Jump to content

iPad, iPhone, iPod... iSve


Sinstrel

Recommended Posts

Naravno. Bar 80% ljudi koristi računar u tu svrhu. Vi verovatno znate dosta ljudi kojima je kompjuter osnovno/jedino sredstvo za rad, posećujete IT forume, pratite vesti iz IT sveta i sl. Ali najveći broj ljudi koristi računar za slušanje muzike, fb, skype i gledanje filmova.

 

Cinjenica. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netbook je prespor čak i za te osnovne radnje, ja sam ga prodao. Ima sada dual-core Atoma, ali opet to ne radi kako treba. Dok se za tablet slažem, ja sam skoro uzeo Vodafone Smart Tab 10.1" sa Honeycombom i komp slabije koristim od tada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pazarih iPad 2, 32gb bez 3G.

U principu jes igračka ali služi ako ništa što me je maklo malo od kompa. Htio sam u principu od tableta da je lak i intuitivan za upotrebu pa uzeh Apple. Dvoumio sam se između njega u Sony S, ali koliko god to prežvakano zvučalo Apple je Apple. Napravljen je tako da i prosječna plavuša može da ga koristi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama mi je kupila iPad 2, 32gb bez 3G.

U principu jes igračka ali služi ako ništa što me je maklo malo od kompa. Htio sam u principu od tableta da je lak i intuitivan za upotrebu pa uzeh Apple. Dvoumio sam se između njega u Sony S, ali koliko god to prežvakano zvučalo Apple je Apple. Napravljen je tako da i prosječna plavuša može da ga koristi.

 

fix'd

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Пре неколико месеци Ајпод није 'тео да пусти Negative Plane, сада неће да свира Ufomammut. У Ајтјунсу ради, нормално га пребацим, види се омот, све је у реду до тренутка када покупам да га пустим, када блокира. Пробао сам да конвертујем, тако да квалитет буде нижи, иста прича. У чему је фазон?

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Имам проблем са два албума. Пребацим их на Ајпод, прикаже називе песама и омот, али кад пустим песму, блокира и мора да се ресетује. Пробао сам више пита, конвертовао mp3 320 у слабији bitrate, нема шансе.

У питању су други албум Negative Plane и ORO - Opus Primum, мада то и није битно.

 

У чему је ствар?

Share this post


Link to post
Share on other sites

хах, постао сам к'о sportske.net

 

 

није до форматирања, и то је рађено

Ајтјунс нормално пушта те албуме

 

скинух с Нета другу верзију, опет иста прича :haha:

oво нека црна магија

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je, retina me posebno odusevljava. Isprobah ga ovde na poslu pre 10-ak dana, savrsenstvo je. Nego mi je jedina mana bila (ne samog uredjaja) ta sto sve sto gledas a nije prilagodjeno za retinu (sto mu dodje 90% weba) ruzno izgleda. Ono sto na obicnim displejima izgleda ok, u retini je preterano izdetaljisano, i izgleda nekako, preostro... Ne znam, takav sam utisak stekao. Kontam da ce se web tehnologije zbog retine razvijati u tom pravcu, da sve grafike budu prilagodjene i gusci pixeli.

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najverovatnije dok ne nabavim novi telefon koristicu Iphone 4s, koji izgleda stvarno prelepo. Koje su glavne mane, i problemi koji su korisnici primetili kod ovog telefona, kako se ponasa u Srbiji? Inace kolko je 4s lep, tolko je 5 ruzan telefon i krajnje bahato slab u odnosu sa cenom.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...