Jump to content

BM noviteti


Lunar

Recommended Posts

Ovaj Grob duhovit od ranog jutra.

 

Da budem precizan, imaju tri benda koja valjaju, a da su aktivni. Pomenute blekere, Rotten Sound, Shape Of Despair.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni najbolji albumi godine za sad su:

 

1. Burzum - Fallen (povratak kralja 2. deo)

2. Ygg - Ygg (eksperimentalni atmospheric BM album članova Nokturnal Mortuma uz pomoć Walknuta, BlazeBirth Halla i verovatno Drudkha. Remek delo)

2. Blut Aus Nord - 777 - Sect(s) (ovaj album je jako dobar stoga deli drugo mesto s Ygg-om)

3. Anaal Nathrakh - Passion (industrial BM grindcore ludilo)

4. Lifelover - Sjukdom (depresivni manijaci ponovo napadaju)

5. Shining - VII: Född Förlorare

6. Kroda - Schwarzpfad (očekivao sam nešto bolje ali nije loše kao kombinacija Folk Metala i Hardcorea)

7. Agalloch - Marrow of the Spirit (nije baš BM al ipak je BM jedan od elemenata muzike ovog benda pa stoga samo 7. mesto)

8. Enslaved - The Sleeping Gods (Enslaved dobar kao i inače al je ipak ovo EP i black/folk a ne čisti black stoga samo osmo mesto)

9. Fen - Epoch (i dalje ostaju među najboljim post-BM bendovima al ovaj album je mogao biti i bolji)

10. Negura Bunget - Poartã de dincolo (nije loš eksperiment, nekakva kombinacija hardkora i blackened folk metala kao Kroda, ali pošto je EP stoga deseto mesto)

11. Krallice - Diotima (dobar atmospheric BM ali kako nikad neće nadmašiti prvi album im dajem 11. mesto)

12. Wotanorden - The hands of fate (treći album Američkih NSBM-ovaca nakon 5 godina)

13. Forgotten Tomb - Under Saturn Retrograde (dobar album, al nije ništa posebno i nije baš čisti BM stoga nesrećno 13. mesto)

14. Peste Noire - L’Ordure A L’etat Pur (moglo bi to i bolje…)

15. Wedard - Eiskrieg II (neloše, ali EP, stoga zadnje mesto…)

Edited by Burzum1488
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wait, what?

 

Mislio sam na vokal na tom EP-u, ima neki hardcore/RAC filing.

 

fen meni potpuno podbacio, ne zasluzuje da bude ni na kakvoj top listi u pozitivnom smislu, toliko sam se razocarao.

 

Nije tako loš, ima pozitivne recenzije od ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...