Jump to content

Upcoming Movies 2011. i vesti iz sveta filma


Recommended Posts

Film prati grupu gej aktivista koji pokušavaju da organizuju Paradu ponosa u Beogradu.

Pa, pretpostavljam da je ovako nesto bilo samo pitanje vremena. Ocekujem uskoro epsku tilogiju o borbi gejeva protiv pomahnitalih hordi zla iz Mordora, pardon Srbije.

 

 

Kada policija odbije da obezbeđuje skup, oni se obraćaju Limunu (Nikola Kojo), vlasniku agencije za obezbeđenje i ratnom veteranu. Pošto u Beogradu ne može da skupi ekipu za zaštitu gej parade, Limun odlučuje da „ekipu“ formira u regionu.

 

:puke::puke::puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav treš, nemam reči. Kakve to veze ima sa Edgar Alenom, da mi je znati. Ovo mu dođe kao Abraham Lincoln: Vampire Hunter. :haha: Užas.

 

Bitno da si ti prorok i da apsolutno znas za svaku stvar unapred da ce biti sranje.Od igara do filmova.Sere mi se od vas nostradamus kriticara.

 

 

Sto se tice Parade,donekle se slazem sa Novalisom.Ljigavo je to stavljanje u prvi plan nasih sranja,forsiranje nekog pomirenja i bratstva i jedinstva,ali opet sa druge strane ovo je samo film,i tako ga i treba posmatrati.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o te život, razapeli ste me bez ikakvog osnova. Znate li vi ko je uopšte bio Edgar Alan Po? Jeste li načuli negde za dotičnog? Kakve on veze ima sa istragama ubistava i nekim tamo serijskim ubicama koji mu otimaju ženu?

 

Jebem mu mater, posetite biblioteku ponekad. Ili izguglajte, ako vas mrzi da se šetate.

 

Ti, Lemi, stalno potenciraš kako film treba da bude samo zabavan. Pa, ne treba da bude samo to. Treba da poseduje neku zglavnu materiju. Da naprave film o Gavrilu Principu koji je bio automehaničar nindža, koji se u slobodno vreme bavio baletom, i koji je pobedio Franca Ferdinanda u car demolition derbiju - ti bi rekao da je film fantastičan i da je prvoklasna zabava. Jeb'o to. Daj da sve to ima nekog smisla.

 

A ti, Kapetane, mu se izvuci iz dupeta i nemoj da čekaš da mi neko nešto kaže na forumu, pa da ga ti podržiš. Uputi mi sam šta imaš, pa da pišemo jedan drugom k'o ljudi.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o te život, razapeli ste me bez ikakvog osnova. Znate li vi ko je uopšte bio Edgar Alan Po? Jeste li načuli negde za dotičnog? Kakve on veze ima sa istragama ubistava i nekim tamo serijskim ubicama koji mu otimaju ženu?

 

Jebem mu mater, posetite biblioteku ponekad. Ili izguglajte, ako vas mrzi da se šetate.

 

Ti, Lemi, stalno potenciraš kako film treba da bude samo zabavan. Pa, ne treba da bude samo to. Treba da poseduje neku zglavnu materiju. Da naprave film o Gavrilu Principu koji je bio automehaničar nindža, koji se u slobodno vreme bavio baletom, i koji je pobedio Franca Ferdinanda u car demolition derbiju - ti bi rekao da je film fantastičan i da je prvoklasna zabava. Jeb'o to. Daj da sve to ima nekog smisla.

 

A ti, Kapetane, mu se izvuci iz dupeta i nemoj da čekaš da mi neko nešto kaže na forumu, pa da ga ti podržiš. Uputi mi sam šta imaš, pa da pišemo jedan drugom k'o ljudi.

 

A fictionalized account of the last days of Edgar Allan Poe's life, in which the poet pursues a serial killer whose murders mirror those in the writer's stories.

 

 

Prvo procitaj plot pa onda seri o filmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@deni

Kakve veze imaju Transformersi sa stvarnoscu?Kakve veze imaju srbi sa terorizmom?Kakve veze imaju Dzoker i Betmen sa policijom?Kakav ti je to argument jebote.Ovo je film,a filmovi su u vecini slucajeva fiktivne stvari koje sluze za zabavu.Isti slucaj je ovde.Jednostavno.Ako to ne mozes da skapiras ili si pametnjakovic koji voli da se kurci ili ti je pogled na filmsku industriju totalno iskrivljen.Pre bih rekao ovo prvo.

A za film ne mozes reci da je trash i uzas na osnovu toga sto si video trejler od 2 minuta a film nisi ni pogledao.Ali dobro,poznat si po tome i tu ti dzaba biblioteka.Od biblioteke neces postati manji serator.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto sad, onda je sve to kao u redu. Pa, posrali su se čoveku na životni rad nekom nakaradnom detektivskom pričom. Čak i sa tim "fictionalized" dodatkom je sve i dalje besmisleno. Ako ovo nije još jedna glupa američka ekranizacije ničega, ja ne znam šta je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Lemi:

 

Transformersi su vrlo poznata franšiza. Srbi imaju pregršt ratova za svojim pojasom, pa nije ni čudo što na nas tako gledaju. Batman je strip. Vidiš kako sve to lepo crpi priče od nekud. Ja ne kažem da filmovi ne treba da budu zabavni, daleko od toga. Ali, ako ćeš da pišeš fikciju isključivo za neki film, napiši likove. Sledeći će biti jebeni Lord Bajron - agent 47.

 

Ako ti ne možeš da razumeš u kom ja pravcu razmišljam, onda ćemo morati da se složimo da se ne složimo. I to je to.

 

I iskuliraj sa uvredama.

 

Uleteo si, ovo se odnosilo na ono pre tvog poslednjeg.

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Why aren't Spider-Man and Wolverine in this?

EditHistoryDelete

Those characters were licensed out to Sony and Fox years ago, and as such cannot appear in a film made by Marvel/Disney. Spider-Man and Wolverine also did not become part of the Avengers until years later and this film is about the "original" (roughly c. 1965) team.

 

I Loki je izgleda jedini negativac, zajdno sa armijom divova, pretpostavljam. :)

 

Jedva cekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije upcoming,ali ovde smo razvezli raspravu o Marvel svetu.Pogledao sam Captain America,sranje je film.Najlosiji od svih do sada.Uzasno su ga predstavili u filmu,Bananamen je veci superheroj od njega,pajac najobicniji.Bolje da su njega izbacili i napravili neki film o Vin Dizelu,isti kurac bi bio.

Jebo ti Avengerse bez Wolverina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...