Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

Meni su emocije otisle na onaj svet sa mojom pokojnom verenicom i tamo su jos uvek. Ja sada samo fizicki opstim tako da ti oko emocija ne mogu pomoci jer sam osakacen. Samo ti nakupi emotivni naboj pa da natacinjemo ko musketari Riseljeovce.

vala ta se vrti ko na raznju dok te gleda odozgo :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno to sa mokrenjem nikako. Opet, nije mi jasno ni što postujem ovde icon_mrgreen.gif Elem, žensko sam (napominjem jer me ovde zovu "batica"(jbg, nikako da izbije ta ženstvenost)). Prvi put-18 godina. Fino bilo. Nekako praksa ubija pređašnju kreativnost mhihi.gif

 

Za Novalisa *i dalje tvrdim da to nije sex jer seksualni nagon postoji i kod dece od 4 godine (pa i oni mogu imati te aktivnostirolleyes.gif mada, malo verovatno...), a cetvorogodišnja, pa i šestogodišnja devojčica nije dovoljno razvijena u fizičkom smislu, tako da, šta god da si radio, nisi je*ao, posmatrano u odnosu na nju, jer nisi imao tačnu ideju šta radiš ili šta treba da radiš. Osim ako ti odrastanje nije bilo problematično.

 

Mada, muškarci danas razne stvari nazivaju seksom, koliko god loši bili u tome no.gif btw

 

LoveHateLove

 

To za verenicu i ražanj je vrlo surov komentar. Vređaš tuđa osećanja i uspomene.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Novalisa *i dalje tvrdim da to nije sex jer seksualni nagon postoji i kod dece od 4 godine (pa i oni mogu imati te aktivnostirolleyes.gif mada, malo verovatno...), a cetvorogodišnja, pa i šestogodišnja devojčica nije dovoljno razvijena u fizičkom smislu, tako da, šta god da si radio, nisi je*ao, posmatrano u odnosu na nju, jer nisi imao tačnu ideju šta radiš ili šta treba da radiš. Osim ako ti odrastanje nije bilo problematično.

 

Mada, muškarci danas razne stvari nazivaju seksom, koliko god loši bili u tome no.gif btw

 

Izgleda da cu morati u detalje.

 

Rekao sam da sam imao 12 godina, a ne 4 ili 5. A ona je imala 14 ili mozda cak 15. I da, imali smo seks, mozda je trajao 10 minuta, ali to nema veze sa pricom. Nismo se igrali doktora ili sta vec, to sam radio stotinu puta jos od svoje desete godine. Ovo je bilo pravo iskustvo.

 

Sa 12 godina sam imao totalnu razvijenu svest o tome, i svi moji drugari su manje-vise bili isti, dakle nisam ja bio neki poseban slucaj. Pricali smo o seksu non stop, svi smo masturbirali (ne jedni pred drugima, naravno), ja sam to radio 5 puta dnevno najmanje, jos od moje 7 ili 8 godine. Moje odrastanje je bilo savrseno prirodno i normalno, bez ikakvih problema. Ne znam zbog cega to sto sam rekao ljudi povezuju sa problematicnim odrastanjem, kada je to sve prirodno i normalno? Ili sta, morao sam da cekam da napunim 18 godina da bih bilo sta uradio? To su gluposti. Tada nisam imao pojma o tome, prirodni nagoni su radili, sve je bilo super i normalno za mene, i za nju.

 

Jedini problem je sto danas ljudima ispiraju svest o tome, prave nekakav bauk od toga, ljudi se plase da pricaju o svojim iskustvima kao da je to lose ili neprirodno. A zapravo je savrseno normalno.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U cemu je problem?

 

Diskusija je skrenula malo na ovu tematiku, pa sta?

 

Izgleda da ovde nije moguce pricati o ovakvim stvarima a da se neko ne pobuni ili pocne da se sprda fazonima o nejebanju i usamljenosti. :) Seks je normalna stvar, niko ovde ne nabija nekome na nos suvisne stvari, sve ovo ima nekakve veze sa temom, tako da ja ne vidim problem.

Niti su moje ispovesti nekakvo hvalisanje, ako to neko tako vidi, njegov problem. Pricamo o detinjstvu i zajebancijama koje smo radili kao klinci, zasto ljudi uvek moraju da unesu negativnost, cak i u ovako zajebantskim temama?

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

U cemu je problem?

 

Diskusija je skrenula malo na ovu tematiku, pa sta?

 

Izgleda da ovde nije moguce pricati o ovakvim stvarima a da se neko ne pobuni ili pocne da se sprda fazonima o nejebanju i usamljenosti. :) Seks je normalna stvar, niko ovde ne nabija nekome na nos suvisne stvari, sve ovo ima nekakve veze sa temom, tako da ja ne vidim problem.

Niti su moje ispovesti nekakvo hvalisanje, ako to neko tako vidi, njegov problem. Pricamo o detinjstvu i zajebancijama koje smo radili kao klinci, zasto ljudi uvek moraju da unesu negativnost, cak i u ovako zajebantskim temama?

 

Brate sve je to super i lepo sto pricate o seksu, ali ovo je tema "Zal za mladost" i ja dodjem na ovu temu da pogledam sta ima, i izgleda da svi zale sto su mladosti jebali a posto zale znace da to vise ne rade ili zale sto su jebali maloletnice. Jednostavna logika. Otvorite temu o seksu i pricajte o tome... jbte par stranica iza su sladoledi, zvake i igrice... :haha:

 

P.S. Nedostaje mi podforum snaga reci... ovde ljudi imaju toliko toga da kazu, a nidje adekvatnog podforuma da to izbace iz sebe :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pogledas par strana nazad, videces kako je slucajno pocela diskusija.

Drugo, ja sam pricao o svemu ali ne o seksu konkretno, niti sam u jednoj recenici pisao konkretno o seksualnom cinu i kako se odvijao.

Tema je vezana za mladost i zajebancije iz mladosti, sta smo radili i slicno. Ako u to spada samo nabrajanje zvaka i igrica, lepo, nastavite tako, ali zajebite sa tim vasim psiholoskim analiziranjem svaki put kada je nesto drugacije u pitanju. Pisao sam o sebi kada sam imao 12 godina, niti sam igde napisao kako zalim za time, niti sam se hvalio, vec je sve imalo karakter zezanja, ali ljudi su ovde suvise iskompleksirani ili sta vec.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

LoveHateLove

 

To za verenicu i ražanj je vrlo surov komentar. Vređaš tuđa osećanja i uspomene.

 

Ovo je surov forum. Nego jel znas ti nesreco da su na Hefestu lomili metalne stangle i nisu mogli da ga slome. On jede Caka Norisa za dorucak. Jak je on momak ne moze njega nista da slomi ni fizicki ni mentalno :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ima surovih ljudi ovde. Sve sto si napisao je istina. Kada me ta najveca nesreca nije slomila nista nece. Samo covek kada izgubi nesto nezamenljivo u zivotu on to vise i ne trazi ako je pametan. Jednostavno utehe nema sem da covek sebi prekracuje dane i noci kako zna i ume dok ne umre negde ili ne crkne.

 

A to za razanj je malo glupo iz razloga sto ti nju nisi poznavao. Njoj bi bilo drago sto ja radim to sto radim. Imala je srce najvece na svetu. Ja sam nula bio prema njoj u svakom pogledu tako da treba to da shvatis bukvalno s obzirom da ti to prica egoisticni megalomanijak HEFEST!!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo covek kada izgubi nesto nezamenljivo u zivotu on to vise i ne trazi ako je pametan. Jednostavno utehe nema sem da covek sebi prekracuje dane i noci kako zna i ume dok ne umre negde ili ne crkne.

 

јебеш ми матер, први пут да се слажем са Хефестом у било чему! и, што је још црње, ово је можда и нешто са чиме се највише слажем од свих "мудрости" овде икад изговорених.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate sve je to super i lepo sto pricate o seksu, ali ovo je tema "Zal za mladost" i ja dodjem na ovu temu da pogledam sta ima, i izgleda da svi zale sto su mladosti jebali a posto zale znace da to vise ne rade ili zale sto su jebali maloletnice.

 

 

ovako nesto sam i ja hteo da dodam,ali nisam imao srca :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vise je nego ocigledno da ta izjava nema smisla i da je uvredjujuca. Prva stavka moze da se shvati kao sala ( ''izgleda da svi zale sto su mladosti jebali a posto zale znace da to vise ne rade''), ali nije istinita, a drugu necu ni da komentarisem, jer sam ocekivao vise od ljudi ovde.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dsc03486.jpg

 

Ovo danas jako slabo vidjam, mozda po koji matori pecaros ga vozi i to je to.

 

A kad sam bio klinac sve face su cepale "apenca". :bigblue:

 

Danas samo klinci na gay skuterima.

 

 

 

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

secam se price kad smo bili mali ako igras komp vise od sat dva dnevno ima da oslepis i slicno.Mada stoji da je bilo bolje iskorisceno vreme nego za kompom.

 

Pa to i nije toliko daleko od istine kada pogledaš da smo igrali na starim EI televizorima, ili monohromatskim (hercules) monitorima, za koje su ljudi, koji su radili na njima u firmama, zakonski dobijali po litru jogurta da bi bar malo smanjili zračenje. :da:

 

Srećom, ja sam imao plus dioptriju, pa sam ispred TV-a popravljao vid. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...