Jump to content

Sisanje


LazaGNR

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

e blago tebi, ajd sad idi iza zgrade i vidi da li sam tamo.

 

ne može da se ocenjuje neki film i da se kaže ''kako je ovo loša knjiga'', kao što ti u svojoj gluposti umišljaš, ovaj lik bi i Koštunicu nazvao ekstremnim desničarem, sposobnim i obaveštenim, ali to ne menja činjenicu da Koštunica jeste desničar, nije esktreman i često je nesposoban, ali jeste desničar.

 

Ako ti misliš da neko može prosto da izmisli nešto od nule, jer mu Vojnov ni u jednom trenutku nije dao jedan delić za pravo da ovaj ospe paljbu na njega, onda ti ne shvataš elementarnu logiku.

 

Vojnov i desničar nisu identični skupovi, ali nisu ni apsolutno neidentični kako ti to glupavo zaključuješ.

 

Ako ti nije jasno, idi pa guglaj ''identični skupovi elemenata'' pa nauči da razmišljaš u manje crno-belim nijansama, uključi poneku boju, jer u stvarnom životu Oliver Antić svira kurcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Kako god, buddy. Sve što tebe čini srećnim :haha:

 

a i ko zna s kim ja priča, i čiji je ovo trolovski dupli nalog...

 

Jedna osoba tvrdi da je Vojnov esktremni desničar, druga da je mali Perica, neko tu mora da greši, a možda i obojica, samo ne mogu obojica biti u pravu, osim izgleda u paralelnom pravničkom univerzumu, ali kao što rekoh, trol, dupli nalog, jeftina provokacija itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlična zapažanja, samo nije ništa čudno što je Novica psiho, jer to je i poenta izjednačavanja nacionalizma sa nacizmom.

 

Inače, već sam postavljao, ali evo moje zajebancije na to koliko je film jednosmeran, i koliko mu nedostaje druga dimenzija kao u American History X, ID-u i sličnim filmovima...

 

Zajebancija? To je nečitljivo i neduhovito sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Novaliis

Vrlo moguće :haha:

 

Što se scenarija tiče, nisu baš mnogo preterali. Ne znam za vas, ali ja kad sam video one skinse osetio sam se k'o da sam ponovo u srednjoj školi. Klinci mrze Cigane, čitaju "Mein Kampf" i idu na utakmice gradske/beton lige ne bi li se mlatili sa njima sličnima i pandurima. A među njima su najglasniji nekada odlični matematičari.

 

Pogledah onaj link što je melindo ostavio - booooooooriiiiiing! Smoriste više i sa ovakvim filmovima i kritikama istih. "Der Himmel über Berlin" i "Crossroads" ftw :rockdevil:

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Zajebancija? To je nečitljivo i neduhovito sranje.

 

haha, eto još jedno duplog naloga

 

sledeći put bar pokaži elementarnu kulturu i reci šta je konkretno sranje u tekstu

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledah film sinoć.

 

Ima preterivanja u nekim stvarima, a u nekima mislim da je baš pogodio gde treba. Čini mi se da je neko ranije rekao da je gluma loša? Gluma je po mom mišljenju odlična! Ja sam očekivao katastrofu al' sa mladim glumcima ovo je bio pun pogodak. Lošije je odglumila ova Natasa Tapuskovic nego klinci. Ako hoćete da vidite lošu glumu pogledajte npr 1 na 1 i slične filmove.

 

Što se tiče kritika: Moram priznati da je prilično loše izgrađen lik Novice. Pretvoren je od štrebere do ubice za mesec dana i izrasla su mu slonovska muda preko noći, ne ide to baš tako. Skinsi povraćaju po sebi i valjaju se po zemlji kao svinje u svom tajnom skrovištu ispod zemlje? Previše iskarikirano...

 

Što se tiče Facial-a ja ne znam da je on na svom blogu još napisao da je neki film dobar. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima preterivanja u nekim stvarima, a u nekima mislim da je baš pogodio gde treba. Čini mi se da je neko ranije rekao da je gluma loša? Gluma je po mom mišljenju odlična! Ja sam očekivao katastrofu al' sa mladim glumcima ovo je bio pun pogodak.

 

Ne znam.

Meni je onaj profesor matematike bio očajan. Pogledaj opet neku scenu sa njim, pa mi reci da li ti gluma deluje uverljivo.

 

Što se tiče kritika: Moram priznati da je prilično loše izgrađen lik Novice. Pretvoren je od štrebere do ubice za mesec dana i izrasla su mu slonovska muda preko noći, ne ide to baš tako. Skinsi povraćaju po sebi i valjaju se po zemlji kao svinje u svom tajnom skrovištu ispod zemlje? Previše iskarikirano...

 

Agreed!

Najsmešnije mi je ono na kraju kad kaže Nikoli Koji da će ga sjebati njegova ekipa.

Haha... pa ni najveći bolidi ne bi to rekli nekom inspektoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam.

Meni je onaj profesor matematike bio očajan. Pogledaj opet neku scenu sa njim, pa mi reci da li ti gluma deluje uverljivo.

 

Ne deluje, naravno, al' njemu opravdavam zato što je gej pa valjda ima pravo da se ponaša čudno i da svira klavir u prekidima dok nekome nešto priča :haha:

 

Al' npr Relja, Novica, njegov brat, Mina...odlično su odglumili za ovakav film. Kažem jer me obično bude sramota kad gledam domaći film ili seriju sa mlađim glumcima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne deluje, naravno, al' njemu opravdavam zato što je gej pa valjda ima pravo da se ponaša čudno i da svira klavir u prekidima dok nekome nešto priča :haha:

 

Al' npr Relja, Novica, njegov brat, Mina...odlično su odglumili za ovakav film. Kažem jer me obično bude sramota kad gledam domaći film ili seriju sa mlađim glumcima.

 

Ma nebitno što je gej, meni je delovao neuverljivo još pre nego što sam znao da glumi geja.

 

Ostali su mi manje-više Ok, pogotovo za mlade glumce što kažeš. Jedino što je glavni lik unakažen karakterno, ali za to nije kriv glumac, nego scenaristi i režija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

jel' vidish sad gde sam ja prolupao?

 

mada da ne znam da nisam ja pomislio bi da je ovaj pravnik moj dupli :haha:

serem Vam se u k,, sad i ja moram pogledam film a nisam imao nameru.

 

gola Bojana Novaković + u DVD izdanju koje će valjda uskoro izaći i dopunske scene sa Natašom Šolak (čisto bogohuljenje što se to izbacilo iz bioskopske verzije), i film dobija na kvalitetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovome ima istine, to priznajem, mnogi koriste nacionalizam i patriotizam(sto je nesto normalno) da bi cinili zlodela, pljackali i izvlacili korist za sebe.

Ali tako je to u svemu, neko koristi demokratiju za kradju i bogacenje, neko crkvu, sve se vrti oko para...

Samo se ti uvek uhvatis nacionalizma a ne vidis kako se pod plastom demokratije krade, otima, pa i ubijaju ljudi(bombardovanje Srbije, Iraka itd od strane SAD)

Dakle, sve se vrti oko para i koristi, religija, politika, ovo ono, opijum za naivne...

1. ali mi ovde pricamo o filmu i o njegovoj temi. u "sisanju" je obradjena sasvim konkretna tema koja se ne bavi globalno-politickim pitanjima, nego nekim desavanjima u srbiji ..

2. isto tako se moze reci da neko "koristi diktaturu/komunizam/anarhiju/(bilo sta) za pljacku i bogacenje". kako to neko "koristi demokratiju" za pljacku i bogacenje?? mislim, hajde prvo definisi sta mislis pod pojmom "demokratija" pa onda mogu da kazem da li se slazem ili ne slazem..

 

 

Zajebancija? To je nečitljivo i neduhovito sranje.

 

kontam da osim autora niko nije imao strpljenja da procita do kraja,. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kontam da osim autora niko nije imao strpljenja da procita do kraja,. ;-)

 

Ja procito.

 

Tog dana me nesto bolela glava al sam crkavao od smeha citajuci. Kad sam zavrsio, skontao sam da me prosla glava :lol:

 

Hvala Facial! :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...