Jump to content

Deep Purple


Phantom Lord

Recommended Posts

Set lista je gadna onim idiotima koji ne mogu da shvate da Purple hitove kao sto su Burn,Soldier of Fortune,Mistrated i Stormbringer ne sviraju jos od 1976 i da je iz postave koja je te pesme snimila danas tu samo Paice.

Sto se novih stvari tice, ovo je 2006 a ne 1976 a hitovi su svi uglavnom tu stim sto su neki (knockin on your back door recimo) zamenjeni sa Sometimes i feel like screaming ili Pictures of Home.

Ali ko zna da li ce one set liste vaziti i za nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I agree. icon_da.gif

 

Hitove koje si naveo ne sviraju prvenstveno jer ih je pevao Coverdale.

 

Meni je novi album skroz okay album, cak sta vise po meni vratili su se korenima... rifovi su takvi.. barem meni. icon_da.gif

 

 

Sto ne bi svirali i kod nas takvu set listu? Nismo mi nista gori nit' bolji od ostalih icon_smile.gif

 

 

 

P.S. nostalgija pivopije.gifhttp://www.yumetal.net/forum/index.php?sho...dpost&p=1033430

 

 

Edited by J0N B0N J0\/1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Blah.. Ok, vidim da je ljudima drago sto nije bilo guzve itd, ali, daaaaaaajjjj, kada smo to kolektivno postali babe? Meni dobar koncert znaci i dobru atmosferu, a na deset metara od bine, pored mene, mirno su stajale tate sa cerkama i mrko me gledale kad bih u doskoku stala na cerkino stopalo. Ma daaaaaaaaaaaaaajj. Atmosfera je bila kao na sahrani, osim na pocetku svake opste poznate pesme.. 2003. je bilo devedeset puta bolje. I ono Rapture-of-the-deep-isanje nije pomoglo. (znam, znam, trebalo je da poslusam album pre nego sto sam otisla na koncert, ali, eto, nisam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ce me verovatno mnogo fanova doticnog benda pljuvati ali sinoc posle hiljaditog slusanja (mada prvog uzivo icon_biggrin.gif ) "Perfect Strangers" sam po hiljaditi put shvatio da je ceo Iron Maiden zvuk nastao IZ Deep Purple zvuka!

pa ne bih ja to bas tako rekao..........Perfect Strangers je album iz '84 prvi DP album nakon 8-9 godina pauze i sam predstavlja mali zaokret u njihovom zvuku upravo inspirisan uspehom NWOBH-a.....tako da konkretno Perfect Strangers nema veze sa tim mada ta teza nije netacna

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

 

malo su stvorili monotoniju na certu u jednom trenutku kad su poceli da vezuju ove sporije solaze sa rapture of the deep albuma,ali zato kad su krenule HUSH...HIGHWAY STAR...i BLACK KNIGHT...e to je vec bila ludnica biggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...