Jump to content

2010.11.21. *Akademija, Beograd* The Ocean & In From The Cold


Buddha

Recommended Posts

koliko sam cuo neko im je izbusio gume ekserima. ali ono, opet su bili u BGu ceo dan, mozda su mogli da spaze i da rese to ranije, mozda nisu.

 

ali mislim, kad je vec tako kasno pocelo, mogli su in from the cold malo krace da sviraju. svaka cast momcima ali su ga bas oduzili za predgrupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno promovišu aktuelni album "Anthropocentric" :

do jaja sto su svirali pesme sa novog albuma :lol:

 

 

in from the cold je ok voznja ali je previse crowbar

 

 

The Ocean......koliko je sve kasnilo toliko je koncert bio dobar

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

lik je izbusio gumu u roku od minut dok smo se popeli po bass pojacalo... neverovatne stvari

 

sva sreca pa smo nasli vulkanizera na 5 minuta odatle koji radi nedeljom uvece i koji nam je zakrpio gumu. najjace od svega je sto je tek nakon prvog krpljenja uocio da je guma izbusena na jos jednom mestu, pa smo umesto sat i po cekali dva i po sata na celu glupost sa popravkom.

 

jebiga, i pored najbolje volje da stignemo u 7 u akademiju na tonsku, stigli smo u pola 10. ne da im se nikako da ni treci put dodju na vreme u venue na svir :zeleni:

 

meni je ovaj koncert od sva tri mozda bio najbolji. jeste da su se malo vise odali alkoholu nego inace, ali s obzirom da su tri dana udarali po picu do 8 ujutru, super su se drzali :D

 

atmosfera je u svakom slucaju bila najbolja do sad, a Luc (bubnjar) je definitivno najveci car u bendu

Edited by Buddha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni odlicno bilo sinoc,mnogo bolja atmosfera nego u Gradu,ali bas mi je krivo za te probusene gume,valjda im Bg nece pasti u ocima zbog toga.

Kasnjenje me nije smorilo,brzo mi je proslo vreme,samo sto je eto predgrupa svirala malo duze nego sto je trebalo,ali ok su bili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala sto ste cekali

 

da nismo nasli vulkanizera, svirke ne bi mozda ni bilo...

 

Luc je u fazonu da je to moglo da im se desi bilo gde, a ovde su to krpnjenje gume platili 2-3x jeftinije nego u svajcarskoj npr. tako da im to nije toliko tesko palo

 

sad su mi javili da guma nije izdrzala ipak...

 

morace da otkazu bratislavu veceras jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeni ksenofobni idioti.

Kul svirka, oduzilo se, ali je jebalo. I jesu delovali malo raspadnutiji na bini nego prvi put u Livingroomu, a sad mi je jasno i zasto :D

 

I da, nesto je bilo previse raspadnutih ljudi po coskovima :D

Edited by Simadin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio sabijanje, toliko energije i želje za sviranjem. Propostio sam ih pre, nisam znao da imaju ovakav HC stav prema svirci. :D Od njih petorice, trojica skaču u publiku, uz Robinova izletanja u istu... Zaista veoma intiman šou, uprkos prirodi muzike - nisam to očekivao, a iznenađenje je bilo prijatno. Setlista je bila poprilično kratka, jedva sat vremena, što je moje prva zamerka, dok se druga odnosi na činjenicu da nisu svirali NIJEDNU pesmu sa novog albuma. U čemu je tu fazon, da li to znači da je sada lista bila identična onoj iz juna, iako promovišu novi album? :uhoh: Što feyd, može im se malo oprostiti, i ja sam čekao "The Origin Of God" za kraj i pocepao grlo za vreme iste. :da:

 

Robe bilo podosta, majice odlične, ali je bilo malo skuplje. Da je bilo više para, otišao bih sa svime što sam video na stolu i zidu. Ovako obradovah sebe jednim diskom, a nastaviću sa kupovinom kada sledeći put budu došli, jer kapiram da ćemo ih se još nagledati. :D

Na kraju, za 400 kinti onakva svirka... Pa, gde to još ima? Svaka čast ekipi za dovođenje bendova na ovaj način, treba im dići spomenik. :pivopije:

 

 

P.S. Da li je još neko izvalio registarske tablice benda? 666. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo je to za spomenik, ali nazalost ni tako niska cena karte ne moze da obezbedi preko 100 ljudi na koncertu

 

bend se smorio sto je morao da ima toliko dodatnih troskova (gume, dodatan monitoring, tonac sa strane) tako da ako budu dolazili sledeci put cisto sumnjam da ce karta biti ispod 800-1000 dinara...

 

dodatna zabava je sto i za toliko placenu kartu u akademiji npr. niko ne moze da ti garantuje da nece klonja opet da poplavi i da ljudi koji su uredno platili svoju kartu ne mogu ni na pisanje da odu a da se ne usvinje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Devojka mi je izlazila iz WC-a i rekla da je ugazila tamo u vodu, ja sam mislio kako je samo oko lavaboa ili šolja procurelo, jer ispred ničega nije bilo. A posle... Upao sam nogom u rupu punu vode, samo su me čizme spasile. :D

 

Što se tiče cene i dolaska - 800-1000 kinti za sledeći put, ovakav nastup i zvuk? Apsolutno. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...