Jump to content

Whitesnake


Volvox

Recommended Posts

Evo, ja sam svedok za ovo malopre preneto sa wikipedie. Kao dokaz mogu da prilozim oba diska. Onu prvu verziju sam kupio ispred SKC-a, pocetkom '94. Mislim da je to najstariji CD koji imam u kolekciji. Na samom disku lepo pise made in USA. Album je, naravno, bezimen, a na omotu sa strane pise "Whitesnake". Ovu drugu verziju sam nabavio krajem prosle godine, nekom razmenom u second hand CD shopu "Triumvirat". Na disku pise made in Holland. Sa strane stoji "1987". Nisam hteo da se resim prethodnog diska (iako su sve pesme sadrzane i na ovom drugom), prevashodno iz sentimentalnih razloga, posto je takvu verziju vinilnog izdanja objavio "Jugoton" pre mnooooogo godina. Nazalost, tu plocu nisam sacuvao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se secam da je na onoj kompilaciji Greatest Hits ('94) bila ta You're Gonna Break My Heart Again (vrtelo se to i na Hitu 202-jke).A i ova Looking For Love mi zvuci poznato (u smisli da su je vec objavili)...valjda na istom tom albumu (Greatest Hits) :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sad bas gledam i niste nesto komentarisali ovaj Whitesnake 20th Anniversary, jel ga slusao uopste neko ? Ove neobljavljene pesme su odlicne You're Gonna Break My Heart Again je izvrsna pesma i steta sto se nije nasla na orginal verziji albuma, a pesma Looking For Love je prica za sebe, kad sam je prvi put cuo pesma me je oduvala i mogu slobodno reci da je steta sto ona nije usla na album umesto Is This Love. Ovom pesmom je Coverdale dokazao da pravi najbolje ljubavne pesme i balade. U svakom slucaju album treba preslusati i svakako ga imati u kolekciji. Jeste da je proslo nekoliko meseci od izlaska ovog albuma al ajde reko da iznesem moje misljenje i da vidim i vasa.

 

U paketu su CD i DVD, znaci obavezno skinite i DVD jer je fantastican :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Whitesnake slusham vec 9 godina...A imam 17. Po meni.. Bend koji nikada, ali nikada nece biti prevazidjen...

Da ne pricham o tome da sam pocheo da pevam zbog Gdina Coverdale-a :D

Manje vishe znam sve shto mozhe da se zna o 'Snake-u a pogotovo o Coverdale-u...

 

A sada lista pesmica koje volim:

 

Jache: Still Of The NIght,

Children Of The NIght,

Fool For Your Loving,

Bad Boys,

Wings Of Storm,

Here I Go Again,

Slow An' Easy,

Slide It In,

Cheap An' Nasty,

Kittens Got Claws,

Judgement Day,

Woman Trouble Blues,

Restless Heart,

I josh dosta pesama sa starijih albuma...

 

Balade: Sailing Ships !!!,

Is this Love,

Love Ain't No Stranger,

Looking For Love,

Give Me All Your Love,

The Deeper The Love,

Too Many Tears,

Crying,

Crying In The Rain,

josh mnogo, mnogo....

 

Shto se tiche Coverdale-Page projekta...

 

Shake My Tree, Waiting On You i Pride And Joy...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bih bash rekao da je Give Me All Your Love balada al ajd, u svakom sluchaju dobra lista pesama.

 

 

 

 

 

 

EDIT: Nego gde ti je bre Now You Are Gone ?

 

 

 

Pogreshi chovek, pisao sam u brzini :D

 

Da, Now You're Gone... I Sweet Lady Luck...

 

 

@Routasydan: Izvini, ali Now You're gone je daleko od naj Snake stvari....

Edited by ~AXE~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, da, neko je i za njih pustio buvu da se pregovara za sledeću godinu, ako me od tih silnih hoće-neće doći sledeće godine ne strefi srčka neće ni od čega! :)

 

Šta ovaj L zajebava narod? :P Novi album izlazi valjda 13. maja, dotle ima manje od 200 dana... :ph34r:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...