Jump to content

2010.05.29. *SKC, Beograd* M A Y H E M


Recommended Posts

A nije bio cirkus kad su okruzivali binu bodljikavom zicom a onaj klovn se zamotavao u nju, sekao se i igrao svinjskom glavom?

 

Upravo, ako ovo nije Mayhem (a vokal i bubnjar su najbitniji za prepoznatljivost jednog benda uživo), ne znam šta je. Sve i da je cirkus, kako sebi da opravdaš negledanje osnivača žanra, makar i u osakaćenoj postavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tek sad provalih da su ovi Madjari zapravo bivsi clanovi Sear Bliss (sa sve trombonistom) + pevac Tesstimony-ja, nisu im lose ove dve pesmice na last-u, ima malo Sear Bliss smeka.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nije bio cirkus kad su okruzivali binu bodljikavom zicom a onaj klovn se zamotavao u nju, sekao se i igrao svinjskom glavom?

radije bi gledao manijaka kako to radi nego kako atilu razapinju na krst dok izgleda kao lik iz star treka.naravno i sve to dok je u pozadini atmosfera kao kod raleta mesara..ok je to,svi imamo drugacije misljenje ali meni je to sto atila radi ogavno.sve i da dodjem preseo bi mi koncert zbog takvih gluposti.nemojte sad da me shvatite pogresno,ja volim mayhem ali jednostavno mi je ova postava skroz nezanimljiva i sve sto ja slusam od atilinih radova je DMDS.

Upravo, ako ovo nije Mayhem (a vokal i bubnjar su najbitniji za prepoznatljivost jednog benda uživo), ne znam šta je. Sve i da je cirkus, kako sebi da opravdaš negledanje osnivača žanra, makar i u osakaćenoj postavi.

pa mogu veoma lako.do pre neki dan mi je i bilo zao sto necu moci doci ali kada sam video snimke na youtube-u ni malo ne zalim.ne moze to niko razumeti ko vise voli sadasnju postavu,a ne onu sa blasfimerom i manijakom.meni je to najbolja postava(znam da sada krece trolovanje).jeste atila pevao na DMDS i za to skidam kapu ali ostali njegovi radovi i sadasnji nastupi su mi odbojni.nije to meni vise taj mejhem..jbg 100 ljudi,100 cudi ko razume,razume ko ne..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lisica, videći grožđe na jednoj visokoj lozi, pokuša na sve načine da ga dohvati. Nikako nije mogla da dođe do njega. Kada je sve probala, ona se okrete i ode govoreći:

- Još je kiselo. Ništa ne valja. Trnu zubi od njega.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je cena karata još uvek 1800?

uče bejah do jednog prodajnog mesta Eventima, a oni kažu da nemaju i da uglavnom drže karte za Arenu. :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam ja to, nego me mrzi da idem tamo kada samo na NBG-u u postoji desetak prodajnih mesta - svako na pljuc od mene, a svi gledaju belo kada tražiš nešto što se može kupiti "na svim prodajnim mestima Eventima"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki

Pozdrav svima,

podsećamo vas da je koncert jednih od osnivača Black metal-a MAYHEM sutra!

 

Koncert se odžava u velikoj sali SKC-a sa početkom u 20h.

Predgrupe su mađarski I divine i slovenačka Noctiferia.

 

Karte se mogu kupiti samo na blagajni SKC-a po istoj ceni od 1800rsd.

 

VIDIMO SE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert se odžava u velikoj sali SKC-a sa početkom u 20h.

Predgrupe su mađarski I divine i slovenačka Noctiferia.

 

Kol'ko sviraju predgrupe?

 

Nemam vremena ni na basket da odem da gledam, kamoli ove susumige sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidimo se veceras, kurve! :rockdevil:

 :rockdevil: 

 

 

 

 

Drug mi rekao da moram stati u prvi red i da se derem "Freezing moon" :)

 

 

 

 

EDIT:idem da se spremam,pa da krecem za BG polako...

 

 

 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentar... nemam za sada. Atila - definicija Black metal frontmena. Mayhem su objasnili ko su i šta su.

 

setlista nije losa,sve je to super dolazi kult vamo,tamo ali meni i dalje nije ni malo zao sto ih necu gledati.ova postava me ne zanima,a i postali su kao slipknot.tj. izgledaju kao cirkus sa tim mesom iza kojeg se krije hellhamer i sa atilinim krstovima,omcama,kandilima i sta vec sve ne..kao da gledam cirkus sa muzikom mejhema.to mi definitivno nije vredno putovanja 10 sati i 4000din.

 

Znači, nisi svestan koliko si govno pojeo i koliko su ti reči pogrešne.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...