Jump to content

Zanimljivosti


Face Of Melinda

Recommended Posts

Evo ga još jedan lak LSD lavirint:

 

crazymaze.jpg

 

Naravno, zabranjeno je ići po ivicama.

 

 

I još jedan. Dakle, vi ste travka u kravinom sistemu za varenje, nalazite se u želucu i treba da dođete do debelog creva:

 

maze02.gif

 

Kao što se vidi, u pitanju je neka progressive krava.

Edited by Kendall
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Већ се знало за постојање овог чуда, али је ово највећи до сада виђен. И било би ми готивно да то видим негде уживо. Штета што ових џиновских има само, изгледа, на Н. Зеланду, и што су међу угроженим врстама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Silent warrior: Kako nemoguće kad sam ga ja rešio, to znači da možeš i ti. Potrudi se ratniče.

 

A da li ste se ikada pitali kako prave Pringles čips tj. kako uspeju da naprave da svi listići budu identične veličine i oblika?

 

2588.jpg

 

Evo objašnjenja: http://www.youtube.com/watch?v=q_ogZcvXBqQ

 

Ne treba da spominjem da je ovaj proizvodni proces znatno drugačiji od onoga kako sam ga ja zamišljao.

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj mi reći da si zamišljao da seku krompir?

Zapravo, jesam. Doduše, ne ljudi naravno već mašine, automatizovano. I mislio sam da se za proizvodnju čipsa koristi neka posebna i krupnija sorta krompira koji je pogodniji za takvu vrstu obrade ali sam očigledno pogrešio. Debelo.

 

Da li je onda makar ovaj naš domaći čips proizveden od pravog krompira?

 

U svakom slučaju, ovaj Pringles je stvarno ukusan ali ni s njim ne treba preterivati: http://www.youtube.com/watch?v=bDwyESw7xH4

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ako imaš 24" monitor mogla bi da ti izađe u prirodnoj veličini...

 

Ne ozbiljno, i meni se to isto čini ali to je valjda zbog svetla koje joj pada odozgo i čini da joj ivica glave i ramena deluje oštrije.

Edited by Kendall
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...