Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Teško njesra.

 

Jes' da još nisam čuo (ostatak) album(a), već 'trčim pred rudu', al' ja bih to ovako sročio:

 

St. Crap; Master Of Crap; And Crap For All; Ride The Crap; Crap 'Em All; Crap Magnetic; Crap Inc; (The) Crap Album; ReCrap.

 

I da, pošto mnogi pametnjakovići neverovatno 'smisleno' nastavljaju duel 'Tallica/'Deth, da se malo benignije nadovežem (šta ću, kad sam račsma) - The Album Has Failed, Crapping Is My Business... and Business Is Good!, Crap Sells... but Who's Buying?, Crap In Peace, Crapdown To Extinction, The World Needs A Pile O' Fucking CRAP, Crapgame... [dovršite po nahođenju, smorih se] :udri::no:

Edited by MyNameIsMisery
  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško njesra.

 

Jes' da još nisam čuo (ostatak) album(a), već 'trčim pred rudu', al' ja bih to ovako sročio:

 

St. Crap; Master Of Crap; And Crap For All; Ride The Crap; Crap 'Em All; Crap Magnetic; Crap Inc; (The) Crap Album; ReCrap.

 

I da, pošto mnogi pametnjakovići neverovatno 'smisleno' nastavljaju duel 'Tallica/'Deth, da se malo benignije nadovežem (šta ću, kad sam račsma) - The Album Has Failed, Crapping Is My Business... and Business Is Good!, Crap Sells... but Who's Buying?, Crap In Peace, Crapdown To Extinction, The World Needs A Pile O' Fucking CRAP, Crapgame... [dovršite po nahođenju, smorih se] :udri::no:

Zamisljam neki Kirkoliko fegetski glas kako govori ovo. Znas ono, zvuci kao da ima 10 godina pa ga tako i dozivljavaju.

Samo sto tebe nisam cuo IRL, vec iz samog teksta sam zakljucio da si glup.

 

 

I tebi u imenu piše da si biohazardan, pa nisi, nego samo izuzetno dosadan.

 

Tačno, njima u imenu stoji "metal" i oni su metal.

Glup si kao kurac, ne znaš ni dobru foru da prospeš.

Izgleda nisi najsposobniji za povlacenje paralela, pa da ti srocim to na ovaj nacin:

Metalika je retardirana, nemaju pojma da sviraju, i muzika im je sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

YourNameIsCrap

 

Evo ti 'plus'! :bigblue:

 

 

Zamisljam neki Kirkoliko fegetski glas kako govori ovo. Znas ono, zvuci kao da ima 10 godina pa ga tako i dozivljavaju. Samo sto tebe nisam cuo IRL, vec iz samog teksta sam zakljucio da si glup.Izgleda nisi najsposobniji za povlacenje paralela, pa da ti srocim to na ovaj nacin:Metalika je retardirana, nemaju pojma da sviraju, i muzika im je sranje.

 

Pa, dobro, verovatno si onda mnogo, mnogo umniji (od mene), kad si toliko zajeban da sa sigurnošću tvrdiš kako si nedvosmisleno došao do toga da sam pglu; a kudos i za to što si mi odmah 'provalio' boju glasa, te i preko toga klasifikovao ljude kao nezrele ili idiote. Fantastično, care. Klanjam ti se.

 

P.S. Upoznaj me, some, pa onda sudi. To što sam se (možda i glupo, neuspelo) ishireno našalio, a pogotovu oko tako periferne životne stvari, ne govori ništa. Kao ni mnogo veći ispadi ili uspeli podvizi bilo kog pojedinca. Sve su to fragmentići jednog celovitog postojanja, koje je verovatno moguće pravovredno ceniti tek nakon njegovog prestanka - kad više nema šansi za dalji napredak, ili pak nazadovanje; kad je celovitost definisana konačnošću. Sve smo to mi: i budale i ishitreni i dosetljivi i jadni i silni... A i ova pesma ('The View') je jadna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sad sam poslušao pesmu, i to na youtube je slučajno nađoh pa 'ajde... jeste sranje ali mi se ne pljuje ovo: projekat je, nije novi Metallica album, neka se ljudi zajebavaju ako hoće. Ništa nisam očekivao, ništa nisam ni dobio.

Ali opet The view > Megadeth.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...