u studiju komplet album sa Trujillom. Na ovoj verziji bubnjevi nisu onako jadni i ova verzija po meni zvuci bolje od originalne. Bez obzira na to gore covek lepo rece da im je kreativnost otisla u qrac tako da na ovom albumu nije problem stil ili produkcija ... jednostavno je dosadan ...

 

Posto je zatvorena tema o koncertu koji bi mozda trebao da bude kod nas, ja sam cuo informaciju da su pregovori zapeli oko opreme. Metallica trazi da svira na svojoj opremi a nasi organizatori insisitiraju na nasoj opremi zbog troskova. Na istoj stvari su propali i pregovori sa Slayerom, pa moze lako da se desi da nasi promoteri oteraju jos jedan veliki bend .... :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

St.Anger ima jednu dobru stranu.Sve vise ljudi mrzi metallica-u,sto meni odgovara...Kad god kazem da slusam Metallica-u svi pomisle da sam pozer i da se samo lozakam da bih ispao faca,jer je to poznat bend.

 

shta prichash bre? ko misli da si pozer? mozhda neki zarasli blacker, koji misli da ako nosi naopachke krst i prstenje sa lobanjama da je najopasniji od sve dece...

 

boli me bre ku*ac za te shabane, ja cu i dalje da navodim metallicu kao prvu na listi omiljenih thrash bendova (iako vishe slusham slayera), pa makar morao da se objashnjavam pola sata kako priznajem samo prva chetiri albuma...

 

Slažem se sa tobom u potpunosti, iako ja volim sve albume Metallice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam u mp3 formatu reizdanje St. Angera ... mislim na ono sto su odsvirali na DVDju koji ide uz album, gde su ponovo odradili uzivo u studiju komplet album sa Trujillom. Na ovoj verziji bubnjevi nisu onako jadni i ova verzija po meni zvuci bolje od originalne. Bez obzira na to gore covek lepo rece da im je kreativnost otisla u qrac tako da na ovom albumu nije problem stil ili produkcija ... jednostavno je dosadan ...

 

Posto je zatvorena tema o koncertu koji bi mozda trebao da bude kod nas, ja sam cuo informaciju da su pregovori zapeli oko opreme. Metallica trazi da svira na svojoj opremi a nasi organizatori insisitiraju na nasoj opremi zbog troskova. Na istoj stvari su propali i pregovori sa Slayerom, pa moze lako da se desi da nasi promoteri oteraju jos jedan veliki bend .... :ne:

Da bog da goreli u paklu ! :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kolega,meni bi bilo jako zao da stvar propadne zbog takve gluposti.

Glede Sodoma,pa razmisljao bih se da li da idem kada bi dosli ovde,a ne da idem u Bugarsku.Ali kada bi dosli Slayer,Testament,Annihilator,Destruction ili Overkill...eeeeeee,to bi bila prava stvar.Pa i Kreator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kolega,meni bi bilo jako zao da stvar propadne zbog takve gluposti.

Glede Sodoma,pa razmisljao bih se da li da idem kada bi dosli ovde,a ne da idem u Bugarsku.Ali kada bi dosli Slayer,Testament,Annihilator,Destruction ili Overkill...eeeeeee,to bi bila prava stvar.Pa i Kreator.

E, trt! Pa bili su svi ti bendovi u protekle tri godine na Sigetu, ali mosa.

Da dodju ovde ne bih se razmisljao uopste. Ovako moram da vidim da li cu imati para. Mene ne mrzi da se cimam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kolega,meni bi bilo jako zao da stvar propadne zbog takve gluposti.

Glede Sodoma,pa razmisljao bih se da li da idem kada bi dosli ovde,a ne da idem u Bugarsku.Ali kada bi dosli Slayer,Testament,Annihilator,Destruction ili Overkill...eeeeeee,to bi bila prava stvar.Pa i Kreator.

E, trt! Pa bili su svi ti bendovi u protekle tri godine na Sigetu, ali mosa.

Da dodju ovde ne bih se razmisljao uopste. Ovako moram da vidim da li cu imati para. Mene ne mrzi da se cimam.

 

Veruj mi da bih isao,samo da imam papire od ove glupe drzave.U Bugarsku ne bih isao,barem ne na Sodom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi da bih isao,samo da imam papire od ove glupe drzave.U Bugarsku ne bih isao,barem ne na Sodom.

A čije papire imaš? Ničije? Apatrid si? Vala, ako samo budem imao para, odmah ću da zapalim u Bugarsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se koncerta tice, danas sam citao u novinama, da je sa Metallicom sve sredjeno, samo se sada organizatori neckaju (tako kaze taj glavni organizator) jer je sredinom decembra Djelic nabio poreze da se useres, pa ne znaju da li ce im se isplatiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jedan drug na mkmetal forum je napisao da od sigurnih izvora su mu javili da je ugovor vec potpisan i da ce koncert biti kraj aprila ili pocetak maja.

 

???

 

Dali je neko gledao spot za 'unnamed feeling' i dali to James stvarno nosi krst na sobom?

 

Kako i da je vidimo se u BGD!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...