Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

Bacite pogled na Stasis, indie isometric-point&click-sci-fi-horror-adventure. The Brotherhood three-men studio, u alphi je jos ali prelepo izgleda. Old-school igra inspirisana Sanitarium-om, Event horizon/alien-om.

 

http://www.youtube.com/watch?v=MCjY9-xgmYA

 

link za alpha free demo

 

http://stasisks.s3.a...TASIS_SETUP.exe

Edited by :Erestun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Napreduju ka tome, mada bih ja vise voleo da se obraca paznja na animaciju, da igra bude ziva, kada vidim one robotske pokrete ubije mi igru isto. Tu polazem velike nade u Mass Effect: Andromeda.

Edited by MiroslavXO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto je najgore je sto ce maltene 99% sigurno Fallout, dok god bude iole dobar (tipa, Fallout 3 - objektivno shit fallout igra, ali ipak .. dobra igra, ne sjajna, ali dobra) biti GOTY cisto na ime. Meni je npr. Witcher ne ove nego bilo koje godine GOTY, a tu su jos i SOMA, Shadowrun i jos neke vrhunske igre ove godine, ali patka, cim Beth nesto izda to mora odma da bude GOTY. Nadam se da nece biti tako ovog puta, ali ono, tipujem da ce izaci jedna prilicno solidna i kul igra, koja ce nas onda sve redom iznervirati kad bude proglasena novim dolaskom Isusa.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witcher 3 je bolji od svega sto je Bethesda objavila u poslednjih ko zna koliko godina. Ja mnogo volim Oblivion, Skyrim i Fallout 3, ali Witcher 3 je toliko ispred po apsolutno svakom pitanju, glupo je uopste i porediti ih. Cak bih se usudio reci da je Witcher 3,ovako sam za sebe, mozda i najbolji RPG koji sam ikada igrao. A ako ga posmatram kao trilogiju, zbog onog ocajnog drugog dela, ipak je Mass Effect u velikoj prednosti.

 

Od Fallout 4 ocekujem odlicnu igru, ali cisto sumnjam da ce biti bolja od Witcher-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ocajni treci deo Mass Effecta tj. kraj? Deder, covece.. dvojka Witchera ti se nije svidela, ali nije nista vece razocarenje od onog sranja od kraja kojim su upropastili inace odlican treci deo, i usrali se na ceo serijal Mass Effecta, posto je tu, jelte, kraj. Ali da, trojka Witchera je bolja od svega sto je Beth ikad izdao, po meni, ne samo u poslednjih par godina.. Morrowind mu parira donekle po prici, ali gejmplej i to ne mogu da se porede. Problem je u tome sto ni posle 150 Witchera, Gothic-a i ostalih vrhunskih igrica iz Evrope necemo nikada imati situaciju gde se takve igrice prodaju i vrednuju vise nego neki tamo Call of Duty, Assassin's Creed, ili ajde, Fallout. Pogledas samo gde je prvi Witcher, onakva revolucionarna igrica, na listi najboljih igara svih vremena, da i ne pricam o manje poznatim remek delima kao Gothic 1/2, Arx Fatalis, i jos ohoho igrica uglavnom iz Evrope, koje su ostale samo kult-klasici dok ista prezvakana sranja svake godine prodaju na desetine miliona diskova.

Edited by Salvation
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da si ti jedini covek kome je dvojka Witchera "kompletno losa igra", da ne pricam sto si u manjini koja misli da kraj ME3 nije sranje sa sve extended edition-om. Fora pritom nije samo u kraju kao kraju vec celom hajpu koji se pravio o odlukama tokom serijala, koje su se u trojci u 95% slucajeva ispostavile da uticu iskljucivo na neke tamo nebitne statistike na battle mapi (npr. da li si spasao one buba-aliene iz keca ili ih roknuo). Dakle, daleko od toga da je LOSA igra, ali po meni je po vise stavki losa (i bitnijih) nego Witcher 2, kome je glavna mana sto je postao svedeni kec, zato sto nisu imali milion godina da je prave ko keca i smanjili su ambicije sa te strane. Ali jbg, meni je primarna u takvim igricama prica, zato se i ne slazemo valjda, sem ako neces da kazes da ti je i prica u Witcheru 2 sranje :mhihi:

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da su glavne zamerke vičer dvojci loša borba i to stoji.

a pošto je u pitanju akcioni rpg i igra (ne knjiga ili film) samim tim je suština igre polupana.

 

inače ja više volim svedene igre nego ova open vrld sranja koja su preplavila AAA scenu. maltene svaka igra iz visokobudžetnog ešalona je pod uticajim TES serijala i Ubi igara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

wat

pa realno. sve igre su im suvi prosek. gamebryo je očajan engine, gameplay mehanika je kljakava, a koliko god da je velik svet, sačinjen je od copy pasta elemenata. priče njihovih igara ne želim ni da pominjem, pošto su one najslabija karika :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...