Jump to content

Sisanje


LazaGNR

Recommended Posts

Maideni nisu komercijala samo su KVLT,Rammstein,Nightwish,System of a down - e to se zove mainstream komercijala bez pokrica....velika je razlika izmedju KVLT-a i KOMERCIJALE ne samo u muzici,to takodje vazi i za igrice,filmove...

Edited by BruceBruce
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo mi je pun k..... ovakvih filmova. Jbt , socijalna , ljubavna , politicka drama , drama drama i samo drama. I onda se pojavi pokoja drama sa primesama crnog humora.

 

Bolje da urade remake Kosovskog Boja , Brave Heart style.:) Stvarno nam trebaju istorijski , mitoloski filmovi.

 

 

To i ja govorim.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, da bude zanimljivije i komercijalnije. Kao, turci napadaju sa alama medj redovima, mi imamo vukove i vile koje healuju itd.

 

I Sveti Sava nesto kao Gandalf, ali moze da menja oblik u vuka i tako to..

 

sorry za offtopic.

 

Sve u svemu, smatram da su ovakvi filmovi nepotrebni Srbiji. mislim na sisanje.

Edited by Novaliis
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: miksanje kosovskog boja sa vilama, alama i vampirima

 

 

Pa da, da bude zanimljivije i komercijalnije. Kao, turci napadaju sa alama medj redovima, mi imamo vukove i vile koje healuju itd.

 

I Sveti Sava nesto kao Gandalf, ali moze da menja oblik u vuka i tako to..

 

sorry za offtopic.

 

Sve u svemu, smatram da su ovakvi filmovi nepotrebni Srbiji. mislim na sisanje.

AXXAXAXA

XAXAX

AXXAXA

XAXAXA

XAXAXAXA

XAAXAXXA

XAXAAX

 

Је л' тачно да је овај филм копија Грин Стрит Хулиганс 1?

ne :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, da bude zanimljivije i komercijalnije. Kao, turci napadaju sa alama medj redovima, mi imamo vukove i vile koje healuju itd.

 

I Sveti Sava nesto kao Gandalf, ali moze da menja oblik u vuka i tako to..

 

sorry za offtopic.

 

Sve u svemu, smatram da su ovakvi filmovi nepotrebni Srbiji. mislim na sisanje.

 

i ja sam nedavno razmisljao slicno, ali o tome kako bi bilo dobro napraviti video igru (rpg, action-rpg ili strategiju) sa tom kosovsko-fantasy tematikom.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maideni nisu komercijala samo su KVLT,Rammstein,Nightwish,System of a down - e to se zove mainstream komercijala bez pokrica....velika je razlika izmedju KVLT-a i KOMERCIJALE ne samo u muzici,to takodje vazi i za igrice,filmove...

 

ne, Maideni su mainstream, a ne komercijala, a ti mozes da budes fanboy i da ih branis do preksutra. Sem toga, trebalo je i da se povuku posle Brave New World albuma.

 

Inace, film naravno ne zelim da gledam jer je domaci, ali ko god kaze da je dobar onda ok, MOZDA i jeste

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, Maideni su mainstream, a ne komercijala, a ti mozes da budes fanboy i da ih branis do preksutra. Sem toga, trebalo je i da se povuku posle Brave New World albuma.

 

Inace, film naravno ne zelim da gledam jer je domaci, ali ko god kaze da je dobar onda ok, MOZDA i jeste

 

Greska,oni su KVLT,Sisanje jos nisam pogledao nisam nasao snimak a u bioskop mi ne pada napamet da gledam :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Је л' тачно да је овај филм копија Грин Стрит Хулиганс 1?

Nije, pogledah ga malopre u Ster-u. Nisu mogli bolji trenutak da izaberu da ga puste u bioskope. Zapita se covek. :da:

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimljiv film,ne preterano dobar ali ono...takodje slatko je sto snimase kod mene u kraju.Nacista koji ide da mlati gancije kod gazele a ima ih na 50 m od zgrade na cvetkovoj pijaci.

 

Mislim da previse stvari utrpase u pricu i da je trebalo da je razrade jos recimo pola sata.A ne ovako da udvoje naciste i navijace,skroz omasise to.Inace manje vise ide.Mada seru oko poznatog profe,bla bla,sa filozofskog,pa onaj bal u skupstini grada gde ulaze skinsi ko na dobar dan i.t.d...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, i dalje mislim da bi bio korisniji SF film na temu kosovske bitke i slovenske mitologije uz primese turskog ranog folkora, i sto da ne, elemenata arabijske mitologije uz nezaobilazne elemente ranog, neiskvarenog hriscanstva ciji je najbolji primer Sveti Sava koji se pretvara u vuka, astralno ali i fizicki.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...