Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ja STVARNO, ali STVARNO ne mogu da skapiram kako nekom mogu da se sviđaju pesme poput The Thing That Should Not Be, Lepper Mesiah, Call of Ktulu, Eye of the Beholder... Ok, ukusi, sve to, ali ovo je tako očigledan filler... :/

S druge strane, nasuprot onome što kaže Vic Rattlehead, Megadeth (onaj iz osamdesetih godina) ima možda dve-tri lošije, ili filler pesme, i to uglavnom obrade.

Kapiram da se niko ne slaže sa mnom, ali je'iga.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja STVARNO, ali STVARNO ne mogu da skapiram kako nekom mogu da se sviđaju pesme poput The Thing That Should Not Be, Lepper Mesiah, Call of Ktulu, Eye of the Beholder... Ok, ukusi, sve to, ali ovo je tako očigledan filler... :/

 

Brate, je li toliko teško prihvatiti da tvoj lični ukus ne mora da podrazumeva apsolutnu istinu? Ta faza u životu se obično prevaziđe negde oko 16, 17. godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica je odlican bend,Megadeth je super bend,i Kirk i Dave su neverovatni muzicari...

AL SAMO JEDAN BEND JE BOLJI OD NJIH ZAJEDNO !!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=9vWHObeuyZA&feature=player_detailpage

 

Dosta vise prenemaganja oko toga ko je bolji,kad se zna ko su pravi Jahaci Apokalipse :rockdevil:...

Edited by HeLLsarma
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja STVARNO, ali STVARNO ne mogu da skapiram kako nekom mogu da se sviđaju pesme poput The Thing That Should Not Be, Lepper Mesiah, Call of Ktulu, Eye of the Beholder... Ok, ukusi, sve to, ali ovo je tako očigledan filler... :/

S druge strane, nasuprot onome što kaže Vic Rattlehead, Megadeth (onaj iz osamdesetih godina) ima možda dve-tri lošije, ili filler pesme, i to uglavnom obrade.

Kapiram da se niko ne slaže sa mnom, ali je'iga.

 

Ne volim da ulazim u ovakve priče jer su mi jednostavno besmislene i tako prevaziđene (da ne kažem smešne) al' čisto da prokomentarišem. Meni nije jasno što tebe toliko izluđuje potreba da neprestano cyber-povraćaš po bendu koji, o eto ne voliš i ne razumeš. Ja kad neki bend ne gotivim, jednostavno ga ne slušam , ne pričam o njemu i produžim dalje. Bolje iskoristi tu energiju da pronađeš više muzike koja će biti za tebe a Metaliku onda...nemoj da slušaš, nemoj da misliš o njoj, pusti nas koji je volimo da slušamo u miru i kraj. Pored toliko stvari koje razdvajaju ljude, bar muzika treba da prevazilazi sve gluposti a ne glupi bend-hejt, žanr-hejt itd. Ne znam, možda imam hipi stavove, možda nemam veze sa životom al' čoveče...pa dokle više s ovim...valjda smo pametniji od ovoga. :no:

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vise volim Megadeth od Metallice (mada je jako mala razlika), ali priznajem da je Metallica mnogo veci, bitniji i uticajniji bend. Banalan primer, ali ne mogu da se setim nijednog benda koji je snimio obradu Megadeth pesme.

Kirk boji gitarista od Davea i da je SFSG... loš album.

I jedno i drugo je tacno.

Metallica po meni nije napravila lošu stvar u karijeri do Death Magnetica, koji im je ubjedljivo najlošiji album, sa samo jednon kompletno dobrom pjesmom, Day That Never Comes.

Ti nisi citav ako ti je St. Anger bolji od Death Magnetica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vise volim Megadeth od Metallice (mada je jako mala razlika), ali priznajem da je Metallica mnogo veci, bitniji i uticajniji bend. Banalan primer, ali ne mogu da se setim nijednog benda koji je snimio obradu Megadeth pesme.

 

I jedno i drugo je tacno.

 

Ti nisi citav ako ti je St. Anger bolji od Death Magnetica.

 

Bolji tačno duplo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vise volim Megadeth od Metallice (mada je jako mala razlika), ali priznajem da je Metallica mnogo veci, bitniji i uticajniji bend. Banalan primer, ali ne mogu da se setim nijednog benda koji je snimio obradu Megadeth pesme.

 

I jedno i drugo je tacno.

 

Ti nisi citav ako ti je St. Anger bolji od Death Magnetica.

ovo je otprilike i moj stvar. jedino s chime se ne slazem je u vezi sfsg-a. meni je to super album, iako slabiji od naredna dva. jedini megadeth album do danas za koji mogu da kazem da je losh je risk. imaju odlichnih, dobrih i osrednje dobrih albuma, ali risk je jedini za koji mogu reci da je kompletno govno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, je li toliko teško prihvatiti da tvoj lični ukus ne mora da podrazumeva apsolutnu istinu?

 

Kako si ti zreo!

Samo mi je čudno da se moj ukus tako nenormalno razlikuje od svačijeg.

 

Ne volim da ulazim u ovakve priče jer su mi jednostavno besmislene i tako prevaziđene (da ne kažem smešne) al' čisto da prokomentarišem. Meni nije jasno što tebe toliko izluđuje potreba da neprestano cyber-povraćaš po bendu koji, o eto ne voliš i ne razumeš. Ja kad neki bend ne gotivim, jednostavno ga ne slušam , ne pričam o njemu i produžim dalje. Bolje iskoristi tu energiju da pronađeš više muzike koja će biti za tebe a Metaliku onda...nemoj da slušaš, nemoj da misliš o njoj, pusti nas koji je volimo da slušamo u miru i kraj. Pored toliko stvari koje razdvajaju ljude, bar muzika treba da prevazilazi sve gluposti a ne glupi bend-hejt, žanr-hejt itd. Ne znam, možda imam hipi stavove, možda nemam veze sa životom al' čoveče...pa dokle više s ovim...valjda smo pametniji od ovoga. :no:

 

Pfff, pa tome služe ovi forumi, da seremo kad nam je dosadno. Kao da bi ovde iko dolazio da ima pametnija i zanimljivija posla u životu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja STVARNO, ali STVARNO ne mogu da skapiram kako nekom mogu da se sviđaju pesme poput The Thing That Should Not Be, Lepper Mesiah, Call of Ktulu, Eye of the Beholder... Ok, ukusi, sve to, ali ovo je tako očigledan filler... :/

 

 

хахаха

 

Док сам слушао Металику, све ове песме које си набројао су ми биле међу омиљенима. Једино ако си мислио ''како некоме могу да се НЕ свиђају те песме''?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...