Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Fleš unutar fleša mislim da je moja baba podložila šporet mojim Mikijevim Almanasima, bio je još jedan onaj neki Almanah, kako se zvao, samo Almanah? Sa Alanom Fordom itd. Imam i Mandraka tvrdo koričenog, mora vidim gde mi je to, valjda su imali milost da ne lože šporet tvrdo koričenim stripom...

 

Takođe bacili u šporet kvtlni časopis Bager kojeg se niko ne seća...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bezveze izgleda, tj. izgleda ok kad ne mrdaju, kreću se na neki nekul način.

 

Pa kad im animaciju rade ovi što prave ove free games-e, ranije su to radili profesionalni crtači i sve je izgledalo mnogo bolje, al ko će da kešira to kad klinci (a i oni malo stariji) i onako naviknuti na sranja, razliku ni ne primećuju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ae da odmenim moderatora i da ne spamujem Pokénjona. SMRT POKÉNJONU!

 

Pa kako ti je nejasno, napraviš igru (Ingress) da isprobaš koncept, peglaš, poliraš, onda prepakuješ to zajedno sa gigantskim brendom kao što je Pokémon! i dobiješ eksploziju sveckih razmera!

 

btw jedan izlet u žal za mlados

 

 

 

Samo Ranko Trifković i Game®! :blek:

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Koliko je taj GameR bio do jaja. Secam se da sam se bas mega smorio kad je prestao da izlazi.

Prvi smor je bio ono kad im se promenila redakcija, tamo 2002-3, neki ljudi im otišli, baš se primetila razlika, tu se već nazirao kraj... Moguće da je Trifković ostao tad ali da je ređe pisao...

 

 

Najjaci je broj sa Doom 3 recenzijom. Najbolja igra ikad. :-D

 

Meni je omiljeni broj moj prvi, kad je Desperados: Wanted Dead or Alive bila igra meseca :wub:

 

Jebem ti, skoro ništa nema na netu o Gameru, neverovatno. Nema teorije da nađem naslovnu stranu za ovaj broj.

 

http://static.limundoslike.com/originalslika_casopis-za-video-igrice-THE-GAMER-broj-43-61529889.jpg

 

Ovo je isto bio dosta dobar mesec :)

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Gamer, ona stara emisija o igrama na Studiu B (ne mogu da se setim naziva sad) i lokalna cedeteka sa video igrama su mi mnogo kul deo zivota. Ah, kad bih sve to mogao da osetim samo jos jedan put :haha:

Edited by Phallusifer
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam na to da ponovo imam onolicko godina i onda iskusim sve to again, ali da kurac svakako hahaha :haha:

 

Morao sam da izbunarim onu emisiju, to je bilo nesto ranije, pre Gamera

 

http://www.youtube.com/watch?v=ntYZWeSb4sU

 

To mi je bio voditelj sa najboljim glasom, kad krene ja odma' kao hipnotisan. Bude mi zao kad se zavrsi emisija :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam na to da ponovo imam onolicko godina i onda iskusim sve to again, ali da kurac svakako hahaha :haha:

 

Na to i mislim, upravo zato nije isto :D

 

 

 

Ne znam tu emisiju, ja sam gledao na Pinku Nintendo Kids sa ćelavim iz Zooteke, Nenadom Nenadovićem :)

 

I vazda mi je bilo zabavnije da gledam dok igraju na SNESu Donkey Konga i Mario Kart, nego onog 3D Maria na N64 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...