Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

U mojoj shkoli su samo ljudi koji su se naknadno prikljuchivali razredu to imali. Realno - odakle ti municija u Beogradu devedesetih, ako nisi dete pljachkasha ili vojnog lica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jok, u mojoj generaciji us sukpljali paklice cigareta

i omote cokolada

bem li ga

nikad nisma razujmel ate stvari

samo drugari ciji su ocevi vojna lica su imali nekakve metke i sranja,a li nisu to sakupljali vec krali do njih da bacaju u vatru kad zapale kontejner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno - odakle ti municija u Beogradu devedesetih, ako nisi dete pljachkasha ili vojnog lica?

Па није да је фалило таквих... а не фали ни данас.

:haha:

Вечерас баш причао са овим мојима у теретани, сви скупљали метке.

:haha:

Вадио се барут из метака, исписивали њиме по асфалту којешта и палили, а штапин се запали и у "заклон": крене прво да сикће а онда крене звиждати па одзвижди у насумично изабраном правцу... мајку му, какав је то миомирис био.

 

Послије је СФОР већини сјебао тај хоби стављањем пунктова на којима се "анонимно" могло оставити "нелегално" оружје и муниција...

:haha:

 

П.С. Зенадмин је дебело заказао на мушкости, у недостатку прецизнијег изражавања кориштењем вулгаризама.

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toeto

Samo postojite u forumskom realmu

Ja reko sad ces da bacis neki streljana izazov ili takvo sta

Cke

 

@vuk

 

Ma da, ti "trofeji" nisu bili aktuelni. Al je zato bilo likova, otprilike u svakoj generaciji ili svakoj drugoj po jedan

Koji se druzio sa devojcicama i igrao sa njima lastis i cuvao im vrata od klonje kad iddu u wc

Zanimljivo je sta se desavalo sa njima posle.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква црна стрељана, па знаш ли ти кад сам ја посљедњи пут пуцао из ватреног оружја?

Једва пет година да је рат био стао.

:haha:

 

Дај неки реалан изазов, кад већ нећеш да те банујем.

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta da ti trazim, ko moze pre da pojede pragnje? Tu u startu dobijas.

Lastish challange pa ko prvi pogresi

Al se plasim da bi puko vec na kolenima

 

Nista, banuj me slobodno u svom paralelnom svetu. Amoze i bogdan slobodno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не једем ни прасиће ни јагњиће.

:da:

 

Ластиш? Па нећемо хомомушки већ мушки изазов.

Колико избацујеш на бенчу?

:bigblue:

 

***

 

Него, ево таман нешто, пошто су се овдје на теми спомињале Нинџа корњаче, драг дио дјетињства, некад сам и имао једну пластичну - била ми је занимљива пет минута.

:haha:

Срећом, тад није било Јућуба да видим ово:

 

http://youtu.be/aqW5upASa-8

 

Коментар на један од клипова из тог серијала:

Maddux Nagel4 months ago

I haven't seen someone rape childhood this well since Michael Bay.

279

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo benc, njihovi muzevi se koce posle deset minuta... Kakvo seronje, aj sto me ukenjalo da sam fizicki perfektan, nego me jos i usralo da sam bio najbolji djak...

 

 

VOLIM DA TE SLUSAM

 

 

UZ MUZIKU I VINO

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al je zato bilo likova, otprilike u svakoj generaciji ili svakoj drugoj po jedan

Koji se druzio sa devojcicama i igrao sa njima lastis i cuvao im vrata od klonje kad iddu u wc

 

Da, u mojoj generaciji to je bio Bane peder, u mlađoj Žika peder, a u sledećoj Miša peder.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bude on tamo. Mada koji je to filing?

Bolje da izjebe neki hejter kao na primer ja, ima zgrada da puca, nego li da mi se neki ficfiric omasti

Mada ima i budala, eto Leptririca Vesna kaze Bobanu Narkomanu, udarima, to me pali, a on je sutne u glavu i jedva joj spasu zivot. Ja sam sa druge strane i nezan i zestok.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

to je važno, metak za zlikovca, a kapisla nek smrdi posle

 

dadada jebeš pištolje ja sam to kamenjem treskao kao nezdrav

 

 

Au što sam se jednom pošteno odvalio po nosu dedinim gumenim čekićem, mlatio sam nešto, omanuo pa tresnuo u beton, pa mi se gumeni čekić vratio u facu :haha:

 

To su bili dani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj profesor muzičkoj u gimnaziji je zaključavao vrata učionice kad počne čas

 

6-7 godina ranije mu ulete lik na čas i iz sve snage ga opalio gumenim čekićem po glavi, ostala čvoruga za vjeki vjekov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom mom rođaku je bivši momak njegove ribe izrazbijao lobanju čekićem ispred fakulteta, ne zna niko kako se izvukao bez posledica, cela glava bila u frakturama i hematomima, na faci smrskana jagodica, sekli su mu kožu ispod donje usne, praktično mu kompletno lice zavrnuli do čela, pa mu sastavljali jagodicu zlatnom žicom, fantazija.

 

 

Jebiga, bila je umetnička plivačica.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...