Jump to content

Upcoming Movies 2011. i vesti iz sveta filma


Recommended Posts

Ја сам први гледао по први пут кад је била премијера у Дому Синдиката. И то са кевом. Е сад, сцена - ја од 11 година, са кевом гледам тинејџерски филм о сексу, а при том батица приде пуни питу :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Snežana dožive ratničku stranu, užas se nastavlja :mhihi: Vidim pričalo se o Hellraiseru - prva dva dela su ubedljivo najbolja. Posle 3.-4. dela postaje baš bzvz, bespotrebno i smešno vaskrsavanje priče a-la Friday the 13th. Teško mi da se između prva dva odlučim koji je bolji, ali možda ipak Hellbound :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se samo prvi Hellraiser dopada, svaki posle njega mi je bio ili težak prosek ili sranje.

 

Što se tiče Snežane, to sigurno neću gledati ne tolko zbog glavne glumice, nego što će najverovatnije biti samo ishajpovano govno koje je i ako ima velik budžet sklepan na brzinu i akcenat će biti na imenu,glumici i efektima. Nešto kao novi Konan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki anonimus i onaj sto je radio scenario za The Missing rade na prici, sva sreca pa nije Stalone ovog puta nije ukljucen u to, film ce mozda i liciti na nesto. Poster je najverovatnije kvalitetan fejk, verovatno je neko uzeo fotke sa seta pa ga uradio, a Dzet Lija nema jer tek sad se rade scene u kojima i on ucestvuje.

 

Inace, izgleda da je Van Dam glavni negativac, samo ime lika to i kaze (Jean Vilain, dakle, otpada ono o potpuno nekretenskom scenariju), i valjda je smestio neko sranje nasim voljenim herojima.

 

Sad videh- Fest end Fjurios 6 Haha, izgleda da The Rock i Dzejson Statan glume uz Vin Dizela i onog lika standardnog lika.

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...