Jump to content

2010.05.29. *SKC, Beograd* M A Y H E M


Recommended Posts

Guru rules supreme! :lol:

 

Edit: upade post.

 

@Innocent: To mi je jedino malo pokvarilo utisak, sto je najbolji koncert u duuuugo vremena onako morao (?) da se prekine!

Edited by Descender

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio preekstra, na kraju sam procaskao sa hellhamerom i slikao se. Atila me je odusevio, priznajem bio sam skeptican prema njegovim mogucnostima posle ovoliko godina, ali covek jebe, nije mi jasno sta su koji kurac sa manijakom trazili onda. NJegovi uzivo momenti zvuce kao da se gusi u govnima, a Atila prozima unistava. inace ceo zvuk je bio bas dobar, cak nekarakteristicno dobar za black metal. Nije bilo previse visokih tonova da smetaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Divine - nije loše, onaj trombon se odlično uklapa, zanimljiv bend sve u svemu.

 

Guru Of Darkness - bend večeri, ne znam da li mi je bolji frontmen sa lizanjem stalka, pozama i facama, ili gitarista, bez lizanja stalka, bez poza i bez ikakvih faca, ali sa pejntom i kukuljicom. Mislio sam da je frontmen Inquisitiona nepomičan, ali ovaj ga je zajebao za pet klasa.

 

Noctiferia - vrhunska svirka, odlična set-lista (zamerio sam im posle nedostatak Non Individuum, najbolje pesme sa novog, ali ne mari). Što reče Talvi, da su oni bili hedlajneri i da smo zbog njih došli, izašli bismo prezadovoljni.

 

Mayhem - nema smisla opisivati ono savršenstvo. Zvuk perfektan, dve gitare itekako prave razliku u svirci, a Atila je BOG black metala, bilo po nastupu, bilo čisto vokalno. Nehumano, da lik može savršeno da reprodukuje ono cviljenje (sa sve krešendima i dekrešendima) u Illuminate Eliminate, pa onaj growl iz dubine muda pre DMDS, pa operske vokale u istoj pesmi (za razliku od albuma, savršeno jako, precizno i bez falširanja)... Ako sam se ikad dvoumio, više to nije slučaj - Attila Csihar je najbolji pevač i frontmen black metala. Ona leprozna maska i krv, kanap, kandilo...

 

Sve u svemu, neverovatna i fantastična svirka u svakom pogledu. Ostaje žal što Mayhem nije bio pušten da završi, pa smo ostali uskraćeni za Anti, Carnage i Pure Fucking Armageddon, no šta je tu je.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je prekinut jer je ekipa iz SKC-a odlucila da upali svetla 10 minuta pre dogovorenog zavrsetka koncerta plus sa policijom bilo dogovoreno do 00:30 da traje, ali sta ces politika skca je takva da jednotsavno oni smatraju sebe bogom i batinom i to je to .Dobro ja i brat nismo dobili i batine od obezbedjenja i nadleznih osoba u skc-u ... jer smo samo rekli da nam je policija dala da koncert traje do 00:30...

cak me je i inspektor zvao u 00:35 da proveri da li je sve bilo ok ...

inace Mayhem je zbog toga skratio set listu 20minuta... mnogo su ispizdeli rasprava je potrajala 20-ak minuta u backstageu posebno atila i hellhammer su poludeli sto su skinuti sa bine.

inace rekli su da im je ovo bio odlican koncert , odlicna bina , publika extra, ali jbg.

retardi su retardi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je prekinut jer je ekipa iz SKC-a odlucila da upali svetla 10 minuta pre dogovorenog zavrsetka koncerta plus sa policijom bilo dogovoreno do 00:30 da traje, ali sta ces politika skca je takva da jednotsavno oni smatraju sebe bogom i batinom i to je to .Dobro ja i brat nismo dobili i batine od obezbedjenja i nadleznih osoba u skc-u ... jer smo samo rekli da nam je policija dala da koncert traje do 00:30...

cak me je i inspektor zvao u 00:35 da proveri da li je sve bilo ok ...

inace Mayhem je zbog toga skratio set listu 20minuta... mnogo su ispizdeli rasprava je potrajala 20-ak minuta u backstageu posebno atila i hellhammer su poludeli sto su skinuti sa bine.

inace rekli su da im je ovo bio odlican koncert , odlicna bina , publika extra, ali jbg.

retardi su retardi...

 

Mamu im jebem!!! A narochito onom majmunu iz obezbedjenja shto je sedeo na bini!! Koji kurac ima njega da gledam??

Ponashaju se kao jebeni monopolisti!! :violent:

 

Sve u svemu je bilo super!! Svi iz benda su sjajni! Atilla je super lik!! Jedva chekam ponovo da ga sretnem!! :D

Edited by InnocentYoungThroatCutter
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamu im jebem!!! A narochito onom majmunu iz obezbedjenja shto je sedeo na bini!! Koji kurac ima njega da gledam??

 

Jeste jebeni govnar, stao tačno ispred mene, jedva sam fotkao.

Kako je Guru uleteo? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, nisi svestan koliko si govno pojeo i koliko su ti reči pogrešne.

mozda i jesam ali dok mi se ne ukaze prilika da ih gledam uzivo moje misljenje ostaje.dajte neki klip,fotke vamo tamo da vidim kako je bilo :] bas sranje sto su prekinuli tako rano taman je tih 10 minuta bilo dovoljno za anti,carnage i pure fucking armageddon,a to su pesme koje se bas i ne bi trebale izostaviti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kazem i ja po koju, redom:

 

I Divine - Nazalost, zakasnih, stigoh tek na poslednju pesmu ali ono mi je zvucalo bas lepo, sa mnogo Sear Bliss uticaja, moracu da ih nahvatam negde opet u buducnosti.

 

Guru Of Darkness - SUNCE TI JEBEM!!! :lol: Novi kult je rodjen! :rockdevil: Ne zna se da li je smesniji klovn za mikrofonom ili debeli gitarista identican Deniju De Vitu u ulozi Pingvina. :lol: Presmesni likovi, vise se ljudi posle slikalo sa njima nego sa Mayhem-om. :lol: Btw, oni su Italijani??? :blink: Mi smo mogli da se zakunemo da su neki Turci, imaju skroz azijatske face, narocito gitarista i bubnjar.

 

Noctiferia - Sjajni. Da ponovim ono sto rekoh i Gojku, ovi momci su zreli za headlinersku turneju, "Demoncracy" mi jos uvek odzvanja u usima. A vrlo su kul i van bine, bas opusteni momci, sa sve pokazivanjem tri prsta na slikama. :haha: Super je bilo.

 

Mayhem - Sta vredi da uopste pokusavam ono da opisujem? Bilo je savrseno. Bez obzira na debilno paljenje svetala pre kraja i skracivanje liste, bilo je jebeno SAVRSENO. Attila je bog otac, mila majka, najbolji pevac ikada. Onaj growl pre DMDS me je zaledio, a svaki vrisak mu je bio toliko jak, dugacak i vrhunski izveden da ja ne znam otkud tom coveku snaga i umece za sve to. Znam da je skolovan, ali opet... I plus kostim, rekviziti, naracije, pokreti... Svi vi Attila-hateri, trebali ste doci sinoc da vam tatica zapusi usta i da vidite ko je najbolji ekstremni vokal ikada. Kad je pocela "Freezing Moon"... Ne znam, neverica, nadrealno. Btw, i Silmaeth se bas fino uklapa u bend na bini, pogresih sto sam sumnjao u njega, skroz je dobar, a Morfeus-ova "Flash your tits for Satan" majica je pobedila. :haha: I jako su bili kul sa fanovima, narocito Hellhammer, skroz je prijatan i ljubazan cova. Da ponovim samo jos jednom, sveukupno - savrseno.

 

Uglavnom, ko nije bio sinoc pojeo je govno velicine ljudske glave, ono je bilo nadrealno.

 

I da pozdravim svu yumetal populaciju koju sretoh na koncertu i sa kojom provedoh vreme tokom dana (i noci) uopste, previse vas je bilo da nabrajam. :D

 

I dajte slike, damnit.

Edited by Talvi
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj bre Frubi, reci mi nesto, zar posle toliko rada sa SKC i toliko koncerata oni izbacuju ljude kao stoku zbog pola sata, i prekidaju koncert? Ovo nije jedini koncert sto si radio sa njima, koji im je kurac, jel se promenilo rukovodstvo, o cemu se radi. Jebo te ovo sve deluje kao ono lagano ali sigurno istrebljenje rock i metal kulture.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legendaran koncert. Nepotrebno je vise ista reci. Ovo sam cekao godinama. Uhvatio sam Hellhammerovu palicu, blejao sam sa Mayhemom do 5 ujutro, glasne zhice vishe ne posedujem. Znachi dechachki snovi... \m/

 

PS ko ima slike neka ih shibne ovde

Edited by Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi bend nisam ni cuo, drugi je kult nevidjeni, treci su mi smorina jbg.

Mayhem, bez kommentara. Nemam reci da opisem ono. Objasnili su jbg kako se svira bm. Jedan Hellhammer je toliko prijatan i ljubazan da je to strasno. Cuo sam npr da Benton nije hteo nikog da pogleda. A covek koji svira/je svirao u Mayhemu, Arcturusu, Dimmu Borgiru, Kovenantu,... je odgovarao na pitanja, slikao se, uzimao demo snimke od nekih ljudi, ispotpisivao se,.. Mislim svaka cast Mayhemu. Najbolji bm koncert na ovim prostorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...