Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

comment_2242220

..zaboli mene jel' on smrdio,jel bio ,štreber' ili šta sve ne.

 

..meni je privukao pažnju zbog njegovog osjećaja za pravdu,avanturističkog duha i odlučnosti,a ne zbog toga jel' on bio kasapin ili ne.

 

..i ne,ne idolizujem ga,samo mu se,sa nekom određenom mjerom,divim.

  • Replies 186
  • Views 30k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

comment_2242438

И мене привлаче личности које су имале осећај за правду. То сам већ рекла.

comment_2244976

niko nije prichao o svom stavu, samo o chinjenicama o cheu.

 

Čak ni u tim tendenciozno napisanim člancima nisam pročitao NIJEDNU diskvalifikujuću činjenicu o CHE-u. Čovek je bio revolucionar i vizionar, za njega ne važe ista pravila ponašanja kao za obične smrtnike. Tako da će pljuvači morati malo više da se potrude, a bilo bi lepo da vidimo i neki pokušaj s njihove strane da se moralno opravdaju oni protiv kojih se CHE borio. :da:

comment_2246922
Čak ni u tim tendenciozno napisanim člancima nisam pročitao NIJEDNU diskvalifikujuću činjenicu o CHE-u. Čovek je bio revolucionar i vizionar, za njega ne važe ista pravila ponašanja kao za obične smrtnike.

u glavi budala mozhda.. chist idiotluk. to je kao da ti pucam u glavu kad te vidim na ulici i onda kazhem kako si ti shtetio ovoj drzhavi i ja sam kao (nacionalni) revolucionar morao to da sprechim, i shta kao to je opravdano? mozhda bi u tvom sluchaju bilo, ali poenta je da to nemozhe tako da funkcionishe.

 

Tako da će pljuvači morati malo više da se potrude, a bilo bi lepo da vidimo i neki pokušaj s njihove strane da se moralno opravdaju oni protiv kojih se CHE borio.

bash me svrbe jajca shto ti mislish da bi to bilo lepo. ako je neshto loshe, onda je loshe, pa bio upereno i prema najgorem choveku.

  • 3 months later...
comment_2288911

http://en.wikipedia.org/wiki/Milunka_Savi%C4%87

 

Milunka Savić (Serbian: Милунка Савић, 1888–1973) was a Serbian woman war heroine from the First World War, recognised as the most-decorated female combatant in the entire history of warfare. She was wounded no fewer than nine times during her term-of-service.

comment_2289139

Hubble je lud naučnik bio, njegovu konstantu širenja svemira do dana današnjeg niko nije izračunao da je siguran da je dobio tačnu vrednost. Verovatno će misterija Hablove konstante kopkati astronome još mnogo vremena. Po njemu su nazvali i prvi teleskop koji svojoj svrsi služi u svemiru, projekat u koji su uložene milijarde dolara, a zamalo je propao zbog ogledala koje je pomereno za desetinu milimetra sa svog mesta.

 

Pomenuću Robert-a Oppenheimer-a koga nosam u potpisu. Čovek je bio na čelu projekta Menhetn, koji je, kao što se svet uverio 6. i 9. avgusta 1945.,završen vrlo uspešno. Oppenheimer je, s druge strane, izgubio izgleda razum dok je gledao kako plod njegovog intelekta ubija hiljade ljudi. Eto, baviš se naukom, otkriješ bitne stvari, vlada te prisili na rad na nečemu što joj treba, ti se sve nadaš kao neće baciti bombu, samo će time zastrašivati Japance. Ali glavešine imaju druge planove...

 

http://www.youtube.com/watch?v=n8H7Jibx-c0&feature=related

 

Evo ga još jedan koga svi znate, ali ovo možda niste slušali/čitali:

 

http://www.youtube.com/watch?v=EtWr04MBGYI

 

 

  • 2 months later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.