Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

Napisah gore, bez posledica, jebeš li ga kako, rođa je najveći genije u familiji, tako da ili nema loših posledica, ili mu je nešto kvrcnulo u glavi pa ga napravilo još većim genijem :haha:

 

 

U stvari, mislim da mu se čulo mirisa nije vratilo u potpunosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj profesor muzičkoj u gimnaziji je zaključavao vrata učionice kad počne čas

 

a i prema prozorima je bivao podozriv :haha:

 

inače bile su i one strelice kao za pikado samo bez igle, na koje staviš po jednu kapislu i zvekneš je od zemlju

Share this post


Link to post
Share on other sites

inače bile su i one strelice kao za pikado samo bez igle, na koje staviš po jednu kapislu i zvekneš je od zemlju

 

da, bre, haha, zaboravih to potpuno

 

bili i oni pištolji koji su ispaljivali šarene plastične kuglice i koji su radili samo za vreme dok sa vašara dođeš kući

Share this post


Link to post
Share on other sites

inače, kad sam bio baš baš mali, tamo kraj 80-ih / početak 90-ih, dok smo još bili zapad za Rumuniju, SSSR i kompaniju (što kaže Torbica, odeš u Bukurešt sa jednom platom pa jaši jednog konobara, jaši drugog...), pijaca u ZR-u je bila puna Rusa i Rumuna koji su prodavali igračke odande

 

sve bilo napravljeno onako od punog metala, ogromno i teško - kakve plastike, bezbednost dece i sranja, samo metal bato, gvozdena zavesa stajl. imao sam nekakav ogromni mitraljez koji je bruka glasan bio kad "zapucaš", pa oklopni transporter, pa neki kombi sa aeroflot oznakama... sjajne stvari :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Срето, опет си осто улогован на профилу соула вандеринжа.

 

Н64 заврши у Лајковцу, а НЕС јутрос оде за Велику Горицу... можда ми се врати као Леси.

Реално, све је то симпатично али не осјећам неку емоцију нарочиту.

Нисам то имао ономад кад би ми значило, сад прође кроз руке а паре заврше у џепу.

 

*Допуна*

Ове играчке ће ми бити жао:

 

310320161949.jpg

Edited by Vlaja Buraz
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sega>nintendo

 

Kada su konzole u pitanju da, ali ovaj mališa i posle dvadeset godina šljaka, ubedljivo najkvalitetniji uredjaj koji postoji

 

P1010001.jpg

 

...prosto je neverovatno da dugmići nisu poodpadali posle toliko godina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...