Jump to content

Temple Of The Smoke


Buddha

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Znam, kupio. :)

 

Sjajna svirka, stvarno bez zamerki. Što kažeš, toliko elemenata imaju u zvuku, a sve teče kao celina, nijedan prelaz nije čudan ili suvišan. Rekao bih da je bilo makar 150 ljudi, zaista neočekivano. "Temple Of The Smoke" je fantastična stvar i dobro je što su joj dali to ime, tačno tu atmosferu ima.

 

Ovo mi je drugi put da ih gledam i definitivno će ostati među bendovima čije svirke neću propuštati. :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno su se uklopili i video radovi, bilo mi je jako drago da vidim Easy Rider i to famoznu acid scenu, leglo je kao kec na deset uz muziku.

Mislim da ce TOTS-i, moci da se proguraju i preko, eno vidim vec isplanirane svirke u Madjarskoj, a nazire se i neki festival/svirka u Rusiji konacno.

Cini mi se da je bilo oko 200 ljudi, sto je za danasnje standarde domacih svirki solidno. Drzim im fige da ne ostane sve samo na jednom albumu. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvesta ljudi je dosta i kada dođe manji bend iz inostranstva, kada se uzme u obzir kakva je "publika".

 

Proguraće se, samo neka nastave ovim tempom. Već imaju nove pesme, biće materijala, treba to da iskoriste dok su u zaletu i nema brige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što su rekli Lou i Voivod, zaista odlična svirka! Jedan od kvalitetnijih domaćih svirki na kojima sam bio u skorije vreme. Ovo sinoć mi je bio peti ili šesti put da sam ih gledao i svaki put mi se čini da sve bolje i bolje zvuče uživo. Jedina zamerka koju imam, koja je inače na njihovim svirkama, je to što umeju neki određene stond momenti da me umore malo ili skucaju. Nove stvari su super. Neuporedivo bolje nego ovih "starih". I zvuk je bio odličan. Likovi znaju šta rade, nema šta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajna je svirka bila, ja sam ih gledao vec 4 puta do sad, ali ovo mi je sa njihove strane mozda najintenitetnija svirka bila, nisam verovao da ce moci jos vise da se uzive dok sviraju, ali im uspeva nekako. Nisam cuo sve nove pesme, imao sam neke obaveze pa nisam bio na prvih 20ak minuta drugog dela svirke, jer sam morao da izajem na kratko, ali rece mi ortak da su nove jos bolje od starih.

 

Jedina mi je zamerka sto je projektor bio usmeren ka zidu, a ne ka bini, tako nije bilo prosli put, a mislim da bi ugodjaj mnogo bolji bio sa pravilo podesenim projektorom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio bi, ali uslovi nisu dozvoljavali. Zadnja strana bine su daske i stare mete za gađanje, a niko nije imao platno za projekciju.

Ma znam ja sve to, ali prosli put(u Gun-u) su lepo namestili projektor, tj. zadnja strana bine je bila raspremljena i imali su platno, i mnogo je bolji bio trip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

pa kao neki indie(valjda), ali imaju primese tog nekog garaznog zvuka. ne slusam ja njih, nego su mi kult kao pojave na bini, a jos vise van nje. pri tom sviraju jednom u 1000 godina, bas ih je tesko uhvatiti live, i zato se uvek obradujem kad ih vidim. ja sam iz cacka, oni iz milanovca, pa mu dodju kao neki lokalni kult, jer su indie i neshvaceni, posto dole kod nas nema takvih bendova uopste.

 

evo, quote:

Bend Plišani mališan je formiran 2005. godine u Gornjem Milanovcu. Članovi benda sviraju već 10 godina u raznim milanovačkim bendovima. Sviraju indie rock sa elementima noisea i garage punka. Do sada su svirali nekoliko desetina koncerata širom Srbije i snimili nekoliko desetina sati demo snimaka, ali bez većeg uspeha. I dalje ostaju underground i neshvaćeni.

 

a evo i da cujes:

http://www.youtube.com/watch?v=Yox551L9nV0

 

mada ja ovu stvar gotivim od njih

.

delimicno su mi stvarno gotivni, delimicno se sprdam na njihov racun, pa se skupi malo od jednog i od drugog.

 

inace, gitarista im sad svira u Bjesovima.

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...