Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Eh,kao sto sam rekao,ne verujem dok ne vidim James-a na bini.Potpuno me zabole sta ce svirati,nek' sviraju i "St.Anger" i "Frantic" i "The Unnamed feeling",ma nek' odsviraju i onaj debilitet od pesme "Invisible kid",samo da dodju.Praznik za jebene usi!!!I jos odsviraju "Disposable heroes","My friend of misery" pa ce da odletim u pizdu materinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sada svira polovinu Pesme master of puppets

Sto ne volim kad ljudi pricaju o stvarima koje ne znaju.

Master Of Puppets so vrlo cesto svirali do pola jos na Black Album turnejama (a mislim i pre). A na ovoj Summer Sanitarium turneji su vrlo cesto svirali ceo Master Of Puppets.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je najlaksa, tu si upravu (cak moj bend je perfektno svira) smile.gif ,medjutim ja bih zaboravio na St.Anger, onog casa kada bi kod nas odsvirali "Disposable Heroes" i "Fight Fire With Fire" biggrin.gifa:

E, na to ćeš malo mnogo da popričekaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sada svira polovinu Pesme master of puppets

Sto ne volim kad ljudi pricaju o stvarima koje ne znaju.

Master Of Puppets so vrlo cesto svirali do pola jos na Black Album turnejama (a mislim i pre). A na ovoj Summer Sanitarium turneji su vrlo cesto svirali ceo Master Of Puppets.

 

UPRAVO O TOME I PRICAM...

 

uzgred meni je Black manje vise slab album...ima tu i tamo koja dobra pesma....

Share this post


Link to post
Share on other sites

da citiram mog prijatelja,vatrenog obozavaoca METALLICE...

 

"METALLICA ne svira metal.......................odavno,tako da je postala LICA.......

 

a posle St angera....ostala je samo ICA"

 

biggrin.gif

 

Problem je sto,ako je neko gledao snimak koncerta na tv politici...kad sviraju 'Sad but true'...svi se oduseve skacu i sl...

 

a kad je tu No remorse...pa cupkaju ljudi..nije losha pesmica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da dam i ja doprinos ovoj temi...

Crni albu je dobar shto se tiche nekog Hard Rock zvuka ali to nije metalika... Metalika je pre toga bila Trash i to jedan od najkvalitetnijih...

Takodje smatram da je taj album doprineo upropashtavanju metal iz prostog razloga shto cje 99% fensera/fenserki da prepozna ako ne dve (unforgiven, nothing elsematters) onda barem jednu pesmu sa Crnog albuma i ni jednu sa prethodnih... Da ne pominjem sent enger u ovom kontekstu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da dam i ja doprinos ovoj temi...

Crni albu je dobar shto se tiche nekog Hard Rock zvuka ali to nije metalika... Metalika je pre toga bila Trash i to jedan od najkvalitetnijih...

Takodje smatram da je taj album doprineo upropashtavanju metal iz prostog razloga shto cje 99% fensera/fenserki da prepozna ako ne dve (unforgiven, nothing elsematters) onda barem jednu pesmu sa Crnog albuma i ni jednu sa prethodnih... Da ne pominjem sent enger u ovom kontekstu...

Neki ljudi(svinje) nikada nece nauciti... :ne: :ne: :ne: :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto,ako je neko gledao snimak koncerta na tv politici...kad sviraju 'Sad but true'...svi se oduseve skacu i sl...

 

a kad je tu No remorse...pa cupkaju ljudi..nije losha pesmica...

 

ja sam gledao (za novu godinu u 5 ujutru smile.gif ), problem je bio shto su i oni mnogo loshe svirali... kao da su doshli bez ikakve probe or something...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto,ako je neko gledao snimak koncerta na tv politici...kad sviraju 'Sad but true'...svi se oduseve skacu i sl...

 

a kad je tu No remorse...pa cupkaju ljudi..nije losha pesmica...

 

ja sam gledao (za novu godinu u 5 ujutru smile.gif ), problem je bio shto su i oni mnogo loshe svirali... kao da su doshli bez ikakve probe or something...

Mislim da Metalika zna da svira samo u studiju prilikom snimanja albuma...ma pitanje je i tada chak....ko na sta Kirk koristi sve u studiju za nasnimavanje solaza....on to u stvarnosti uopste ne na da svira kako treba,a glavu mogu da dam da sa Kill Em All albuma ne zna nijednu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto,ako je neko gledao snimak koncerta na tv politici...kad sviraju 'Sad but true'...svi se oduseve skacu i sl...

 

...

 

Pa zato sto je realno "Sad but true" puno bolja pesma od "No remorse".I zato sto je izasla na Black albumu,jednom od najboljih albuma u istoriji rock n' roll muzike uopste.A i o ukusima ne vredi raspravljati.

U svakom slucaju pesma je kvalitetnija.

 

Nedavno sam gledao neki live,neznam odakle,i Kirk je fenomenalno svirao.Svirali su "Battery" i imao sam utisak kao da slusam studijski snima...precizno,tacno,savrseno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...