Jump to content

Navijači


kuruz

Recommended Posts

Драго ми је што су ушли у ТСЛ, да направе мало ствари занимљивијим макар са навијачке тачке гледишта, готивни су иако нам праве сачекуше сваке године кад идемо тамо. :violent:

Edited by Ancalagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Huliganstvo u Sportu je Duzan Da odgovara Ministar Sporta,

ide na Robiju!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Poznate NaVijacke Grupe:

Demokrate SEVER,SPS CIGANI,NAPRED SRBIJO,Radikalna partija Grobara,JRS-JUNAJTED REGIONI SRBIJE,SOCIJALISTICKA PARTIJA CIGANA,

RADIKALNI GROBARI,HULIGANSKA LEVICA,ULTRAS 17+,DESNICARSKA PARTIJA GROBALJA,

Najpoznatije Vodje Navijaca-Huligani Su:

Vuk Draskovic,Bojislav Seselj i Mnogi iz Radikalne partija Grobara,

Borislav Tadic ....

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vodja Navijaca:DEMOKRATE SA SEVERA-Boris Tadic

otisao je u Bosnu malo Da popricaju.

Usagladili Su Stavove Da prilikom huliganstva u Sportu odgovaraju Ministri

Sporta pred Haskim Sudom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neka je i postenjacina...ne znam lika,niti sta radi...samo imam neki cudan utisak,moj subjektivni...jako je cudno kada likovi sa 30+godina svaku tekmu posecuju...od necega treba i ziveti...dal matorci daju pare,dal neko drugi...obe varijante nisu bas za ponos...

Share this post


Link to post
Share on other sites

neka je i postenjacina...ne znam lika,niti sta radi...samo imam neki cudan utisak,moj subjektivni...jako je cudno kada likovi sa 30+godina svaku tekmu posecuju...od necega treba i ziveti...dal matorci daju pare,dal neko drugi...obe varijante nisu bas za ponos...

 

 

Поменути момак нема 30+. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ćale mu je taksista koji vozi Mercedes star 25 godina i svaki put kad čuje da mušterija ide na jug, ne naplati vožnju.

Kimi je radio u kladionici na Dorćolu, onoj u kojoj ALCZ sede po ceo dan. Nije krimos, čak ni Brankica ga nije pomenula.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ćale mu je taksista koji vozi Mercedes star 25 godina i svaki put kad čuje da mušterija ide na jug, ne naplati vožnju.

Kimi je radio u kladionici na Dorćolu, onoj u kojoj ALCZ sede po ceo dan. Nije krimos, čak ni Brankica ga nije pomenula.

 

od cega onda zive?od vazduha?cale ne naplacuje voznje,a sin ide na sve tekme...inace,posao funkcionise na varijantu da izadjes kada god mislis da si se umorio ili kada ti se ide na tekmu...nema tih smena i ostalih gluposti...kakao si ti povodljiv,to je strasno...pa nije pomenula nikog iz firme,pa mislis da su svi postenjacine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...