Jump to content

Vader


boske

Najbolji Vader album?  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Polish death metal veterans VADER will release their new album, "Welcome To The Morbid Reich", on August 12 via Nuclear Blast Records. The CD was recorded at Hertz Studio in Bialystok, Poland and features the cover artwork of Zbigniew Bielak (DESTRÖYER 666, WATAIN). The band laid down a total of 12 songs for the CD, which was mixed and mastered in May.

 

vaderwelcome.jpg

 

Omot :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Welcome To The Morbid Reich" track listing:

 

01. Ultima Thule

02. Return To The Morbid Reich

03. The Black Eye

04. Come And See My Sacrifice

05. Only Hell Knows

06. I Am Who Feasts Upon Your Soul

07. Don't Rip The Beast's Heart Out

08. I Had A Dream...

09. Lord Of Thorns

10. Decapitated Saints

11. They Are Coming...

12. Black Velvet And Skulls Of Steel

 

"Decapitated Saints" neki re-record izgleda. Dobri su nazivi, mnogo bolji nego na prošlom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj poslednji jeste bio vožnja na leru, ali ja na "Impressions" i "The Beast" nemam zamerki, čak mi oba ta albuma stilski deluju kao baš fini izlasci iz šablona. Uglavnom, čak i ako se opet provozaju na leru oprostiće im se jer je ovo godina kad je izašao novi Morbid Angel. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Impressions in blood mi je genijalan, kao i Art of war ali ovaj poslednji mi je tako katastrofalno loš da nemam reči... nepotreban i smoren.

 

Ja sam mislio da se samo meni nikako ne dopada Necropolis :mhihi:,dosta ljudi mi reklo da im lezi...

Art Of War i Impressions su ludilo,imalo je neke svezine u zvuku,Necropolis sem Devilizer-a,Impure i Rise Of The Undead nema sta da ponudi da te zadrzi dugo uz njega,barem mene,ne znam ni kad sam ga poslednji put vrteo...

Nadam se da nece ni ovaj da zaseru i recilkiraju nacisto stariji period,malo svezine bi valjalo.

Edited by HeLLsarma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene bas, ali bas plase ovi morbid reich fazoni, i prosli mi je bio korak unazad, a ovaj mi se cini kao da ce da bude bas veliki korak unazad, zbog svih ovih back-to-the-old-school naznaka, tako da ocekujem nesto mozda jos slabije od proslog, ali 'ajd', ce se saceka album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se sve nadam da ce da bude povratak na ono sto je bilo dobro kod starih stvari, a sa novim flavour-om... Valjda ce da vredi jebo ga otac.

 

Zivo me interesuje koliko su bivsi clanovi benda (Shambo, Mauzer, Novy) imali udela u pisanju pesama, posto ja to sto je Necropolis onako dosadan pripisujem tome sto su Mauzer i Novy otisli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno malo me smara sto tako cesto izbacuju album

Ovo ljudi stalno ponavljaju, a meni nije jasno zašto. U svetu gde izdavačka kuća određuje mnogo toga i sa muzičkom industrijom koja kao standard nameće izdavanje albuma na dve godine, Vader je albume izbacio 2000, 2002, 2004, 2006, 2009, 2011. Ne snimaju album svake godine, pa da se tako priča.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ljudi stalno ponavljaju, a meni nije jasno zašto. U svetu gde izdavačka kuća određuje mnogo toga i sa muzičkom industrijom koja kao standard nameće izdavanje albuma na dve godine, Vader je albume izbacio 2000, 2002, 2004, 2006, 2009, 2011. Ne snimaju album svake godine, pa da se tako priča.

 

U potpunosti se slazem sa tobom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...