Jump to content

Zanimljivosti


Face Of Melinda

Recommended Posts

Kao što je benzin bio sastojak tečnosti za brijanje :mhihi: Onda su otkrili da to nije baš dobro :mhihi:

 

EDIT: Ili npr. Atropa belladonna , biljčica koju su antičke dame koristile kao šminku, a sadrži razne terpenske alkaloide, koji su do jaja toksični. Alkaloidi su otprilike klasa jedinjenja koja je najzanimljivija narkomanskoj populaciji, jer tu spadaju kokain i drugari.

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog interesantnog pitanja.

 

Kada bi ste imali izbor da izaberete poslednji obrok, pred izvršenje smrtne kazne, šta bi ste izabrali? Zakon u državama gde je dozvoljena smrtna kazna, propisuje da možete da izaberete i da će vam oni naći, šta god hoćete da jedete pola sada pred egzekuciju. Znači da se vi nadjete u takvoj situaciji, šta bi ste izabrali?

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako nesto i ja mislim.Davljenje no no.Da li bi moglo da prodje davljenje ako upadnes u veliki kanister tecne cokolade u fabrici cokolade?To mu dodje kao neka blaga eutanazija pred smrt,da ne kazem slatka smrt.

 

Nazalost nista zanimljivo,samo razmisljam,dodje to ponekad.Setih se kada sam se kao mali plasio smrti,a onda sam u jednom trenutku to prihvatio,svoju smrtnost,a sada mi se kao vraca taj strah.Ne znam ni sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači da se vi nadjete u takvoj situaciji, šta bi ste izabrali?

Verovatno neko jelo koje mi je spremala draga osoba, po mogućstvu da baš ona i spremi. Nije toliko bitno jelo, nego način na koji sam zavoleo da bude spremljeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, zavisi od toga da li umrem od vreline cokolade ili same cokolade...

Bas smo ortak i ja pricali pre neko vece, kaze, kad je bio mali, nije se plasio, a sad bi samo da napravi sto vise beba Dusana, da na neki nacin zivi kroz njih.

Ja to pak ne vidim tako. Ja se ne plasim same smrti, plasim se

1) da posle toga moram sve iz pocetka

2) da cu da ostanem

3) da je zivot perpetomobil

 

EDIT: As for meal, pojela bih onog zbog koga me osudise, do kosti.

Edited by ~HaVoC~
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno neko jelo koje mi je spremala draga osoba, po mogućstvu da baš ona i spremi. Nije toliko bitno jelo, nego način na koji sam zavoleo da bude spremljeno.

 

Dobio sam listu od jedno 20ak ljudi koji su izabrali svoj poslednji obrok. Medju njima je bilo ljudi koji su se iživljavali i tražili nemoguće, pa do lika koji je tražio samo jabuku, pa još jedan koji je rekao da njegov poslednji obrok daju beskućnicima, do lika koji jednostavno ništa nije hteo. Imali smo onda pitanje, šta bi smo mogli da zaključimo o njima, a da su nam prinudjene samo ove infomracije. Nije stvar o dubokoj filozofiji, već da vidi profesor naše razmišljanje o ovakvom gestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...