Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Pitanja za vas iskusne po pitanju koncerata u Areni - idem sa decom,tri komada, sta da uzmem a da uklopim i sliku i ton? Na Tasu bili levo gore na tribinama i bilo je ok, ali to je otvoreni prostor. Cisto da se ne zajebemo previse, jer sve sem fan pita je, realno, zajeb.

 

Sredina tribina ti je onda najbolja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanja za vas iskusne po pitanju koncerata u Areni - idem sa decom,tri komada, sta da uzmem a da uklopim i sliku i ton? Na Tasu bili levo gore na tribinama i bilo je ok, ali to je otvoreni prostor. Cisto da se ne zajebemo previse, jer sve sem fan pita je, realno, zajeb.

 

tribine prvi nivo, nema drugog izbora, zao mi je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Stones-ima nisam video sutku, ni na Whitesnake-u ni na Priest-u. HM jeste Headbanging a ne krljanje coveka pored sebe. A isto se slazem da treba da imas prostora u fan pitu, jbt zato ljudi placaju da su sto blize bini i da mogu da uzivaju. Volim guzvu i sve to al sam ipak za komotnije gledanje i divljanje ko na ZZ Top i Queen. U Pestu na Priest sam sve vreme bio u prvom redu(dobio palicu:rockdevil:) i niko me nije gurao. Dal su ljudi kulturniji il mirniji jebem li ga. Al ne zelim da platim fan pit pa da me neke budale gaze koje bi se tukle a ja dosao da uzivam u koncertu

 

Vi ljudi onda treba da slusate New kids on the block a ne metal ili u najboljem slucaju idite na tribine iznad bine pa "uzivajte" a nema sta da trazite u fan pitu gde vri.

 

Na Mejdenima su neki oko mene divljali dok su svirali Children of the Damned :lol: Stoka...

 

Sto im to nisi reko tamo nego sad pricas ovde? :D Strah od batinica?I to je za ljude...

Ja sam divljao na svim pesmama Maidena uz koje sam odrastao bez obzira da li su brze ili spore ali nisam udarao nikoga oko sebe vec smo nase drustvo napravili krug i uzivali.

E a sad cu da idem u fan pit i da bijem sve one koji stoje sa strane i da ih ubacujem u sutku! :lol:

Ajde da vidimo koliko maximalno minusa moze da se dobije za ovaj post!

  • Upvote 3
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danasnji metalci su stvarno vecinom pickice, samo nesto kukaju :D Te smeta im sutka, te smeta ovo, ono...idite na umetnicko klizanje ili sinhronizovano plivanje :D

Ko hoce da mirno gleda, moze to da radi malo nazad ili sa strane, uvek su u prvim redovima sutke, guranje, to je i slepcu jasno...

Nesto razmisljam, neka te curice napisu protesno pismo organizatoru, neka traze odstetu ako ih neko na koncertu gurne :D

Mada, ovo ipak nije koncert gde ce biti divljanja, nije to Slayer ili Hatebreed :D

 

Ko hoce divljanje, neka dodje na Sick ot it all 9. aprila , bice otprilike ovako :D

 

 

 

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizovano iz Niša na koncert:

 

Dakle,

 

nakon uspešno organizovanih odlazaka iz Niša, kako za Beograd (na koncerte Paul Di'Anno, Motorhead, Deep Purple, Metallica, Deep Purple (Again!), Whitesnake & Iron Maiden), za Sofiju (na koncerte Helloween, Circle II Circle/Doro/Saxon, Sodom, Judas Priest/Queensryche, W.A.S.P, Destruction, Black Sabbath/Black Label Society, Helloween (Again!), Iron Maiden, Kiss, AC/DC, Sonisphere Festival (Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Manowar, Rammstein, Alice In Chains & Stone Sour), Scorpions, W.A.S.P (Again!), Helloween/Stratovarius ...tako i za Skoplje (Kreator)...ovog puta idemo u Beograd na Judas Priest/Whitesnake!!!

 

Cene karata su:

2800-Stajaća mesta (pozadi),

3200-Sedeća mesta (pozadi),

3500-Stajaća mesta (napred-fan pit),

3900-Sedeća mesta (napred).

 

Cene prevoza na relaciji Niš-Beograd-Niš su:

900 din-Za uplate u februaru,

1000 din-Za uplate u martu,

1100 din-Za uplate u aprilu,

1200 din-Za uplate u maju,

1300 din-Za uplate u junu.

 

Polazak je 01.07.2011 u 14h sa parkinga "GUSAR" (kod Tvrdjave, kao i za sve prethodne koncerte). Za one koji nisu iz Niša neće biti problem da nadju isti, jer se nalazi u strogom centru grada i svi naravno znaju kako doći do njega. Dolazak u Beograd je oko 19h, a koncert počinje u 21h. Povratak za Niš je 45 min po završetku koncerta.

 

Organizator prevoza je Rock N’Roller Promotion iz Niša.

 

Ljudi iz Niša karte i prevoz mogu kupiti/uplatiti u turističkoj agenciji BIG STAR, Dušanova 65 (preko puta beer komerca).

 

Ukoliko niste u mogućnosti da odmah platite i kartu i prevoz, mozete uplatiti prvo jedno, pa drugo. Dakle, karta nije vezana za prevoz, niti je prevoz vezan za kartu. Obzirom da se cene karata neće menjati, a cene prevoza hoće, ukoliko niste u mogućnosti da odmah platite i jedno i drugo, preporučujem da do kraja februara uplatite prevoz (kako biste dobili najbolju cenu), a nakon toga da kupite i kartu.

 

Za one koji su van Niša, uplate se vrše "POST NET-om" ili preko žiro računa. Dakle odete u poštu ili banku i pitate sa kog šaltera možete da pošaljete novac. Oni vas upute na odgovarajući šalter i vi mi pošaljete novac na osnovu mojih ličnih podataka koje ću vam poslati na pp ili reći telefonom. Kada podignem novac stavljam vas na spisak. Znači, NE POSTOJI POSEBNO PRIJAVA A POSEBNO UPLATA, već se to vrši istovremeno obzirom da ljudi imaju potrebu da se iz nekog razloga prvo prijavljuju, pa onda odjavljuju, i time prave nepotrebnu zabunu i gužvu, pa smatram da je ovako mnogo jednostavnije. Kada se budete prijavljivali, od vaših podataka mi trebaju ime, prezime i mobilni broj telefona. Znači, ukoliko prijavljujete više osoba, prvo prikupite ove podatke i novac od svih koje prijavljujete pa se tek onda javite da se prijavite kako bi smanjili gužvu.

 

Ukoliko imate neka pitanja ili postoji nešto što možda nije do kraja razjašnjeno u ovom prvom postu, slododno postavite pitanje ili ovde ili na pp, i ja ću vam naravno odgovoriti...

 

Za sve dodatne informacije javite se na telefone:

 

018-252-484 & 515-047– Big Star

063-426-958 –Johnny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danasnji metalci su stvarno vecinom pickice, samo nesto kukaju :D Te smeta im sutka, te smeta ovo, ono...idite na umetnicko klizanje ili sinhronizovano plivanje :D

Ko hoce da mirno gleda, moze to da radi malo nazad ili sa strane, uvek su u prvim redovima sutke, guranje, to je i slepcu jasno...

Nesto razmisljam, neka te curice napisu protesno pismo organizatoru, neka traze odstetu ako ih neko na koncertu gurne :D

Mada, ovo ipak nije koncert gde ce biti divljanja, nije to Slayer ili Hatebreed :D

 

Ko hoce divljanje, neka dodje na Sick ot it all 9. aprila , bice otprilike ovako :D

 

 

 

 

Sushtina je da idesh na koncert da chujesh i vidish bend uzhivo, a ne da da divljash. To mozhesh i u parku sa istomishljenicima ili sam kod kuce kad odvrnesh muziku. Nikad nisam razumeo smisao shutki...

  • Upvote 6
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sushtina je da idesh na koncert da chujesh i vidish bend uzhivo, a ne da da divljash. To mozhesh i u parku sa istomishljenicima ili sam kod kuce kad odvrnesh muziku. Nikad nisam razumeo smisao shutki...

 

Pa ni ja necu uvek da divljam, ako mi se ne skace, stanem sa strane ili malo nazad, gledam i uzivam. Ko hoce da divlja, prvi redovi, ko hoce da gleda mirno, sa strane ili malo nazad, sve lepo vidis, cujes, ne znam sta uvek drvite, sve vam nesto smeta.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smeta to shto stojim tamo i gledam/slusham i stalno trebam da mislim da li ce mi neko skochiti zavrat ili me gurnuti, izbiti zube i izgaziti.

 

:da: :da: :da:

 

više volim da se vatam sa žemskinjama, to će bude na blajndima, al pošto na džudase idem sa ortakom... šutke su prijatniji izbor. :haha:

 

Jesam ja za to dala popust na kartu ;)?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...