Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

haha,ko nam kaze smile.gif

 

dakle,obozavaoci metallice,imate li u svojoj kolekciji neki raritetni live ?

 

mislim live 1982-85 ?

 

I da je relativno dobar zvuk kao "live in san francisco 1985".... ?

 

vidjao sam na internetu neke ploce sa bootleg snimcima metallice iz tog ranog perioda...

 

dakle ?

 

Imam "Bay Area Trashers" na audio cd-eu, samo je los snimak, a od solija sam nabavio snimak sa treceg kanala Anesthesia+Whiplash uzivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHA I VECH OFICIJALNO DA METALLICA SVIRA U BEOGRADU!! FUCK YEAH!! POVOD DA PAKLENA THRASH EKPIPA IS SKOPLJA RUINIRA BEOGRADA HAHA!! smile.gif

 

NADAM SE DA CE SVE BITI KAKO SE NAJAVLJENO!! BGD RULEZ!!!

 

... lemmy bre, a shta sam trebao da ochekujem od jednog Deep Purple fana da kazhe o bendovima kao Napalm Death, Carcass, Dying Fetus itd, itd... ??? smile.gif

Novi Voivod?? Takav zvuk, kompoziciju, svojstvenost, originalnost shto je danas sve manje ima ti je ocenijesh kao 'nishta posebno'? OK, ti si rekao i za puno druge albume da su nishta posebno, pr. 'Metal Discharge' tako da ovo ne zimam zdravo za gotovo. smile.gif A, mozhda bi me i neki nafurani thrash fan sudili kako sve mora biti przhenje u stilu Dew-Scented-a? Voivod imaju odlichan album, plus jedan od 5 najboljih basista Jason Newsted izlazi iz krizu!! Jebiga, da je imao malo vishe slobodu u Metallici ne bi joj se dogodilo ono shto jeste. VOIVOD RULEZ!!

 

p.s. Vidimo se u BGD na Metallicu biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

... lemmy bre, a shta sam trebao da ochekujem od jednog Deep Purple fana da kazhe o bendovima kao Napalm Death, Carcass, Dying Fetus itd, itd... ??? smile.gif

Novi Voivod?? Takav zvuk, kompoziciju, svojstvenost, originalnost shto je danas sve manje ima ti je ocenijesh kao 'nishta posebno'? OK, ti si rekao i za puno druge albume da su nishta posebno, pr. 'Metal Discharge' tako da ovo ne zimam zdravo za gotovo. smile.gif A, mozhda bi me i neki nafurani thrash fan sudili kako sve mora biti przhenje u stilu Dew-Scented-a? Voivod imaju odlichan album, plus jedan od 5 najboljih basista Jason Newsted izlazi iz krizu!! Jebiga, da je imao malo vishe slobodu u Metallici ne bi joj se dogodilo ono shto jeste. VOIVOD RULEZ!!

 

 

Grind Core jeste smece meni,jebena buka i kakofonija.Ja to sranje nemogu slusati.Napalm Death,Carcass i Dying Fetus su blago naspram jednog Morticiana.Iako,i njihovi stari albumi teze ka kanti za otpatke.

Novi Voivod meni nije nista posebno.Pa sad mozes ti da ga hvalis do mile volje,kada se meni nesvidja.

Ali,ovo je tema o Metallici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pišem na ovu temu zato da bih prezentovao svoje stavove koji su, koliko vidim, bitno različiti od razmišljanja većine, a ti ono malo vremena što imaš ni ne pročitaš sve što sam napisao. Rekao sam da su oni TRENUTNO i MENI nebitan bend za razvoj metal scene. Da su nebitni - nisu, niti će biti zbog svega što su uradili u prošlosti i mrzi me više da se ponavljam u nedogled.

 

1. Ne znachi da ako 100 put aponovish svoj stav da si u pravu.

2. Nikad nisu bili, i ni sada neche biti nebitan bend.

3. Ostavite Grincore, Gore i Grind bendove na miru kad nemate pojma o njih i kad niste ih slushali. Neznam samo kako mozhete da black i death stavljate u isti koshm bezveze.

4. Uzmite novi Voivod.

Ti baš imaš tendenciju da uopšte ne čitaš šta ja pišem, pa mislim da nema potrebe da odgovaram, kad ni ovo nećeš pročitati. Pročitaj u prethodnom postu reči napisane VELIKIM slovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, malo fight-a nije na odmetu... biggrin.gif

 

RNA... Pa, mozhda kako shto ti mislish da te nisam ja dobro razumeo ili prochitao tako i ti meni nisi razumeo ili mozhda nisi ni pomislio na to, ali nemam nameru da idem dalje... samo ne znachi da ako je neshto TRENUTNO i TEBI nebitno da to mora biti svakome!

 

A, glumu volim, ali kada je u pozorishtu...

 

Voivod u ovu temu zato shto je novi bend Jasona Newsteda. A, Steve DiGiorgio !? Pa on je jedan i jedini. A, u prva 5 ulazi i Jason Newsted. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko izgleda bas voli da se svadja...

 

btw,sta reci o bandu koji vodi sa sobom Slipknot kao predgrupu....

 

Moglo je i gore recimo Linkin park ili limp biskit(sa kojima su isli na turneju)...

 

tjah,jos cu biti zadovoljan sto slipknot ide sa njima na turneju,a ima toliko boljih bandova....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko izgleda bas voli da se svadja...

 

btw,sta reci o bandu koji vodi sa sobom Slipknot kao predgrupu....

 

Moglo je i gore recimo Linkin park ili limp biskit(sa kojima su isli na turneju)...

 

tjah,jos cu biti zadovoljan sto slipknot ide sa njima na turneju,a ima toliko boljih bandova....

To nije turneja, vec neki tupavi Americki festival,valjda....i ako se ne varam i Maiden-i su svirali tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHA I VECH OFICIJALNO DA METALLICA SVIRA U BEOGRADU!! FUCK YEAH!! POVOD DA PAKLENA THRASH EKPIPA IS SKOPLJA RUINIRA BEOGRADA HAHA!! smile.gif

 

NADAM SE DA CE SVE BITI KAKO SE NAJAVLJENO!! BGD RULEZ!!!

 

p.s. Vidimo se u BGD na Metallicu biggrin.gif

 

E, malo si se zajeb'o. Procito sam u novine da zvanicno nece doci zbog 43% poreza. Jebi ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHA I VECH OFICIJALNO DA METALLICA SVIRA U BEOGRADU!! FUCK YEAH!! POVOD DA PAKLENA THRASH EKPIPA IS SKOPLJA RUINIRA BEOGRADA HAHA!! smile.gif

 

NADAM SE DA CE SVE BITI KAKO SE NAJAVLJENO!! BGD RULEZ!!!

 

p.s. Vidimo se u BGD na Metallicu biggrin.gif

 

E, malo si se zajeb'o. Procito sam u novine da zvanicno nece doci zbog 43% poreza. Jebi ga.

 

A, mozhda i nisam. Stvarno, neznam sta se dogadja, jedan pishe dolaze, drug ne dolaze, na sajtu informacija o BGD-u josh uvek stoji. Videcemo od prvog marta kad pochne prodaja karata shta ce biti. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...